Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Teď by se mělo ochladit, ale o víkendu má být prý pěkně. Myslím, že vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii to nemá smysl se nad tím rozčilovat a jestli nedorazí na tu vaši svatbu v srpnu, tak dobře mu tak! ;-) Mně teď naštvalo víc lidí a čím víc se svatba blíží, tím víc mě štvou všichni okolo, snad to pak přejde. Rozlučku jsem vůbec nechystala, ale nakonec asi něco takového spáchám, jen tak doma, pozvu pár kámošek a ženich u toho taky bude, takže to vlastně ani žádná rozlučka nebude. Jen jsem se kvůli tomu včera pohádala s mámou, protože jako obvykle dělá z komára velblouda a mě už to neba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak ať jsi s účesem spokojená. Dáš sem pak nějakou fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já se bojím normálně zavolat tátovi, aby mě zase něčím nevytočil :-D . Co se mamině nelíbí? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak teď mi spadla čelist :-D , ty fotky nemají chybu, jsi nádherná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jj máš pravdu..budu se ted jen těšit,nic víc:) nenechám se rozhodit ani tchýní která mi ted neskutečně pije krev! fotky jsou opravdu nádherný a ty jsi fakt kočka! @mihaji tak takové obavy mám vždy u tchýně,nikdy si neodpustí nějakou přednášku nebo rýpanec..tak se pořádně obr,dej si kousek čokolády a hurá do toho:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak já mu zatím nic zásadního nepotřebuju, takže jestli nebude volat sám, vyčkám do příštího týdne. Doufám, že nebude moc šílet.........no, určitě bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ale ani mi nemluv, vyšiluje, že v sobotu budem péct koláče a já jsem si vymyslela rozlučku a že ty holky budou stejně na svatbě, tak co si vymýšlím, a co jim asi jako dáme jíst :-) prostě takový pitomosti......ona snad za ten týden vychladne :-).............moc děkuju za pochvalu @janullii taky díky, Jani
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha tak to jo,to je máš dobrý:) to jsem ti říkala ne,že mi minulý týden tchýně řekla,že je svatba zbytečné vyhazovaní peněz a at se vezmem jen ve čtyřech? dost mě tim naštvala..tento týden jsem potkal advě známé a ty říkali,jéé ty se prej budeš vdávat,tak jsem se ptala od koho to mají a oni že od mé tchýně..tak přijde jí to jako zbytečné a všude to pak vykládá,fakt se v ní vyznám v bábě.. taťku to taky přejde ale ai až po:) @ptjj taky to máš teda dobrý..já nevim že každej ze všeho dělá tragédii..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Bože, ta má problémy....no úplně slyším tátu, ten se taky pořád snaží hledat problémy, kde nejsou. Tak zkus pečení zkombinovat s rozlučkou. Nejdřív ti můžou pomoct a pak to můžete oslavit ;-) . A vy bydlíte s maminou?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nene, ale budem vyjíždět od našich a samozřejmě rozlučka bude taky tam, mám tam nejvíc kamarádů.........no, k nám do kuchyně by se asi tolik lidí nevešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No ještěže rozlučku neplánuju, to už bych s tátou vůbec nevydržela :-D . Tak přeju pevné nervy a ať se Ti to vydaří.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji jj, snad, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem holky původně nechtěla šaty na převlečení, ale neodolala jsem. Foto v albu Realiazace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jasně dám sem foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jen upozornuju že nebudu mít závoj ani dlouhé vlasy :-D ted dost přemýšlím jestli si nemám do hlavy koupit pinetky s bílíma růžičkama????mám jen stříbrné pinetky ale ty asi tolik neviniknou
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Dlouhé vlasy a závoj taky nemám.........myslím, že to není podmínkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já to taky tak beru jen upozornuju dopředu a co budeš mít ve vlasech???ty je máš taky kratší že???
Odpovědět
@antana123 Já taky nechtěla závoj. Teda dlouhý vlasy mám, ale s velkou kytkou. Včera jsem dala do alba.. Myslím si že vůbec není nutné v těch vlasech něco mít, když jsou hezky upravené, že jsi nevěsta se přece pozná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 jj já mám mikádo. Ve vlasech budu mí květinu co mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek já u tebe v albu nic nevidím
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo pěkný i ty natočený vlasy jsou super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek taky moc hezký a máš krásný dlouhý vlasy x-) x-)
Odpovědět
@antana123 děkuju. Až jsem sama koukala, jak mi to narostlo! Ale už se těším až je po svatbě šmiknu... V kolik máš tu zkoušku a dáš sem potom fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme rozlučku taky společně stejně máme všechny kamarády společný původně nás mělo být maximálně 20 a nakonec je nás 32 :-o ale slivovičky je dost a jídla bude taky dost už se těším až bude za námi
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jasan že dám jdu na 15:00 malý bude u tchýně pak se tam zdržím a snad je večer sem dám ;-)
Odpovědět
Dobré odpoledne, dnes je tu nějak mrtvo! Já jdu za chvilku za cukrářkou, doladit termíny. Těším se, je to kamarádka tak určitě popovídáme.. JInak odpoledne je v plánu relax s miláčkem (už vymýšlí vše možné jen aby se neřešila svatba). No a zbývý mi poslední pracovní týden, od příští středy mám dovolenou :-) Možná je to zbytečný, ale asopň to nebude hektické. kosmetika, vlásky, nehty, balení a snad i relaxace s pejsky, dost je teď flákám.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes se tu toho opravdu moc nedeje............vsichni asi finisuji pripravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Už jenom 10 dní........je to vůbec možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Dobré ráno:) No je to mazec už je červen:)už se těšíím na fotečky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?