Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - a fotečka bude? nebo si musíme počkat na svatební foto? :-) my jsme dneska oblékli ženicha a jsme hotoví :-) včera byla poslední schůzka s pánem, co nám zajišťuje catering, velmi příjemné posezení, doufám, že vše bude k naší spokojenosti.. no, už jen rozvézt ty koláče, nechat se udělat krásnou a můžeme před oltář :-)
Odpovědět
@mrazulka Vy mě teda stresujete, my ještě nejsme hotoví! a hlavně už nějak není elán...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - to chce klid a nohy v teple :-) vůbec se nestresuj.. co vám ještě chybí? mě už to taky nebaví.. už ať je to za námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, tak mi začíná docházet jak hrozně moc rychle to uteklo :-) jinak se omlouvám, že jsem tu zase hrozně dlouho nebyla, ale ted jsem se zase vracela z chorvatska :-) takže to uteklo fakt ohromě rychle :-)
Odpovědět
@mrazulka hmm, no mám takový seznam, a pořád toho přibývá, místo aby ubývalo .. Tak jen tak namátkou. zajistit péči o přítomné psy, finální výběr cukroví, dlužím nějaká lejstra matrice, chybí mi dodělat dekorace na auta, opravit organizační seznamy a zasedací pořádek dle skutečně příchozích hostů, namalovat jak si představuju dekorace pro ty, co to budou zdobit, věnovat nejbližším kravaty a požádat je o proslov... Zítra opět zkouška účesu, vyzvednout děkovné perníky, no a ten zbytek už den předem- to máme asi všechny stejný program ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - tak taky máme ještě věci, které se musejí dotáhnout, ale už to jsou maličkosti.. musíme dotáhnout ty organizační věci, v tom smyslu, že musím napsat mailík, který budeme rozesílat a musíme zaplatit pro hosty hotel, na to jsme zapomněli.. ale pak už to jsou jen ty věci, které se dělají těsně před svatbou jako koláče, dorty, kytky, šaty, kosmetika a tak :-)
Odpovědět
@mrazulka No jo, o víkendu jsem nějak nic neudělala a teď nemůžu spát tak tu sedím a doháním..
Odpovědět
Tak něco jsem zvládla, nakonec si i upravujem řeč oddávajícího, trochu víc na tělo. No teď jdu venčit naše zvířectvo a pak se nechat učesat, doufám že to dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) Teda toto letí:) už v sobotu máme další svatbičky:)a za týden další várka.. Já jsem si přes víkend už naobálkovala oznámení s kartičkama,udělala jsem si na to pěkně jmenovky,se svědkyní jsme sestavovali auta na obřad,zasedací pořádek na obřadě a docela jsme se u toho pobavili:)já mám teda ještě dva měsíce ale nějak mě to chytlo,asi další vlna :-D Včera jsem pořádala brigádu na baráku tak je to tam pěkně vyklizený a veškerý bordel připravený k odvozu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, to je hrůza, už za chvíli je to tu :-) , aspoň už bude klid. Těším se na to. Já dneska vyzvednu na poště děkovná srdce a máme všechno. Pak už poslední přípravy těsně před svatbou....
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkně to utíká zítra mě čeká první zkouška účesu už se těším až dám vlasům fazonu x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji Ahojky Kačí:) no jo letí to..když si vezmu že jsme si říkali za 9měsíců a za půl roku a u vás je to už za pár dní:) tak to je pak sem dej ty srdce,jsem na ně zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 taky se těšim až budu vdaná paní a konečně si změnim účes,jak je nechávám růst tak mě už ty dlouhý neba:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jj pokusím se je vyfotit a hodit do alba, sama jsem zvědavá, jak budou v reálu vypadat. Tak já si za 9 měsíců neříkala, nikdy, jelikož jsme začali plánovat v únoru :-D, ale i tak to děsně uteklo :-) . Taky se chystám po svatbě ke kadeřnici, mám to sice krátké dost, ale chtělo by to zase dodat trochu tvar, jak to odrůstá, tak to už není ono. Jen nevím, jestli zase mikádo, nebo vymyslet nějakou změnu, mám trochu roupy, ale zase to nechci moc zkracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já mám taky roupy,asi půjdu do mikáda:) vlasy mám skoro do půl zad a už mě teda nebaví..hlavně se těšim i na malírek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já mám mikádo už docela dlouho, oni mi ty vlasy už bohužel tak nerostou a hlavně je mám strašně jemné, takže to na dlouhé háro už není. A o melíru taky uvažuju, uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, já hlavně doufám, že se honzík do svatby uzdraví.. nějak se nelepší.. venku krásně a my sedíme doma.. včera se nám z těch hlenů dvakrát pozvracel, pak nemohl spát, takže jsem děsně unavená.. jinak po svatbě taky vlasy trošku zkrátím, ale ne do mikada, to se pro moje vlnité vlasy příliš nehodí, resp. nelíbílo se mi to, když se tak nechala v těhotenství ostříhat, pořád jsem to musela žehlit a na to teď nemám moc energii a docela mě to otravovalo, takže jen tomu dáme nějaký tvar a trošku zkrátíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahojky, tak držíme palce, ať je malýmu brzy líp, si chudinka tedy "užívá" a ty taky :-( .
Odpovědět
Výhled na pondělí až neděli 6.6.2011 až 12.6. 2011 Převážně polojasno, v odpoledních hodinách místy oblačno, občas přeháňky a ojediněle bouřky. Uprostřed období srážky jen ojediněle. Ranní teploty 14 až 8 °C. Denní teploty 22 až 27 °C, při zmenšené oblačnosti i tepleji.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Odkud máš tu předpověď?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - no jsem už z toho trošku zoufalá, protože už to trvá poměrně dost dlouho.. prvně to zvracení, pak já v nemocnici, pak přišlo nachlazení, pak ten zánět pindíka, pak vysoké horečky a přetrvávající nachlazení, včera znovu zvracení z hlenů, jsem dneska nějaká vyčerpaná.. ještěže se mirek nabídl, že uvaří.. jsem ko.. já počítám s tím, že bude tak všelijak, ale asi tak krásné počasí jako bylo třeba včera nebo dnes, to nečekám..
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - z meteopresu, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka To chápu, že toho máš dost. To by asi položilo každého a do toho ještě přípravy na svatbu.... Já se modlím, aby hlavně nepršelo noc předtím a pak do obřadu, protože jinak to budeme muset mít uvnitř a tam se mi to nelíbí. Ale stejně bysme s tím nic nenadělali, takže to musíme nechat osudu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Co má meteopress t y nové stránky, tak se v tom vůbec nemůžu vyznat. Dřív tam byly i předpovědi podle regionů a teď to tam vůbec nemůžu najít. :-(
Odpovědět
@mihaji @mrazulka ano, z meteopressu No já bych ani takové vedro nechtěla, mě ke štěstí postačí když nebude pršet :-) I pro svatebčany by bylo takové vedro nepříjemné. Ze sluníčka mi rychle slzí oči, ke svatebním šatům se sluneční brýle jaksi nehodí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Mně je jedno jak bude, hlavně, když nebude pršet, ale kdybych si mohla vybrat, tak velké vedro také raději ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - včera svítilo sluníčko, ale nebylo vedro, bylo hodně příjemně.. to by mi stačilo.. polojasno a 21 stupňů :-) @mihaji - taky si moc přeji, aby nepršelo.. nezbývá než se dát na modlení :-D jo, jo, je to vyčerpávající.. dodělávky na svatbu mě až tak neničí, se zvládne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - jinak já jsem si dala do googlu předpověď počasí na 6.6. až 12.6. a našlo mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jj taky jsem už tohle našla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?