Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: tak jestli tam je rozdíl např. 3.000, tak bych do toho možná i šla... kamera zachytí pohyb, emoce, všechno ... budete mít první tanec, proslovy, za pár let si to člověk rád pustí a koukne na to ;-) @mihaji: no to jo, transport hostů je normálně práce skoro pro logistickou firmu :-D. Hlavně dostat z některých z nich přesný čas jejich příletu, číslo letu atd. byl málem nadlidský výkon. 8-) Jj, Leoš je jednička, moc se na to video těšim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @ptjj taky bych šla do kameramana..já pořád ještě hledám..já budu chtít obřad a nejspíš jen kus hostiny a hlavně první tanec..fotky mám sice ráda ale tohle je taky super vzpomínka:) @bibicz teda ty jsi hračička,zápalky jo? tak to teda bude jedna z nejnápaditějších svateb tady..co všechno už jsi vyrobila,klobouk dolů:) a dlouhý závoj se mi taky líbí ale k mym šatům nejde,tobě bude slušet:) Mihaji: takže s šatkama spokojenost? a vy už prstýnky máte taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: a ještě mě něco napadlo, pokud si kameramana vezmete na celý den, tak můžete někoho pověřit, aby dával hostům různé vtipné otázky a oni budou odpovídat do kamery... kameraman to pak hezky sestříhá a bude to super. My budeme mít něco podobného formou vzkazíků, tak ti můžu otázky napsat do IP. Plus třeba jedna může být, co se ti na svatbě Alžběty a Vaška líbílo zatím nejvíc ... jména budou schválně jiná a hosté znejistí, na kohože svatbě to vlatsně jsou.... něco v tom stylu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz :-) to je vtipný :-) Jinak cenové rozdíly jsou tam docela markantní, jen obřad vs. celý den (10 hodin) je rozdíl asi 6tis., což už je dost. Pak jsem uvažovala o možnosti, kterou zmínila @janullii, natočit i část hostiny (4 hodiny natáčení), pak by byl rozdíl oproti jen obřadu 3 tis., ale bohužel na to, aby se mi tam vešel ten první tanec, bych právě musela mít kameramana už na celý den, takže nevím, jestli má smysl si připlácet ty 3tis., když tam nebude ani první tanec.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: no, trávim u toho hodiny :-D až si říkám, co já budu vlastně dělat po té svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: hmm, to asi ne, to bys tam opravdu měla jen ty funící tetičky a strýčky při a po obědě. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii JJ jsem se šatama spokojená, cítím se v nich dobře a jsou fakt krásné. Tchýně z nich byla včera úplně hotová. My už máme prstýnky dávno, snad někde od začátku března, byly strašně rychle hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj a nemáš nějakého šikovného kamaráda? tanec vám určitě někdo rád natočí a nějaké momentky z hostiny..vzala bych ho tedy jen na obřad.. @bibicz stěma otázkama je to dobrý nápad,ty máš stejně takové originální nápady:) to jo,rok nad tím trávíš a pak najednou bude po všem..by ses tím mohla živit, je spousta nevěst co si nic nedokážou vyrobit a chtěli by něco,byl by to dobrej byznys,co? @mihaji tak to je dobře že jsi spokojená a i tchýni si obměkčila,hmm:) to já ji určo neobměkčím..no vidiš to,ani jsem nepostřehla,že už je máte a na kolik vás vyšli?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz viď? taky si právě říkám :-) asi to nechám jen na ten obřad a z prvního tance holt budu mít jen fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj, zkusím říct našemu fotografovi, je to kámoš, mohl by ten tanec natočit na foťák..........a hlavně ani nevím, jestli ten tanec bude tak hodnotnej, aby stál za natočení :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Přesně na korunu už nevím, ale stály nás kolem 2800,- Kč.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji máte ocelové?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jj máme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je dobrá cena:) my je ted taky už řešíme tak se hodně ptám :-D včera jsem se ptala Péťi jestli by se nezeptal mámy,jestli by mu nevěnovala snubáky z předchozího manželství,že bychom je použili do prstýnků..a on že je to její památka a nechce jí to brát,tak jsem to raději už ani nekomentovala.. @ptjj tak nevím jestli bude hodnotný nebo ne ale je to takový hezký..kdyby jste tam vyloupli něco extra,tak je to pak super památka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii v to nedoufam :-) my nejsme moc exhibicionisti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii On Honza ten prstýnek stejně nosit nebude, tak se mi do toho nechtělo nějak zásadně investovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak to my taky ne:) @mihaji no můj chlap tvrdí že jo a na zlatě trvá,tak jsem na něj zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: ono to neni z mojí hlavy :-) No, a nějaký takový business bych si možná mohla založit.... ale myslim, že minimálně měsíc po svatbě si od toho ráda odpočinu. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Já se tedy taky dost těším, až už nebudu muset řešit nic kolem svatby :-D , jen to lítání po úřadech asi bude ještě lahůdka.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz ale šikovná jsi,to se musí nechat:) až budeš na mateřský tak to bude dobrý přivýdělek:) @mihaji tak na ty úřady a doklady se fakt netěšim:(
Odpovědět
@bibicz Taky mi přijde, že po svatbě budu mít straaašně času :-) To bude nezvyk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny při pátku! no, já už se na to těším, že nebudu muset nic zařizovat a už to bude konečně za námi :-) to následné papírování už se zvládne, ikdyž to bude pěkná otrava.. přeci jen chlapi to mají jednodušší, vyřídí si akorát novou občanku :-) zrovna jsem se dívala do kalendáře a plán je následující: dneska poslední schůzka s cateringem, zítra jedeme do polska, oblečeme konečně ženicha!!! 1.6. rozvezeme koláče, 2.6. mirek veze koláče do prahy.. 6.6. poslední zkouška šatů, zavolat fotografce, 9.6. kadeřník, kosmetika, 10.6. dorty, kytky, převzít hájenku a pak už je sobota :-) a pak si oddychnu, že už nemusím nic dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy už to máte za týden a něco, to je neuvěřitelnééééééééé!!! Hrozně se těším na dojmy a fotečky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy zdravím vás ja sice svatbuju už 10.6. o den pred vámi ale to uz je skoro jedno uff už je to za 14 dní....prstýnky budou až v úterý,ženich nemá oblek,a kadernici jsem zastihla až na 6.6. takže opravdu panika.Svatba má být nejrásnějsí den a proto se už 6 měíců nervuju a nespím,jestlipak to za to bude stat:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka133 neboj vsechno dobre dopadne. Ja jsem naopak az podezrele klidna, coz znamena, ze se neco na posledni chvili pokazi :-)
Odpovědět
@kacenka133 ahoj, já taky už 10.6. Neboj to zvládneš, víš co vše se dá stihnout za 14 dní? :-D Nakonec je důležité jen to ANO
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak už se nám to přiblížilo, já už za 7 dní budu nervózní :-) A jak se připravujete Vy? My už vrcholíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Páááni, moooc se těším na dojmy Marky a na fotečky! Co šaky, už jsou hotové? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Šatičky už jsou doma a jsou nádherné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?