Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
I my budeme mít knedlíčkovku, aspoň něco ať je klasicky a babičky nemají šok. Taky svíčková bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bude kuřecí vývar s masem a nudlemi a vepřová panenka a kuřecí prsa na bylinkovém másle a opékačky a rýže
Odpovědět
@antana123 slintám, nech toho!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi teď psala paní ze studia Marry, kam si jdu zkoušet svatební šaty. Chtěla jsem pro jistotu k šatům udělat i šál, kdyby byl třeba. Chtěla jsem šifonový a číňani místo toho udělali saténový a ještě za něj chtějí 600,- Kč, tak uvidíme, jestli si ho vůbec vezmu, podle toho, jak bude vypadat.
Odpovědět
@mihaji ach jo, proč se musí vždycky aspoň něco pokazit...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek No já mám pocit, že poslední dobou se mi opravdu "daří". Včera mě zase trochu naštval táta, ale už to odmítám řešit. Jen si už opravdu přeju, ať je ta svatba za námi.
Odpovědět
@mihaji To mě mrzí..
Odpovědět
Profilova fotka
jak vidět tak se to kazí všude taky se těším až bude po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Už jsem z toho taková unavená, ale věřím, že i přesto si to nakonec užijeme. Hlavně ať neprší....
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky se na knedlíčkovou těšim:) jen pořád nevím jestli jako druhé svíčkovou nebo něco jiného aby to jedli všichni..co máte vy? tak to je děs..já bych si ho tedy nevzala..taky třeba ani nemusí jít k šatům jestli je máš z jiného materiálu..ten tvůj taťka si taky nedá pokoj co..já nevim proč mají někteří tendenci něco organizovat a řešit za druhé.Asi zapomínají že je jiná doba..já to beru tak, že se chceme vzít my,je to naše rozhodnutí,tak si to taky uděláme sami..zatim to všichni tak berou,tak jsem ráda..Tak se obrň a snad už nebude tolik prudit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My svíčkovou nemáme, chtěli jsme něco lehčího, když pak bude večer prase, takže máme Novoměstská prsíčka (kuřecí prsa, šunka, sýr a navrchu je vajíčko) s vařeným bramborem. Je to dobré a není to suché. Ráda si to v té restauraci dávám. Tak kdyby byl hezký, tak si ho vezmu, šaty jsou taky saténové, jen se mi právě ty saténové šály většinou nelíbí, tak jsem chtěla jiný, no uvidíme. Každopádně se mi teď nechce ještě shánět přes ramena něco jiného, kdyby náhodou nebylo zrovna nejtepleji, tak nevím.....Bojím se, že bych takhle narychlo už ani nic moc nesehnala. Já nevím, co ten táta blbne, proč mě tak prudí, jestli do něj pořád hučí ta jeho přítelkyně nebo co, je to jinak takovej pohodář. Mám z něj poslední dobou pocit, že si myslí, že jsem úplně pitomá a neumím nic zorganizovat. Přitom jsem už myslím za život organizovala docela dost věcí, podílela se na organizování i kulturních akcí, tak nevím, co mu hrabe. Myslím, že mě dost podceňuje a docela mě to tedy mrzí. Mě včera zase pěkně zprudil. Naštěstí přišel domů Honza a řekl, ať si z toho nic nedělám, že si to uděláme stejně podle svého a že v té organizaci, stejně jako já, problém vůbec nevidí. Já potřebuju, aby táta zařídil tu večerní párty, což mi taky slíbil, tak ať se toho drží a zbytek si zařídíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já bych právě taky dala třeba nějakou kapsu ale bojim se že jeden řekne že to nejí a ten zase nejí tohle..vtom vidim docela problém..asi taťka chce aby tio bylo perfektní když se mu vdává jediné dítě ale neměl by to zase tak hrotit a přehánět..no je to těžký ale už to máš za pár,tak to asi budeš muset vydržet..pak už bude zase klídek:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Kolik vy budete mít lidí na oběd? Já se tedy nikoho neptala, jen jsme to probrali samozřejmě s Honzou a zeptali se na názor jeho a našich rodičů. No jo, tatíkovi to asi solidně leze na mozek a hledá problémy i tam, kde žádné nejsou. To se nějak zvládne, akorát mě to vždycky hne žlučí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji bude nás 50i s dětma..to se ti nedivim,taky hned vypěnim když něco pronese tchýně..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak vy máte hodně lidí na oběd. My máme na oběd lidí jenom 24, tak tam je lehčí odhadnout co tak dát k jídlu. A abych nezapomněla, máme taky jednoho vegetariána.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám strašnou radost, vyzvedla jsem si na fotce naši figurku na dort a je prostě nááádherná. Mám z ní obrovskou radost. Dokonce jsem to nevydržela a ukázala ji i Honzovi, ale pro ostatní to už bude překvapení. A světe div se, Honza je taky nadšený. Hned byl zvědavý, kde jsem ji sehnala a jak je to možný, že to jsme my dva :-) . Moc moc moc díky Bibi, že mi to zprostředkovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jééé, to jsi úplná ty :-) (Honzu neznám) to je asi první figurka na dort, která se mi líbí, protože jste to fakt vy dva :-) a čičiny, samozřejmě
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že probíráte menu, tak přispěju otázkou. Nám v našem penzionu udělali meníčko - předkrm, polévku a hlavní jídlo, ale v tom hlavním jídle je 250g porce masa!!! Mně to přijde strašně moc, mám strach, že to nikdo nesní a že pak budem vyhazovat vepřovou panenku, zas takový grófové teda nejsme :-| Když jsem zaprotestovala, tak jsem byla málem označená za škrta, co nechce zaplatit lidem pořádný jídlo, ale fakt si myslím, že čtvrt kila masa (samozřejmě se počítá syrový stav, ale stejně) po polívce a předrkmu sní málokdo. Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já jsem z ní úplně odvařená :-) a přidala jsem ti do alba ženicha, abys mohla porovnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No, mně to tedy taky přijde docela hodně. A jaký vám udělali cenový odhad?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji 290Kč, s tím, že pokud by se množství masa snížilo na 200g, tak by se cena snížila o 10Kč, což chápu, nejde tam o to, že bych to nechtěla zaplatit, ale že mi to prostě přijde jako obrporce
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no tak to je úplně jasný, to jste prostě vy :-) za jak dlouho ti tu figurku udělali? jenže my nemáme žádný moc výrazný rysy, tak by asi nikdo nepoznal, že jsme to my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj A to máte za tu jednu porci jídla nebo celkově odhad i s nějakým pitím, kafem atd. ? Mně se to zdá taky hodně velký kus masa.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Hele, paní to měla hotový strašně rychle. Co jí Bibi poslala instrukce a já jí platbu, tak to do pár dnů, myslím tak cca za týden, že to posílala a do týdne jsem to měla já v ČR, takže fakt bleskovka. To není ani o rysech, jako spíš o tom, jaký máte vlasy, šaty, doplňky a tak. To pak každýmu musí dojít i kdyby nechtěl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nene, bez pití, jen jídlo A kolik jsi za ní dala? Stačí do IP. Já bych to nechala posoudit skoromanžela, ale asi do ní stejně nepůjdem, i když ta tvá se mi líbí moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Aha, nám totiž dělali odhat 300,- Kč na osobu na oběd se vším všudy, tak mě to zajímalo. Do IP ti to hodím, ale myslím, že teď už by se to do svatby stihnout nemuselo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a se vším všudy je co? i přípitek, kafe, voda atd.? mně to taky přišlo ne úplně nejlevnější, ale zase jsme byli ujištění, že používají fakt jen nejkvalitnější suroviny.........a taky záleží na tom, co to je za jídlo, svíčková by samozřejmě byla mnohem levnější, ta by vyšla tak na 230
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Počítal myslím jedno kafe a dvě pití na osobu, + přípitek, polévka, hlavní jídlo a květinová výzdoba. Mně to přišlo právě cenově hodně v pohodě, tak jsem jen chtěla nějaké srovnání. A je fakt, že panenka je dost drahá.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo, tak vy tam zas nemáte ten předkrm, ten vychází u nás asi na 50, takže bez něj by ta svíčková vyšla na 180 bez pití a květinové výzdoby, ale to už je myslím tak srovnatelné s tím, co říkáš ty
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No jo, to máš pravdu, předkrm nemáme :-) . Já jen, že jsem někde četla, že počítali na oběd 500 Kč na osobu, tak mi tohle přišlo fakt v pohodě. Ale ono to bude asi v Praze jiné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?