Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no když má chůvu tak si to může dovolit :-D tak at se do svatby uzdraví prďolka! @bibicz tak Kos je maličkej u něj jen bacha na hotely,hodně koukejte na recenze..super je Princess of Kos.. Korfu a Thassos taky můžu doporučit,bylo tam úžasně.. @mrazulka a proč bys zakynthoss už nedoporučila? byl to můj sen..
Odpovědět
Profilova fotka
konktétně odpověděla - můj nejosvědčenější recept je spánek. když spím alespoň deset hodin, mám pocit, jako by někdo vzal v noci žehličku a vyžehlil mi obličej.. a ještě jedna perlička - proto každé ráno od 7 do 9 hodin cvičím jógu, chodím na masáže atd.. takovou bych chtěla mít mateřskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - v místě, kde jsme byli my se nám vůbec nelíbilo.. byla tam nuda, nebylo tam, kde vyjet s kočárkem na procházku.. žádné obchůdky, restaurace.. ten náš hotel byl fajn pro děti, pláž super, koutek pro děti, parádní, ale toť vše.. ale třeba jiná místa jsou hezká..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka hmm, tak to budu muset reference shánět dál:) děkuju za poznatek! tak to má Simča dobrou mateřskou, to asi s dítětem moc není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - zkus se podívat na jiné reference, třeba má zakynthos opravdu krásná místa, která stojí za to.. jo, ještě tam simča píše, že je velký pařmen, takže už ji vidím, jak vstává na tu jógu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka ona nebo to dítě :-D otom si můžem akorát tak nechat zdát nebo otom číst:) určo kouknu,hlavně jsem tam chtěla na želvičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - naši sousedi na želvičky byli a říkali, že je moc neviděli :-) tak nevím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka aha tak nic no:) no ještě se kouknu a kdyžtak vyrazíme na jiný ostrov,ještě že jich je tolik:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - my máme řecké ostrovy rádi, ale teď je tam dost draho.. chtějí zaplatit za všechno.. mirek si dal čaj a chtěli po něm 4 eura! a to byl ten malinký šálek :-) takže jsme pak raději koupili v obchodě :-) na té krétě se nám líbilo hodně.. zakynthos nás zklamal i co se jídla týče.. na krétě jsme chodili každý den na obědy, večeře do restaurací, strasně nám tam chutnalo, ale na zakynthosu to stálo za prd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka já myslím, že Simča prostě jen tak kecá, aby měli do časopisu co napsat :-) Propásla jsem debatu psi vs. kočky :-) Asi jsem se blbě vyjádřila, ale myslím, že u většiny lidí, je pes v bytě fakt chudinka, protože s ním rozhodně nepodnikají denně dlouhé procházky jako @bibicz, ale pokud na něj máte čas a věnujete se mu, pak je to samozřejmě pro něj lepší. Mně víc vyhovuje kočka, protože je skladnější a nevyžaduje tolik pozornosti a času jako pes, což bych mu asi nebyla schopná dát. Malinký psi mi nepřipadají jako psi, v tom se shodnu s Verčou, a velkého psa bych v bytě prostě mít nemohla, nevím, je mi to nějak proti srsti prostě, vždycky když přijdu někam, kde mají psa v bytě, tak ho tam prostě cítím, i kdyby sebevíc dbali na hygienu a úklid, a je mi to nepříjemný, teda ne u nich na návštěvě, ale doma bych to mít nemohla. Dlouho jsem se ztotožňovala s názorem svého táty, že "dobytek do chalupy nepatří", vadil mu i křeček nebo papoušek, jsem z vesnice a máme to tam prostě jinak nastavený :-) Ale s tou čičinou jsem se smířila rychle, problém mi to nečiní, přítel měl takhle kocoura doma celý dětství a je na to zvyklej, ale jestli se přestěhujem na vesnici, tak se bude muset číča naučit být venkovní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj S tvým názorem se můžu ztotožnit. Jediné co, že já bych nemohla mít venkovní čičinky, měla bych strašný strach, že se jim venku něco stane. Kamarádka se takhle ale přestěhovala z bytu na vesnici a kocourek se taky naučil chodit ven.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ona ta naše číča chodí ven i teď. Máme vzadu dvorek, kam ji pouštíme a běhá si někde po dvorkách v okolí, jen musí vždycky prolézt nepozorovaně náš dvůr, aby ji neviděli sousedovic kocouři, protože se s ní perou (jsou 2x větší než ona), pak vyskočí na popelnici, na zeď a pryč :-) Tam, co bydlíme, je to celkem klidné a když se nedostane na silnici před barákem (to se ale stalo jen jednou a nevíme jak se tam dostala, asi ji někdo vypustil předními dveřmi), tak se o ni ani moc nebojíme. Mňoukne si u dveří, vždycky když chce na výlet :-) Většinou chodí ven tak na 1/2 dne, někdy třeba týden nevystrčí čumák, ale někdy je i dva dny pryč a někdy ji necháme venku celý víkend, když odjíždíme a ona zrovna není doma. Necháváme jí co nejvíc volnosti, aby nemusela být pořád doma. Nedavno nás přišla po víkendu uvítat do dveří s myší v tlamě, přišla se pochlubit :-) Jen když jedem k našim nebo k rodičům přítele, tak je tam zavřená celý víkend, je to v paneláku a u našich jsou zas na dvoře psi a těch se bojí, takže ven nechce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka my právě taky..je tam podle mě nejkrásnější moře..tak to docela koukám ale aspon víme pak při rozhodování,tyhle osobní poznatky jsou k nezaplacení,v cestovce ti vždycky všechno vychválí a pak jsi akorát zklamaná když to tak není:( no a vy už teda víte kam pojedete? vím,že jsi tu řešila myslím Ameriku..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak to jo, to pro ni nebude zase taková změna. Netušila jsem, že teď taky chodí ven. Náš Metoděj včera přede mnou akorát chytil a sežral mouchu, tak jsem mu říkala, že se s ním už nebudu líbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - amerika teď u nás utichla.. ten kolega, co s ním chtěl mirek letěl, i s jeho paní, čekají druhé miminko a my vzhledem k tomu, že se taky začínáme pokoušet o druhé, tak zatím nevíme.. kamarádka mi říkala, že bych v I.trimentru neměla létat, takže pokud by se mi podařilo otěhotnět stejně rychle jako u honzíka, tak bychom zůstali v ČR a kdyby ne, tak nějak k moři, je vhozena do placu itálie, ale zatím opravdu nevím.. a my to bereme jako normální rodinnou dovolenou.. @ptjj - a já pak ty blbé kecy musím číst, když už jsem si to elle koupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak s Honzíkem to ani jinak nejde brát..než rodinnou dovolenou:) tak vy už pracujete na mímu,tak vám držim palečky at se to co nejdříve povede:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - zatím o tom jen mluvíme, že začínáme, ale ke skutkům zatím nedošlo :-D ale každopádně nebudeme po svatbě..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka aha,tak to jo :-D tak třeba si najdete i na ty skutky čas,jinak mimčo samo nepřijde:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - my si to řekli před pár dny a honzík je teď pořád nemocný, na skutky teď není moc nálada :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata. Tak jsme doma po celodenním výletu pro snubáčky. Musím říct, že jsme naprosto unešení a spokojení, já o to víc, že je spokojen i přítel, což je velice náročný člověk ;-) Jinak koukám že jsem propásla debatu o psících! To mě tedy mrzí, neb my máme doma hned dva kousky. Pejska plemene český strakatý pes a ještě fenku špice. Musím souhlasit s tím, že pokud psovi poskytnete dostatek pohybu na procházkách, případně hry doma (ono stačí zaměstnat jen mozek), tak bude spokojeně chrupkat celé dny. Naopak si myslím, že ani kočky v bytě nejsou ideál, jsou to přece šelmy a potřebují pohyb, jestli ne víc než ti psi. Ale kočky moc neznám, tak to jen odhaduji. My mívali kočku jen kdysi v baráku a ta chodila domů se nažrat tak jednou za tři dny...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Ahojky, to je super, že máte už prstýnky a že jste spokojení :-) . Co se týká těch koček v bytě, to máš to samé, pokud jim poskytneš všechno, co potřebují, není to problém a myslím, že naše kočule mají pohybu až až, řádí jak černé ruky. Před týdnem se jim podařilo zdemolovat kus našeho obřího škrabadla, takže máme o zábavu na víkend postaráno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Tak už mám doma (resp. u tchýně na skříni) svatební šaty, fotky vložím asi až zítra, včera jsme se vrátili pozdě a zapadla jsem akorát do postele. Jsem ale moc spokojená :).
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: dobré ránko, a já si zase včera přivezla závoj - je krásnej, jemňoučkej a dlooooooouhej. Jsem i přemýšlela, jestli ho vzhledem k mojí (ne)výšce trochu nezkrátit, ale asi by to byla škoda. :-D Nevim, čim to, ale poslední dny se budim v 5:30 a to jsem si na dnešek vzala dovču, abych stihla všechno, co stihnout potřebuju. Ve středu nám přilétají tchýně s tchánem, tak máme ještě k finišování svatebních věcí naplánovaný generální úklid. 8-)
Odpovědět
@mihaji Dobré ráno, tak to se máš, hlavně že to dopadlo ke Tvé spokojenosti! No jo, za dva týdny (a den) je to tu!
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Tak to je super, budeš se závojem moc krásná. No vy ty přípravy budete mít asi o hodně náročnější, my už skoro všechno máme. Jen čekám, až dorazí děkovná srdce pro rodiče - už jsou na cestě, pak musíme vybrat nějaká CD na večer, aby tam něco hrálo a to je vlastně všechno. Pak to vypukne až těsně před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem. @mihaji Supeeer, závidím, já jdu až příští středu na zkoušku a úpravu, nemůžu se dočkat. @bibicz Já mám závoj taky delší než jsem já :-) Chtěla jsem tak cca stejně dlouhý, abych ho měla akorát po zem a paní švadlenka mě přesvědčila, že delší bude lepší. Po obědě ho sundám, tak snad se přes něj do té doby nepřerazím :-) A jinak mám za sebou první noc, kdy jsem nemohla usnout a ráno se vzbudila půl hodiny před budíkem. Jestli mě tohle čeká dalších čtrnáct dní, tak budu pěkně nevyspalá nevěsta :-) Hodně sil do generálního úklidu ;-) Holky, mám na vás dotaz. Máte objednaného kameramana? A na jak dlouho? Já jsem ho objednala jen na obřad, ale do konce tohoto týdne můžu ještě to rozhodnutí změnit a vzít ho na delší dobu. Šrotuje mi to v hlavě a pořád nevím, co je lepší. Samozřejmě jde i trochu o finance, ale hlavní problém je, jestli má vůbec video na hostině atd. smysl. Říkám si, že natáčet tetičky a strýčky, jak funí po obědě, nemá asi moc smysl. Co si myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak snad budou tvoje šatičky taky krásné a budeš spokojená. Co se týká toho kameramana....kdyby šlo jenom o mě, tak já ho nemusím mít vůbec, mám raději fotky, než video. Ale protože babička na svatbu nejde, tak aby měla šanci aspoň nějak obřad vidět, domluvili jsme se , že to natočí jeden známý, který s tím má skušenosti. Bude točit jen obřad, myslím, že to bohatě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: no, asi píšu víc emailu než ostatní nevěsty. :-D Až si někdy říkám, že na mě ti dodavatelé mají pořád ještě nervy. :-D :-D Ale jinak taky už máme víceméně vše ready. Jen ještě třeba musim napsat fotografce, jaký bude plán dne, DJovi, jaké chceme písničky, paní floristce, co jsem si ještě všechno vymyslela na dekoraci, aby věděla atd. Takové pierdulky (maličkosti), jak tomu říkají tady v Polsku. :-) No a taky jsem si na sebe vymyslela třeba výrobu krabiček na zápalky v barvě svatby a to zabírá děsně času, pokud to chce mít člověk hezký. @ptjj: já jsem ten závoj dlouhej chtěla, ale teď jak jsem ho viděla naživo, tak jsem si nebyla jistá, jestli neni až moc dlouhej. Ale myslim, že bude OK. Je fakt krásnej, jsem z něho nadšená. My máme kameramana na celej den i večer. Ale my máme Leoše Brabce a ten dělá trochu jiný styl videa, než jsou ty klasický, takže to moc nedokážu ohodnotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz My taky nemáme klasický video, máme pana Čulíka z Afilm, takže to video bude rozhodně pěkný, žádné kýče, o tom nepochybuju. Právě proto uvažuju, jestli není škoda si ho nevzít na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak mailů jsem psala taky dost, vzhledem k tomu, že většina věcí se přes email domlouvala, protože taky plánuju na dálku, spíš máte složitější ty přesuny hostů apod. U nás stačí jen jednu část dovézt z Prahy :-D . Fotografa musíme taky ještě doladit, ale to říkal, že až tak týden před svatbou, že by jinak stejně "neudržel" :-D . Já se do žádné samovýroby raději nepouštěla, za neměla jsem na to čas ani nervy a taky se obávám, že by to dopadlo trochu děsivě. Obdivuju všechny šikovné nevěsty, budete to mít krásné. ;-) Leoš Brabec je asi hodně dobrý co? To budete mít parádní.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?