Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Ahoj, tak už jsem zkušebně zkrášlená, načesaná a nalíčená. Sedím v práci s lokýnkama a obrovskou bílou kytkou ve vlasech, sranda :-) Myslím že to dopadlo dobře, doma se ještě vyfotím a podrobím to důkladné kritice.. líčení vyšlo napoprvé, tak jsem klidná. To počasí vypadá velice nadějně, pokud by pršelo jen chvíli tak to i zvládnem, ne?
Odpovědět
@mrazulka A copak má Honzík za diagnozu? Takové zdlouhavé nachlazení, nebo je to něco vážnějšího? Sice to nemůžu srovnávat, ale my teď měli několik dní nemocného psa, neustále se dávil a chtěl zvracet (neměl co) a tak jsem z toho taky dost grogy..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka chudáček je tak nemocný????náš je naštěstí ok jen dneska na sebe shodil stojan v koupelně tak má modřina na obličeji jinak počasí hlavně at neprší a nemusl by být hic teda
Odpovědět
Profilova fotka
jinak v sobotu máme rozlučku tak snad nebude pršet máme ji mít na zahrádce
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - určitě dej fotku, super, ze mas dobrý pocit! Tak to ma byt.. Nic mu nenašli. Kdyz blinkal, tak vysledky vyšly dobře. Vlastně ani me nic v nemocnici nenašli, akorát, ze trpím nejakym Gilbertovym syndromem. Za 14 dnu se nachladil, zřejmě je jeho telicko po te střevní viroze oslabeno a sedne na nej kde co :-( kamarádka mi poradila sirup z hlivy ustricne na posílení imunity, tak odpoledne skocime do lékárny.. No a dneska to vypadá asi, ze je alergický na nejake svinstvo, co lítá venku, kycha, jak hrom. Zatím jsem se nedovolala doktorce. A to, ze u kašle děti blinkani je normální. My dospěli ty hleny vyplivneme, ale to oni neumí, takže to jde ven takto :-( snad to brzy přejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - jo, takove havárie se stávají, počkej, az začne chodit :)
Odpovědět
@mrazulka No snad se mi to podaří kloudně vyfotit-svépomocí... Ale určitě si dám jen soukromé album, takže šup do přátel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Taky jsem zvědavá, na účes a líčení....je super, že jsi spokojená :-)
Odpovědět
@mihaji uvidím odpoledne, jak to drží... Do vlasů si teda hrabu, jsem hrozná, takže už pár pramenů povolilo.. No bude to chtít na svatbu osobní asistentku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek A jak máš dlouhé vlasy? Já si do toho normálně taky pořád hrabu, ale když jsem byla nakadeřená, tak jsem vydržela. Taky si myslím, že na svatbě budu mít spoustu jiných "starostí", než si hrabat do hlavy. :-D
Odpovědět
teď jsem si je nechávala dorůst, takže ty nejdelší prameny až na lopatky. Taky myslím že v ten den nebude čas, ale teď jsem furt zkoušela.... mám takový polovýčes - drdol s podložkou, z něj spoustu kudrlinek dolů na záda a po straně květ. No občas nějaká sponka vyjede, to budem muset pečlivě vše pojistit. Já si to stejně zlakuju do bezvědomí a bude klid. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Tak to já mám vlasy podstatně kratší, takže to mám jen zvlněné a do toho květinu. Já myslím, že to zlakuje už kadeřnice, aby se to nehlo :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
@mihaji laku není nikdy dost, na ty moje klouzavé vlasy... já si to přejedu určitě ještě v autě před kadeřnictvím :-D
Odpovědět
Prosím poraďte, co vybrat, měníme svíčkovou za něco lehčího 1. Grilované kuřecí copánky s omáčkou z drcených tomat a čerstvou bazalkou 2. Gratinovaný kuřecí steak s cherry tomaty, mozzarellou a přírodním sosem 3. Kuřecí medailonky na másle s chřestem 4. Kuřecí ruličky se slaninou a bazalkou pečené na bílém víně 5. Kuřecí plátek se šunkovou smetanou a rozmarýnem 6. Kuřecí steak se smetanovým špenátem 7. Kuřecí paličky na divokém koření 8. Grilované kuřecí plátečky přelité šalotkovou omáčkou 9. Kuřecí steak v pršutu s česnekovou smetanou 10. Kuřecí prsíčka s francouzskou omáčkou z hořčice, česneku, bílého vína kořeněné koprem.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Já za sebe bych volila mezi 4, 5 a 6. ;-)
Odpovědět
@mrazulka Tak jsem založila dvě albíčka..
Odpovědět
@beruskaas mlask! cokoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné slunečné ráno děvčátka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko :-) , snad bude takové pěkné ráno i 11. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to určitě,stejné bude i 6.8.:) už na tebe doléhá předsvatební stres,nebo pohoda?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Zatím jsem relativně v klidu, jen o tom začínám čím dál víc přemýšlet. Co a jak bude apod. Ale nějaké velké stresy z toho nemám a věřím, že snad ani mít nebudu. Lehká nervozita asi bude, ale myslím, že nic strašnýho......ale třeba ještě sama sebe překvapím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je dobře že jsi v pohodě:)tak snad ti to vydrží! no je to už příští sobotu..když si vezmu,že jsem se ten den taky měla vdávat..je mi docela líto že to nebude už ted,byl to můj vysněný termín:) no ale aspon mám ještě chvilku na přípravy..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nesmutni, aspoň máte více času na přípravu ;-) .My k tomu termínu tedy přišli jak slepí k houslím a až pak jsem zjistila, že je nějaký žádaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @mihaji už se to blíží :-D máte někdo ted rozlučku o víkendu???? termín jsem chtěla líbili se mi ty 11 a navíc se v ten den brali naši jen 83 rok
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já už jsem si na ten termín zvykla a říkám si,že to tak asi mělo být..ale víš co mě dost štve? že ten kvůli kterému jsme třikrát přesouvali svatbu a musela jsem se vzdát i tohohle termínu tak dnes přijíždí z mise,takže jsme to klidně toho 11.6 mohli mít..to je k vzteku!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii přesně máš víc času my to budeme mít za sebou a tobě budeme závidět x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No jo, to naštve, to chápu, ale nemá cenu se tím nervovat. Nenaděláš už nic. @antana123 My nemáme rozlučku vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas mě se líbí 5 holky dneska jdu k holiči konečně na zkoušku účesu už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha já to ted na sobotu vše chystám mám obavy hlavně at výjde počasí má to být venku
Odpovědět
Profilova fotka
máte holky pravdu,však já už jsem se s termínem zžila,jen mě štve,že se snažíme přizpůsobit jednomu člověku a celý to o dva měsíce přesuneme a on si klidne ted dorazí jako nic..no už to řešit nebudu!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?