Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no, já už jsem tady viděla meníčka i za 1500 a za to už mi ti svatebčani fakt nestojí, když vím, že se jich v tom stejně půlka jen tak porejpe a druhá půlka to pomluví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No týjo,tak to je už opravdu pálka. Já právě vůbec neměla představu, takže mi tohle přišlo tak nějak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) jj
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak já za chvíli vyrážím na zkoušku těch šatů, drž mi palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jeee, to se těším, budeš mít fotky? držím všechny pěsti, ty jsou štěstí, palce jsou kopance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky jsou v albu. Šaty jsou tedy šílené dlouhé, ale jinak jsou dle mého super. Ve skutečnosti vypadaly ještě líp, než na fotkách. Taky se tam děsivě ksichtím :-D . Takže teď budu čekat na zkrácení. Jinak materiál kvalitní, jen si je budu muset vyžehlit. Šál jsem si nakonec taky vzala, nevypadá to špatně a nechce se mi už nic jiného shánět. A stejně doufám, že bude hezky a nebudu ho potřebovat. Takže jsem spokojená :-) . Ještě mrkněte prosím na bižu. Rozhoduji se mezi touto a jednou takovou jednoduchou, měla jsem strach, aby to nebylo přeplácané, ale docela se mi to takhle líbí. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - moje švagrová měla včera hodně podobné svatební šatky :-) přes ramena měla bolerko, vypadalo to mooc hezky! ostatně, vybíraly jsme spolu :-) zatím nemám žádnou pěknou fotku z jejich svatby, můžu tady dát akorát ze zkoušky, tak snad jí to nebude vadit :-) abys měla představu, že i bolerko se hodí.. myslím, že bižu může být :-) peťka měla od mě půjčenou je takovou perličku na silonu, k tomu perličku do uší a perličkový náramek a bylo to moc krásné! takové jemňoučké..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem vyzkoušela samoopalovací krém od vichy a super! nechtěla jsem mít bílé nohy na té bráchovo svatbě, tak mi kamarádka poradila tenhle krém a fakt luxusní.. nedělá fleky, barva je velice přirozená, takže i já budu přes léto hezky jemně opálená :-) když mám to sluníčko zakázané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak to možná vyzkouším, jsem hrozně bílá a opálenější vzhled rukou a dekoltu by mi k těm bílým šatům určitě prospěl. Ty šaty tvé švagrové jsou fakt moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - byla fakt krásná.. taková jemná.. krásné líčení, jednoduchý účes, takové přirozené vlny, jen po stranách sepnuté sponečkama, no, moc se mi líbila.. oblékání do šatů byla fuška :-) bylo vedro, tak to bylo náročné.. uff :-) já jsem se tím krémem namazala celá :-) je i na obličej.. takže jsem teď celá taková lehce opálená, mirek chválil, že to je hezké.. určitě vyzkoušej..
Odpovědět
Profilova fotka
btw - můj muž mi včera málem rozbil hlavu, když zavíral kufr auta.. mám bouli jako hrom!! bolí to jako čert.. se mi až zatmělo před očima.. se mě chtěl asi 21 dnů před svatbou zbavit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka a nepovedlo se, co? sakra, ty máš ale tuhej kořínek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj - to je v háji, co? :-D :-D
Odpovědět
@mrazulka Měla bys dávat pozor, co zákeřného vyzkouší příště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - to teda :-D já jsem vytahovala z kufru kočárek a holt jsem nebyla dost rychlá a mireček si toho nevšimla.. no, mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji figurky jsou naprosto senzacni! jste to vazne vy :) moc pekne.... Jinak ohledne menu: my mame knedlickovou polevku :) a hlavni jidlo dva druhy masa, dva druhy knedliku a dva druhy zeli.... je to moc dobre a vsichni se dobre najedi.... vecer je raut, tak at se pak ladujou cim chtej :-D @mrazulka no jeste ze ten utok od sveho manzela prezila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Švagrová má krásné šatečky a moc jí sluší, to bolerko vypadá pěkně :-) . A jak jste si svatbu užili? Ještěže ti muž tu hlavu nerozbil úplně......snad už to tolik nebolí. Já se takhle zásadně přimrzačím vždycky sama, jen to zaduní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - to bolerko ty šaty vyložene dotvořilo.. takže i k šatům z krk se perfektně hodí bolerko.. musím říct, že když jsem ty šaty vytáhla z toho obalu, tak byly mnohem krásnější než, když jsme je vybíraly.. čisťounké, voňavé, běloučké.. no, radost oblékat :-) svatba byla fájn, taková pohodová, nikdo nic neřešil, nevěsta krásná, ženich krásný, no spokojená jsem byla :-) byla malá, jen 10 lidí, spíš takové posezení, nic velkého.. ale fakt v klidečku.. to u nás to při 43 lidech bude větší stres :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak vám přeji pohodový začátek nového týdne. A zas mám pocit, že se to už šíleně krátí! No o víkendu jsem alě něco zvládla. Zapracovala jsem na výběru hudby na obřad, natřela jednu zeď co to už dost potřebovala a dodělala dekorace na venkovní obřad. Ale seznam je ještě dlouhý! Co vy? Doufám že jste si užily sluníčka víc než já.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @mihaji tak ta figurka je boží,fakt se moc povedla! takže šatky taky dobrý? jinak jsme o víkendu přemýšleli nad tím meny a přikláníme se ktomu co bude mít @betka20 maso,knedlíky a zelí.. @mrazulka hezká nevěsta,tak máš takovou generálku za sebou :-D tak hlavně že jste si to hezky užili.. Už vám to holky pěkně utíká:)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - já jsem se právě včera zamyslela nad hudbou na obřad, že jsem ji na bráchově svatbě vlastně vůbec nevnímala.. tak jsem si tak říkala, že si s tím všichni dávají takovou práci a ve finále vlastně ani nevnímáš, co hrají.. jinak mě chybí zajet na matriku, dát tam ty poslední papíry a honzíkův rodný list, v sobotu oblečeme ženicha, já si musím koupit punčochy a kalhotky, poslat mail, kolik chceme potahů na židle a udělat jmenovky.. v pátek máme schůzku s pánem od cateringu, ať se to dotáhne do konce, týden před svatbou mám volat paní fotografce, 1.6. rozvážíme koláče, 6.6. zkouška šatů a pak už jen svatba :-) už toho je fakt trošku.. my si moc sluníčka neužíváme, honzík je nachlazený, navíc chytil zánět na pindíkovi :-( ale už je to lepší..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - byla fakt krásná, zkusím tady vložit jednu jejich svatební fotku.. akorát asi bude maličká.. stáhla jsem ji z facebooku a uložila se mi malá, takže jen pro představu.. :-) tak koukám, že není moc čitelná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) . @janullii Šaty super, jen se musí hodně zkrátit, takže doma je ještě nemám. Ten šál jsem si nakonec vzala, nechce se mi už nic jiného shánět.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka S tou hudbou jsem si taky dávala docela práci a mám obavu, že nakonec to moc slyšet nebude, pokud tedy nebude pršet a nebudeme uvnitř. Ještě to máme u kašny, takže tam to bude opravdu myslím spíš jen na podbarvení.
Odpovědět
@mrazulka Teda ty to máš pěkně naplánovaný! Já teda na bráchové svatbě hudbu vnímala, ale možná to bylo tím, že měli živou kapelu, tak bylo na co koukat. No popravdě, co se týče kvality, myslím že na obřad je lepší jistota - reprodukovaná, ale večer hráli skvěle. Myslím že si té hudby všimneš hlavně, když něco není OK. A to bych zase nerada.. Třeba jsem viděla svatbu, kdy byl na nástup hrozně dlouhý kus, snoubenci stáli před oltářem 2minuty a čekali až to dohraje, místo aby to někdo ztlumil-vypnul. No hrozný... Na matriku se tento týden (snad) taky vypravíme, jen co bude hotová miláčkova replika rodného listu. Myslíš že zvládnete rozvézt koláče za jeden den? My to teda plánujem po večerech, ale počítám tak 3, abychom se z toho nezjevili. No mě ještě čeká za týden zkouška účesu, musím vymyslet něco jiného, minule jsem v tom dost trpěla. Ale hlavně ještě mám vyrábět spoustu serepetiček, tak to mě trápí...
Odpovědět
@mihaji Jé u kašny? Ale to bude pěkný!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - víš, já jsem stála jako svědek.. takže jsem koukala dopředu a zaregistrovala hudbu, jen když byla falešně :-), ale to jen, že je to falešné, ale skladbu nevím :-) a to zpívám ve sboru, takže na takové věci mám tenké ucho.. :-) co se týče koláčů, tak mirek si bere dovolenou, udělala jsem itinerář, jak je budeme rozvážet, honzíka budou hlídat naši, takže věřím, že to zvládneme za jeden den, nemáme s malým ani jinou možnost.. prostě musíme :-)
Odpovědět
@mrazulka Já taky jako svědek :-) Ale kapela seděla vedle mě. Hráli nějaké oblíbené, spíš folkové věci, co měli rádi snoubenci, takže to brali tak uvolněně a místy to fakt nebylo úplně ono. Joo tak když máte na koláče celý den, tak to určitě bude v pohodě! Vidíš, cukrářka mi to vlastně ještě ani nenacenila a taky musím vymyslet, kdy si toho kolik vezmu, asi to bude na etapy.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - já doufám, že se s paní domluvím, že budou koláče hned ráno.. mamka přijede kolem 8 hod., tak bychom pak jeli rovnou do pekárny, dopoledne bychom rozvezli ostravu, protože většina kamarádek na mateřské, takže budou doma, kolem oběda bychom sjeli karvinou a k večeru mirkovi rodiče a ještě dvě rodiny.. doufám, že to tak klapne :-) a ve čtvrtek poveze mirek koláče do prahy.. chci to mít rozvezené, dokud budou koláčky čerstvé :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?