Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě proto jsem chtěla ať je semnouu taky od rána..princezna budu jen jednou jedinkrát:)
Odpovědět
@janullii mě se totiž líbí i fotky ženicha třeba jak si váže kravatu, a taky bych chtěla nafotit třeba zdobení aut..
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek přesně tak..já hlavně ženicha uvidim až při obřadu,tak aspon budu vědět co dělal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii @netacek A vy máte tedy, holky, dva fotografy? Jeden bude ráno u ženicha a druhý u nevěsty? nebo jak to uděláte?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme da fotografy, takže fotografka bude se mnou a fotograf s ženichem, což je parádní, fotky budeme mít od obou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to závidím
Odpovědět
@ptjj My jen jednoho, ale oblékáme se oba doma.. Teda odděleně, doufám že to půjde :-) Předpokládám že ženich první, aby se mohl věnovat hostům, a já až během té hodinky, co se budou sjíždět.
Odpovědět
Ono stačí udělat pár aranžovaných fotek, i když už je oblečený dávno... v případě chlapa v tom nevidím problém, ale sebe doufám budu oblékat jen jednou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj taky mám nakonec dva:)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme tedy fotografa jednoho,ale jelikož se oblékáme v jednom domě a možná i v jednom pokoji, tak to snad zvládne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s paní vizážistkou domluvené na půl 9, říkala, že to bude trvat tak 1,5-2 hodiny, účes a líčení.. na 11 hod přivezou občerstvení k nám domů, mirek zajede pro rodiče, já se mezitím obleču, 11:30 by se měli začít sjíždět hosté, nazdobíme auta, dáme po pulečce, něco zakousneme a ve 12:30 vyrazíme na obřad.. obřad začínám ve 13:20 hod.. snad to klapne :-) fotografka se mnou taky bude od začátku.. oblékáme se s mirkem oba doma..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, když tu řešíte toho fotografa...:) náš pan fotograf se sám nabídl, že mě prý nafotí zdarma (jako svatební dar od něj) při přípravách (líčení a česání) a při oblékání svatebních šatů... Nějak se mi to nezdá, v dnešní době není nic zadarmo??!! co myslíte? mám ho vzít?? nejsem si jistá, zda mi to fotografování bude příjemné hned od rána (už tak budu dost nervozní) a taky jestli ho můžu vzít do toho babince co bude v salonku během líčení a tak. Šaty mám na místě hostiny, která je asi oo 30 km dál. ale zase si říkám, že by mohli být hezké fotky z toho, jak mě promění v princeznu :-) tak co si o tom myslíte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikolam11 já bych do toho šla všemi deseti, neváhej, budeš mít krásnou vzpomínku
Odpovědět
@nikolam11 předpokládám, že má tuhle akční nabídku pro všechny nevěsty, pokud to teda není váš známý.. Takže spíš záleží na poměru cena/kvalita. Je fakt, že dobří fotografové dávají přednost celodennímu focení, respektive mají jednotnou cenu a je tvůj problém, jestli od rána, nebo ne. O zakázky totiž nemají nouzi a když si někdo řekne jen odpoledne, stejně už další svatbu ten den nestihne.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek právě že né..je to starší pán, kterému se postupně stal koníček profesí..fotil svatbu i kamarádce a fotky má nádherné. Právě říkal, že se mu zdám jako zajímavý typ a že by mě chtěl nafotit při přípravách, že z toho jsou moc hezké fotky a tak..což o to, to ano..ale právě to, že to nabídl zdarma, se mi zdálo trochu divné. Nerada bych ho považovala za nějakého úchyla, je to moc sympatický pán..tak nevím, myslím si že chtěl jen udělat dobrý skutek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jinak na ceně sme domluveni předem..takže natáhnout nemůže :-)
Odpovědět
@nikolam11 No jo, tak to bude asi opravdu jen vzácný případ čisté dobroty :-) Však sama nebudeš, tak nějaké úchyláctví by mu neprošlo.. Pokud teda nemáš strach si ho pozvat domů, přeci jen by bylo nepříjemné řešit ve svatební den nějaké podivnosti, tak proč ne? Možná spíš zdarma proto, že přeci jen jsou ty fotky docela umění, a jestli to dělá poprvé tak kdo ví, co z nich vzejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak koukám do kalendáře že příští týden tu máme další svatby..jéé to budou další fotečky:) strašně to utíká....
Odpovědět
no, teď už se to bude svatbama jen hemžit! My dnes konečně jedem na matriku, tak doufám že bude vše OK
Odpovědět
Profilova fotka
jejda - na matriku! já na to úplně zapomněla! mám to poznačené v kalendáři.. tak to dneska s honzíkem strávíme dopoledne v autě.. máme toho dneska více..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Teď se to s těma svatbama asi teprve rozjede ve velkém :-D . To nechci vidět, až se tu všechny "sejdeme" po našich svatbách, to bude blázinec :-D .
Odpovědět
@mrazulka teda, tak to si píšu dobrý skutek, že jsem ti to připomněla :-D Tak ať taky dobře dopadnete. My trávíme den v autě zítra - výlet z Brna do Plzně pro hotové prstýnky!
Odpovědět
@mihaji No tak my v pondělí vyrazíme na dovolenou, tak to nebude tak žhavé.. ale stejně jsem zvědavá, až tu budem mít fotky a zážitky a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To každopádně:) ale jsem zvědavá jestli se tu po svatbách objevíte ať tu nejsem s veriskem sama:(
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek A kam vyrážíte? My jedeme na svatebku až měsíc po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Neboj, já tu budu určitě (pokud tedy nebudu na dovolené) a budu se s vámi těšit a budu "děsně chytrá" :-D .
Odpovědět
Holky moje, dneska jsem vám objednala krásné počasí!! To jen pro jistotu, kdybyste na to v tom shonu zapoměly :) :) důvěřujte mi umím objednávat krásné počasí :) :) 4.6 jdu odsvědčit svatbu mé svědkyni :) tak jsem nervózní skoro jak před svou svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tak to je pěkné, ať se svatba vydaří a užiješ si to i z "druhé strany" ;-) . A jak se cítíš jako novomanžlka? ;-) Doufám, že objednáváš pěkné počásko i na 10. a 11.6. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko ;-) @lenakvapilova Ahojky mladá paní snad bude krásně i později
Odpovědět
Profilova fotka
za mě by teda nemuseli být pařáky mohlo by být tak akorát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?