Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - tak to vůbec neřeším.. prostě první novomanželský tanec a pak už volně..
Odpovědět
@janullii Taky budeme mít starostu osobně. Sranda je, že pro něj v práci dělám zakázky, akorát minulý týden, když jsme se viděli naposledy, jsem ještě nevěděla že nás bude oddávat on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @mihaji no v našem malém městečku je asi možné vše..když jsem u ní vše vyřizovala,tak říkala že si řeč a vše připraví tak týden před a ať ji donesu iniciály svědků..tak jsem ztoho pochopila,že nás bude oddávat ona..raději se na to ještě zeptám ale vím,že normálně oddává..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @janullii No vidíš, to by mě nikdy nenapadlo. Ono na těch malých městech je právě problém, že ty lidi většinou znáš, takže jsem fakt nebyla odvařená z toho, že by nás oddávala bývalá tělocvikářka (kterou fakt nemám ráda) nebo sklenář, kterej je fakt divnej :-D . Na starostu naštěstí žádnou negativní vzpomínku nemám, protože ho za prvé skoro neznám a za druhé na mě působí fakt dobrým dojmem a i paní na zámku říkala, že je nejlepší a má nejhezčí řeč, tak jsem ráda. Jinak řeč my jsme neviděli, mají prý dvě univerzální, jednu pro první sňatky a druhou pro opakovaná manželství. Tak jsem na to tedy zvědavá. Doufám, že nebude: "Břízka se k břízce naklání..." jako ve Vratných lahvích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nebo aby ty řeči nevyměnili a nezačali říkat tu k druhému sňatku :-D taky jsme zvědavá na řeč ikdyž ji asi moc vnímat nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to bysme se nasmáli ještě víc :-D , ale spoléhám na inteligenci pana starosty :-D . Já se té řeči vůbec docela děsím, takové ty standartní "kecy" mi vždycky přijdou děsně hloupé, tak doufám, že nechytnu nějaký záchvat smíchu nebo něco podobného. Včera jsme dostali poštou první gratulaci.....moc mě potěšilo, že si dotyčná vzpomněla, ale kýč to byl tedy strašnej :-D , jsme se nad textem fakt pobavili.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to ano:)tak pak budeš vyprávět :-D No vidiš to,to jsou věci,už takhle dopředu? No jsem teda strašně odvařená ztěch přáníček co se dávají..málokdy se najde někdo originální:( tak hlavně že jste se pobavili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No mě to taky trochu překvapilo, ale to neva. Ale pobavila mě i adresa: Novomanželé Kateřina V...... a jméno ženicha nikde :-D . Jsem já to ale novomanželé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D tak to je dobrý,asi dotyčné vypadlo jméno ženicha:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No měla ho na oznámení :-D , já to nějak neřeším, jen mě to pobavilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no sranda musí být..počkej u svatebních darů,to se taky pobavíte..my ikdyž máme požadavek na finanční dary,tak předpokládám že se tam taky nějaká perla najde:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @mihaji tak to je dobrý teda :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii taky chceme peníze ale víme že i pár darů bude
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky nám přišlo před 2týdny přivní gratulace + k tomu vložený dopis že z finančních důvodů se nemohou svatby zůčastnit no děs :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 dobré ráno:) tak s darama se počítá,hold to všichni nepochopí že chceme jen peníze:) no tak to je mazec..vždyt přece nemusí dávat jako svatební dar 5000,chtěli jste to oslavit hlavně snimi tak i kdyby dali 200kč ale napsat že z finančních důvodů se nezúčastní mi přijde hloupý!
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Dobré ránko, ty finanční důvody fakt nechápu, vždyť je ta svatba nic nestojí ne? Maximálně nějaký ten dárek a dopravu.
Odpovědět
dobré ráno. Taky tomu nerozumím, snad spíš kdyby byli z daleka tak ta doprava může být problém, nebo třeba že musí jít do práce, ale jiný důvod nevidím. Nám teda ještě žádné přáníčko nedošlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji chudák dotyčná, tak se jí třásla ruka, že zapomněla dopsat ženicha a my se jí tady smějem :-) @antana123 jo, tak takový taky jedny máme, kteří ale nejdřív prosili, jestli bychom nemohli pozvat i přítele jejich dcery, a když jsme na to kývli, tak pak najednou nemohli přijet z důvodu, že budou kupovat dceři byt :-o :-o :-o a následně důvod změnili na to, že maminka (podotýkám, že invalidní důchodkyně) teď nějak vůbec nestíhá :-D :-D :-D........aspoň máme důvod k pobavení
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii to mě taky :-o @mihaji taky sem to říkala ale někteří lidi jsou fakt jinní
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj taky dobrý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak fotky nové hlavy mám v albu ale nemám na hlavě nic originálního jen obarvené ještě sem dokupovala nějaké bílé ružičky do hlavy :-)
Odpovědět
holky jak se cítíte takhle 8, 9 dní před svatbou? Mně je nějak divně, nedokážu to popsat. Všchny starosti splývají v jedn velký šum, nedokážu se soustředit na práci.. Teď jsem si vybírala obědy na příští týden a když jsem zjistitla, že už jen pondělí a úterý...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek já sem teda v klidu myslím si že nervozní budu až v sobotu v den svatby zatím mi to příjde jakoby se to netýkalo ani mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já jsem docela v klidu, jen lehká, taková ta standartní nervozitka, když se něco plánuje, abych na něco nezapomněla apod. , ale hlavně se těším. :-) Jsem zvědavá, jestli to na mě ještě přijde.
Odpovědět
@mihaji No já věřím že může být ještě hůř. Ale jsou to takové divné pocity. ANi ne obavy nebo nervozita, spíš očekávání, ale ne úplně v pozitivním slova smyslu.
Odpovědět
Prostě mám dojem že se mi uleví, až bude po akci a budu vědět, že je vše organizačně za námi. Doufám že se uvolním a nebudu pak řešit, jeslti je správně prostřeno a hraje hudba dost nahlas...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Asi vím, jak to myslíš.........já se těším na ten den a věřím, že si to užijeme a taky věřím, že se mi pak dost uleví, až to nebudu muset už řešit. :-) Jen oběhat úřadu, zvyknout si na nové jméno a už se jenom těšit na svatební cestu :)
Odpovědět
@mihaji Je pravda že mě i včera rozhodil přítel. Byl v nějaké posmutnělé náladě tak doufám že nemá splín z toho, že půjde pod čepec.. Dokážu si předstvait, že to pro chlapa musí být taky nápor-kamarádi mají hloupé kecy, žena doma chce pořád řešit jen svatbu a i když si říkal, že se svatbou nic nezmění, tak je kolem toho takový kolotoč, to chlapi neradi..
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Tak to u nás je HOnza naštěstí v pohodě, jemu je to víceméně asi jedno, hlavně se těší na tu oslavu a zbytek moc neřeší.
Odpovědět
Já jsem trochu nervózní, ale spíš z toho, že hned druhý den jedeme na svatební cestu, takže se teď chystám začít s balením, tak aby všechno klaplo tak, jak má. Ani jeden jsme ještě neletěli. Dost mě uklidnilo to, že už ty hodně důležitý věci máme zařízený, teď už dělám jen blbůstky, třeba včera jsem dodělala svatební knihu hostů, je to vlastně fotoalbum všech svatebčanů a u každé fotky je lísteček, kam napíšou své přání nebo co se jim na svatbě líbilo a tak... Honzovi se to moc moc líbilo, bude to krásná vzpomínka :-) A taky praktická, ukázala jsem svým rodičům Honzovo příbuzné, aby věděli, o koho jde, příbuzenstvo se navzájem ještě nezná... Jenom sehnat ty fotky byl nadlidský úkol, hlavně příbuzenstvo, strašně málo se fotí. Ještě že jdou na tu svatbu, budou mít pak fotek habaděj. Jinak jsem se dostala i k tomu, co jsem myslela, že nebude zapotřebí - plánek výzdoby aut pro kamarádky zdobičky, plánek trasy na radnici a z radnice do restaurace...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?