Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Neděs se, těš se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Já se těšim, ale pořád mi připadá, že spoustu věcí nemám dořešených.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já si myslím, že určitě jo a ten zbytek je ještě dosta času doladit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no právě, mně připadá, že je ještě dost času a vy tady strašíte, že to máme za pár :-D já to za pár budu mít tak dva dny před svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to jsou jenom pojmy ;-) Mně to přijde už jako chvilka a těším se, až už nebudu muset nic řešit. Co ti ještě zbývá zařídit?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji spoooousta věcí :-)) ne, kecám, hlavně co se týká dekorací, jmenovek, svatebních novin a takovýhle kravinky, ale nemůžu se hnout z místa dokud ležim doma v posteli a to mě štve :-) a druhá věc, že pořád nevíme, kdo přijede a kdo ne, potřebuju si ty lidi rozdělit do pokojů........takže asi tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to už jsou fakt jenom drobnosti, to zvládneš hravě, neboj ;-)
Odpovědět
@ptjj No jo, teď si říkám, že člověk má už několik měsíců plnou hlavu zařizování a serepetiček, až si přestává uvědomovat vážnost toho životního kroku. Ani nestíhám váhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já si tu vážnost uvědomuju moc dobře, ale jsem si jistá svým rozhodnutím, kdybych nebyla, vůbec bych o svatbě neuvažovala. Taky si myslím, že vím do čeho jdu a nemám přehnané iluze, takže doufám, že to nějak zvládneme.
Odpovědět
@mihaji Ale to já taky, pro nás by to žádná změna být neměla, po těch letech. Jen mě občas zarazí takový dotaz, jako jestli neváhám..? Ani by mě nenapadlo že bych měla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ale já vim, že jo :-) asi už bych chtěla mít všechny tyhle blbůstky za sebou a začít řešit něco závažnějšího :-) už se v tom moc pitvám a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Vím, jak to myslíš. ;-) @netacek Tak to si myslím, že se může spíš týkat buď hodně mladých párů, nebo lidí, kteří se berou po krátké známosti, případně lidí, kteří spolu před svatbou nebydleli. Pokud jsi s člověkem už dýl, znáš ho, víš do čeho jdeš a přesto si ho chceš vzít, tak tam si myslím už žádná větší nejistota není. Dneska je holky nějaký "plodný" den, po příchodu z práce mě ve schránce čekalo oznámení, že už mám na poště figurku na dort z Polska :-) . Tak se tam zítra vydám, jsem opravdu zvědavá, jak bude vypadat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji my budeme mít dort bez figurky, nechtěli jsme ji já ani přítel, takže o starost míň :-) ale jsem zvědavá, jakou jsi pořídila, když objednáváš až z Polska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Bibi mi zařídila figurku "na míru" :-) . Já nechtěla takové ty klasické kýčovité, nakonec jsem koupila takovou jako mám u sebe v albu. Když jsem pak zjistila, jaké super figurky se dají sehnat v Polsku a Bibi se nabídla, že mi to zařídí, tak jsem neváhala. Budou tam i naše 3 kočičky a pro všechny to bude takové překvapení. Nikdo o té figurce totiž neví, ani přítel.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) to bude pěkné překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Taky si myslím, snad se jim bude líbit. Teda já ji ještě taky neviděla :-D . Zítra večer, sem kdyžtak na chvíli hodím fotku a pak zase smažu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) ok
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž přeju dobré ráno. Taky u vás byla v noci taková buřina?
Odpovědět
Profilova fotka
tady nic tady byl klid a ted svítí sluníčko snad bude dneska krásně zase :-) dneska mají naši oslavu mají 50 už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to budete mít pěkné, vypadá to opravdu na hezký den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji včera bylo nádherně poprvé se malý čabral v dětským bazénku a moc si to užil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak mi dopadli kuchaři na svatbu,tak jsem ráda..to byla jedna z důležitých věcí co jsem ještě neměla,tak se mi ulevilo.. Jinak firma která přebrala po tom idiotovi stavbu mám pocit,že nás chce taky pěkně vycucat z peněz:( už jsem ztoho všeho vážně unavená..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to je paráda. Tvůj bude asi ten chlapeček vlevo, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahojky Jani, co vám tam zase proboha vymýšlejí? :-( Ke kuchařům gratuluju, je fajn, že si můžeš odškrtnout další věc.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to jsem taky ráda,sejdeme se akorát na sestavení meny..no vymýšlejí si nesmyslný částky,hlavně za práci:( no napíšu ti to do IP..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj tak písni. A máš už o menu nějakou představu, co byste tak chtěli mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ano přesně ten :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak na oběd musí být určitě knedlíčková polívka,to by můj Péťa nepřežil :-D nevim jestli úplně zůstanu u klasiky nebo ne,chci se snimi právě domluvit,jestli miněco doporučí a tak..večer bude prase a ktomu rautíček..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj bez knedlíčkové polévky by to nešlo, taky ji budeme mít a v té naší restauraci dělají výbornou s takovými malými knedlíčky, na tu se fakt těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?