Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vy to máte 10dní a já 66 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ještěže ne 666 :-D. Ono to určitě taky uteče, neboj. Budu se těšit s tebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D to jo,66 je pohoda..tak to budu ráda,když mi tu někdo zůstane..ským bych se pak radila a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No já jsem zvědavá, jak ta naše šílenost dopadne. :-D Včera mi táta poslal nějakou práci, takže předsvatební klid se opravdu nekoná, budu makat jak mourovatá ještě doma. Ach jo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ježiš a co ti poslal?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No výkres a nějaký smlouvy, tabulky a tak. Já pro něj dřív dělala, v elektroprojekci a ještě mu občas na dálku vypomáhám. Teď se ale tedy fakt trefil.
Odpovědět
dobré ráno!
Odpovědět
@mihaji No tak to se teda odreaguješ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no hold si umí vybrat tu nejlepší dobu.chuděrko,no tak snad to zvládneš!no někteří opravdu umí pomoct..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ufff, tak to bych ted asi nezvladala, pripada mi, ze cim dal vic nestiham :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii, @ptjj Tak udělat to bohužel musím a samozřejmě včera bylo pozdě, takže už vím, co dnes večer budu dělat uff. Teď jsem ještě s tátou mluvila a už zase začíná šílet :-D . Nejvíc mě pobavil tím, že si máme přivézt vlastní povlečení, protože oni mají staré :-D, si asi myslí, že my máme nějaké fungl nové :-D . To je sranda. Ale co mě potěšilo, že nebudeme svatební noc trávit v průchozím obýváku na gauči, ale sestěhovali nám postele do jednoho z bývalých dětských pokojů, super :-). Pak po mně chtěl taky seznam, co nakoupit na večer, tak doufám, že jsem na nic nezapomněla.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@mihaji Vidíš to, jakou má péči, aby měla dcerka co největší pohodlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek No spíš uznal, že bychom 4 dny v obýváku nemuseli ve zdraví přežít :-D . Péči to on má, to uznávám, akorát mě kvůli tomu dost stresuje :-D
Odpovědět
@mihaji chápu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je mazec stim povlečenim..a deky si máte taky dovést? :-D a kdy jedete už do NM?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, mám dotaz. :-) Jak to máte s písněmi na tanec s rodiči atd.? Zajímá mě, jaké písničky jste vybrali a jak to máte zorganizované. Po prvním tanci je tanec 'ženich-maminka ženicha' a 'nevěsta-tatínek nevěsty' či jak? A dál jak? Můj drahý tvrdí, že je první tanec, pak tanec rodičů (maminky tancují se svými muži) a teprve pak nevěsta se ženichem tancují se svými rodiči ... a já myslela, že je první tanec a pak bychom rovnou tančili s rodiči. Tak jsem z toho celá zmatená. =-) 8-)
Odpovědět
@bibicz Tak to se přiznám, že mě vůbec nenapadlo, že jsou tam ještě nějaká pravidla. Počítám s prvním tancem novomanželů, a pak už volně, i když asi je logické očekávat, že první by měli jít ti společensky významní...
Odpovědět
Profilova fotka
No já si myslím, že první je klasicky novomanželský tanec a pak asi tatínek s nevěstou a ženich s maminkou a pak je to asi už jedno..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já si myslím, že to vymyslela zase tátova přítelkyně. Já myslím, že bychom to ve starém povlečení úplně v klidu zvládli :-D . Do Nováče odjíždíme v pátek 10.6. kolem poledne a vracíme se asi v pondělí nějak dopoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ještěže my tanec na svatbě nemáme a nemusím něco takového řešit. Jinak mi to přijde logické tak, jak píše Janička.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je nějaká aktivistka:) tak ještě že tam nebudete až tak dlouho..od pátka do pondělí bohatě stačí viď..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to tedy, má talent na vytváření problémů, kde nejsou. Já myslím, že toho budeme mít plný zuby, chtěla jsem jet domů už v neděli večer, ale Honza chce až v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si říkám .... náš tanec, pak s rodiči a potom už se to nějak poukládá :-D Díky za názory!
Odpovědět
@mihaji Kdyžtak odjedete dřív když se vám bude chtít...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek No jasně, to se uvidí. Snad to nějak přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také formální pojetí tance neplánujeme - máme country kapelu (zpěvák kdysi vyhrál v Caruso show, tak spoléhám na jejich výběr). Máme to "skoro" v lese téměř ve vojenském újezdu, takže to bude divoký neuspořádaný rej :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně vím,kdo nás bude pravděpodobně oddávat......ani má bývalá tělocvikářka, ani úchylnej sklenář, ale pan starosta, kterého jsem si přála.........jupííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš to:) taky bych brala starostu ale budeme mít matrikářku..ale taky dobrý..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ona může matrikářka oddávat? To jsem tedy netušila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?