Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas To určitě zvládnete neboj, létání je v pohodě :-), jestli uvidíte mraky, tak to je nádhera.... Já jsem docela ráda, že na svatební cestu jedeme až měsíc po svatbě, takže máme dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
no a máte vůbec někdo teď rozlučku?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já mám, ale bude jen taková mini, v pěti lidech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My rozlučku nemáme vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak já budu mít taky teda mini:) můj chlap si to vynahradí :-D a co plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nechce se vám juchat a zapíjet starý život :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My nějak nemáme pocit, že by se něco zásadního měnilo, aspoň co se našeho soužití týká a myslíme, že si dostatek svobody budeme poskytovat i v manželství. Takže nám nějaké loučení se svobodou přijde zbytečně. Radši budeme juchat na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já to taky neberu jako rozlučku..jen si uděláme dámskou jízdu a pokecáme:) to Péťa snad sezve všechny co zná,chce prase a sud,no blázen!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji my to taky neberem jako, že by se něco měnilo, ale "symbolicky" se mění, taže to zapijem, zajíme něčím dobrým :-) případně zajdem na chvíli někam zatančit, když se rozjedem @janullii no jo, ti chlapi to berou trochu jinak :-) ale ten můj nebude mít vůbec nic, není moc společenský typ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj takještě že zvládne takovou velkou společenskou událost jako svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jasně, to já to chápu, jen se přiznám, že se nám prostě ani nechce před svatbou něco dalšího plánovat. V hospůdce s kamarády jsme byli před týdnem a stačilo. O víkendu jedeme za Honzovou rodinou na chalupu, tak to bude pohoda a za týden to už vypukne :-D @janullii My prase a všechno ostatní budeme mít na svatbě, takže by to byla v podstatě skoro stejná akce navíc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no mě to taky přijde zbytečný..no uvidíme jak to dopadne:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Už se nám to blížííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak hlavní je, abyste si to užili podle svého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! ;-) tak už se nám to kvapem blíží, že?:-)) Sleduju počasí na 11. a má být polojasno a 22' st., občasné přeháňky..Tak teplota by byla fajn, aspoň bychom se nepotily né?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to snad jooo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@radvanka predpoved pocasi se meni kazdym dnem. taky to sleduju, ale porad tomu jeste na 100% neverim. Uvidime tak 2 dny predem a i tehdy to nebude uplne jiste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, toto letí, taky sleduju počasí, u nás má být 25°C, dusno a bouřky, takže se budu asi pěkně potit... :-p :-p
Odpovědět
ahoj, jen jsem vás v rychlosti dočetla a právě odcházím na rozlučku :-) Nic velkýho, uvidíme co z toho vzejde..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak já zatím taky žádnou nervozitu nepociťuji, asi to příjde až ve svatební den :-) zatím mi to vlastně ani nedochází.. :-) rozlučku se svobodou naplánujeme neb naše svoboda, nebo spíš moje :-D, skončila 11.6.2009, kdy se narodil honzík :-) a ve své podstatě není ani s kým zapíjet, protože všichni naši přátelé budou na svatbě.. jinak taky sleduji počasí a prostě uvidíme.. budeme si držet palce, aby se teď vypršelo a příští týden bude příjemně :-) rozvážení koláčů jsme zvládli a slyšíme jen samou chválu, že koláče a cukroví vynikající, že se až rozplývá na jazyku, takže to se fakt tetelím :-) dovolenou budeme řešit po svatbě..
Odpovědět
holky, držte mi palce, je mi fakt zle :-( já zkolabuju ještě před svatbou...a počasí se nám má taky zkazit právě v sobotu, má být vedro a navíc bouřky, to já strašně špatně snáším i normálně, natož v tom nervovém vypětí... :-( fakt se toho šíleně bojím...měla jsem to udělat ve čtyřech a byl by klid...
Odpovědět
@scvrcek Neboj, všechno bude vpořádku a klapne jak má, nesmíš být taková pesimistka :-) Já věřím, že všechno dobře dopadne, dneska jsem to třeba dostala, ikdyž mi to původně vycházelo akorát na svatbu, tak ikdyž je mi blbě, tak mám strašnou radost :-) Na svatbě, při svatební noci a na svatební cestě by to byla docela zásadní nepříjemnost. Jinak by byla strašná náhoda, kdyby zrovna pršelo. 11.6. je v Plzni Historický víkend, to je větší akce než naše svatba, ty mají určitě počasí objednaný, tak neměj strach, svezeme se s nima :-) Je to sice blbost, ale na něco se člověk upnout musí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek Držím ti palečky...:) Ty budeš můj člověk taky tyhle věci takhle prožívám a mám strach jak budu reagovat za týden. Ale neboj bude to v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - @scvrcek má svatbu teď v sobotu :-) jinak mě to vychází, že to mám dostat 9.6. :-) většinou to dostanu o 2 dny dříve, tak se modlím, ať to výjde!! a nebo třeba výjde naše snažení o druhé miminko :-D @scvrcek - zlatko moje, všechno bude v pořádku.. neboj se, jsem s tebou!
Odpovědět
@sulcikovap @mrazulka díky moc holky.....vážně mi to hrozně pomáhá, i když vás neznám.....díky!!! Jste zlaté!
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - prostě si řekni - když nejde o život, kde o h.... :-) však víš.. zahoď všechny ty chury za hlavu, vyprdni se na to, že máš tuctové šaty, že to není podle tvých představ a zkus na tom všem najít něco pozitivního.. třeba to, že si bereš báječného chlapa! a ničem jiném nezáleží..hlavu vzhůru! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek neboj, vsechny tady na tebe budem myslet, urcite vsechno dobre dopadne, neni to maturita ani statnice, je to den, ktery by sis mela uzit, tak to zkus vzit takhle a zbytecne nestresovat, jedine, co musis umet, je rict ANO a pak uz se muze svet klidne zborit a muze ti to byt jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem vymazat nějaké fotky ze svého alba a nějak se mi tak nezobrazuje ta lišta, kde se to dalo vymazat.. :-( poradite?
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek Držím palce, ať to dobře dopadne a pěkně si to užijete. Snaž se být co nejvíc v klidu. Ať to bude jakékoliv, nezapomeň, že to je jen váš den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Teď jsem na to koukala a lišta se tam už opravdu nezobrazeje, ale přibyl řádek pod fotkou (nad komentáři), kde je mimo jiné i možnost "Vymazat".... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?