Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: jj, nakoupim to postupne a pak to alespon nebude takova rana... ale pristihla jsem se, ze bych nejradeji koupila vsechno, co kdyby se to hodilo... tak si na to asi budu muset sednout a poradne popremyslet, jak chci tu dekoraci vlastne zorganizovat. :-) Holky, na kterou hodinu planujete obrad? Uz jste o tom premysleli? My jsme uvazovali bud o jedenacte kvuli tomu datu nebo o poledni. Ale dame asi tu 11, hodina uz nehraje takovou roli. Snad to nebude moc brzo a vsechno se stihne.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme přemýšleli až tak kolem 13 hod., právě abychom se nehonili a všechno v klídečku stihli.. no, v relativním klídečku, že :-) protože nervy budou na pochodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - shlédla jsem tvůj nákup a paráda :) bude to určitě mooooc krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Já jsme o tom premyslela,a napadla me i treba 14 hodina kvuli prckovi aby se vyspal,ale takhle to mel muj švagr az dokonce v 15 hodin a mely pak tu hostinu hrozne kratkou. :-( Takže 11 je moc dobrý napad uz kvuli tem jedenackam ;-) ale nevim jestli by jsme to vsechno stihaly,jinak ta 12 je tak dobra,kazdopadne budu premslet i o te 11... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: no, ono kdyby to byla ta dvanacta, tak by se dalo misto cisel napsat "v prave poledne" a taky byt o vypadalo pekne... ale my se rozhodly pro tu jedenactku, protoze i tak bude obed nejdriv ve tri, tak aby nam hoste moc dlouho nehladoveli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky jsem zvědavá, jak vykutíme v ten den se spaním malého.. naštěstí máme hostinu asi jen 5 minut od baráku a ke tchýni taky 5 minut, ale v opačnou stranu, tak se to nějak udělá.. navíc jsou postele i na hájence, tak kdyžtak ho uspíme tam, hodíme chůvičku a snad se prospinká.. jinak máme DJ, úplně jsem zapomněla na to, že pán, se kterým jsme měnili byt se tím živí :) a tím je to vyřešené :) jen moje vysněná paní fotografka příští rok nefotí, protože čeká miminko :( ach jo.. tak snad najdeme nějakou plnohodnotnou náhradu!
Odpovědět
Profilova fotka
betka20: Jak svým způsobem? Já chodm do kostela od malička, jsem křťěná a všechno....ale opravdu mladýho do ničeho nutit nehodlam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Tak jsme se o tom čase bavily včera s pritelem,a on byl pro tu 11 hod.že pr to tak bude lepsi i pro naseho prcka že by se dal hned po obede spinkat :-) mrazulka:Ta naše myslivecka chata je od domova pekna štreka,takže my budeme spat urco tam,a nebo aspon tam prcka dame spinkat a pak by se prenesl,to jeste uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
peta: tak to je prima, takze taky budete jedenactkovy se vsim vsudy ;-) Jeste mam jeden zadrhel s tim nasim textem na oznameni. Uz jsem myslela, ze jsem s tim spokojena, ale jeste mi tam jeden preklad duvodu k manzelstvi tak uplne nesedi. V originale to je "secure date every Valentine's day". V tomhle kontextu je to slovo "date" mysleno jako rande. No a ja jsem to puvodne upravila na "Predem zajistene rande na Valentyna", ale uplne se mi to nelibi. Pak jsem premyslela o "kazdorocni rande na Valentyna", ale nejak bych tam chtela mit ten preklad slova 'secure', jakoze "bezpecnostni rande..." nebo "pro jistotu rande ..." ... ale nevim, jestli by to lidi pochopili. Vubec nevim, co s tim, aby to vyznelo stejne. Nemate nejake napady? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Uz zadne osamele dny na Valentyna. :) nebo Kazdy rok jiste rande na Valentyna.
Odpovědět
libi se mi co pise zuzi. Kazdy rok zajistene rande na Valentyna.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ahoj, vitej mezi jedenactkama :-D Koukam, ze mas napsano, ze taky zijes v zahranici. Odkud nam to pises? A jak jsi na tom se svatebnimi pripravami? Svatba bude v Plzni? Tam mam babicku. :-) Jinak dekuju za radu k tomu oznamku. Ja bych chtela, aby to vyznelo tak, ze bezna, pravidelna rande rusime, coz je napsane v duvodu c. 2 "konec randeni", ale jedno rocne pro jistotu zachovame, abychom ten vztah kazdej rok jakoze tak ozivili. Je to samozrejme vsechno mysleno s nadsazkou, protoze chceme to oznameni ve vtipne forme. Jsem prave myslela, ze bych tam dala ty uvozovky: "pro jistotu" rande na Valentyna nebo "bezpecnostni radne...", ale prijde mi, ze by to nemuselo byt zrejme, co tim chtel basnik rict. Nebo myslite ze jo?
Odpovědět
Článek se načítá
bibi: mě se líbí nejvíc, jak si to psala ty : předem zajištěné rande na Valentýna!
Odpovědět
Profilova fotka
nebo mozna "predem domluvene rande na Valentyna"?
Odpovědět
Profilova fotka
nebo předem jisté rande na valentýna.. začala jsem si podle svatebního plánovače psát takový takový svatební itinerář :)) takový trošku zjednodušený :) jinak my jsme se domluvili na 13 hodině.. nebo jedenáctého v jednu :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jedenacteho v jednu zni pekne ;-) dobrej napad :-) :-) A co v tom svatebnim itinerari mas? Jako co kdy a kde zaridit, nebo jak?
Odpovědět
Ahojte holky, přidávám se k vám, my bychom také rádi 11.6.2011:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, jo, co kdy zařídit a tak.. trošku si zjednodušuji ten svatební kalendář, který tady je.. ten mi příjde až moc obsáhlý.. ale ještě ho nemám celý, teprve jsem začala, abych nezapomněla, co mám všechno zařídit hned, jak se vrátíme z dovolené.. fridolínku zdravím tě!
Odpovědět
Mě by se líbil čas 11.6.211 v 11:00 nebo 11:11:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, nám to tady z toho vedra úplně umřelo :))))))) všichni někde u vody 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ja jsem v praci :-|, k vode chodim az k veceru, abych tam mohla vykoupat Twixika... musim ho vzdycky trochu z tech veder schladit. Radi tam vzdycky jako silenej. :-D Dneska jsem se rozhodla, ze si taky musim udelat nejaky vlastni planovac a napsat si kdy a co zaridit. Snad na to najdu chvili. :-) fridolinek: ahojky, vitam te mezi nami :-) On ten obrad asi tak jako tak nezacne presne na minutu. Nebo myslis, ze se to da zvladnout dodrzet? 11:11 je vtipny... reknu o tom snoubenci. Ale abychom uz pak nemeli prejedenactkovano. :-D
Odpovědět
Ahojky, my máme termín 9. 7. 2011, takže určitě nejsi blázen, to já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak už patrím mezi vás,ted uz muj "snoubenec"me dnes požadal o ruku a dal mi zasnubni prstynek :-) Krásnejsi jsem nevidela,dám ho do albicka...Jsem neskutečně štastná x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Ahojky, tak konečně jsi se dočkala, gratuluji Ti! A jak to probíhalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mela včera totiz narozky,tak jsem dostala v poledne dárky a odpoledne muj snoubenec prisel,kleknul si předeme a zpustil....Dál si to asi umiš představit..Normálne jsme mu zkocila kolem krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééé, sulcikovap, tak to velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!! hned jdu kouknout do albíčka!
Odpovědět
Profilova fotka
čekání stálo za to :)
Odpovědět
Profilova fotka
To stalo ;-) Jsme z prstynku uplne nadsená.A hlavne jak to hezky zní "muj snoubenec" :-) Ty máš facebook?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - ano, na facebooku jsem.. já teda to označení "snoubenec" nepoužívám.. možná i tím, že mě přítel vlastně ani o ruku oficiálně nežádal, jen jsem dostala prstýnek, o kterém vím, že je zásnubní a tak to bereme.. a vlastně se mi nelíbí ani označení "můj přítel".. tím, že už jsme rodina říkám můj muž a většina stejně říká, že je to můj manžel :) a on mě zase představuje - to je moje skoromanželka :)) takže snoubence nepoužívám, stejně jako on nepoužívá, že jsem jeho snoubenka.. kontakt do facebooku ti napíšu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ale tak mě se,já zas do ted říkala muj pritel,a to my práve prijde uz zas blbi kdyz práve máme rodinu...Tak ted uz budu pouzivat muj snoubenec,pac je okolo nás spousta lidi ktery by to treba ani nenapadlo ze se budeme brát ;-) Hlavne on si fakt kleknul a zeptal se jestli se stanu jeho ženou :-) Hlavne to jeste ani nevi tchyne,me mamce jsme to volala i babicce,ale tchyne to nevi chtely jsme jim dát to oznámeni k Vánocum...Ale muj prstynek,na moji male ruce fakt nejde prehlidnout :-D Takže to urcite na dovce uvidí,bude tam snami :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?