Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek to já tedy nějaké dvě varianty odmítám vymýšlet, prostě je do konce týdne obvoláme a oni řeknou přijdem-nepřijdem, což beru jako závazné a pokud někdo bude chtít přijít mimo tento plán, má fakt smůlu, ale nedostane oběd ani ubytování........nehodlám se s tím víc rozčilovat, než je nutný
Odpovědět
@ptjj To ti rozumím. Ale v případě rodiny, se kterou se ještě vpodstatě ani neznám, se mi zdá že svatba je tak nějak poslední příležitost, jinak se nepoznáme nikdy.
Odpovědět
Teda! teď koukám na počítadlo, 23 dní do svatby! Tak to je síla! (já ji mám už v pátek)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No taky bych se na ně mohla vykašlat. Ať prostě řeknou jeslti přjdou nebo ne a je to. Taky zařizuju svatbu na dálku jako Ty, takže o to je to složitější. My pro kamarádky zajistili ubytování v chatkách, takže to naštěstí nebude ani nějaká velká pálka. A Honzovi rodiče si dokonce zařídili ubytování sami :-) Já se bála, že bude hodně problémů dělat budoucí tchýně, je to taková organizátorka a nakonec jsou největší problémy ze strany mého táty a jeho přítelkyně. Je fakt, že toho taky hodně organizuje, ale i přesto si myslím, že by to šlo víc v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek to mas pravdu, ale pokud maji takovyhle pristup, tak je asi ani moc poznat netouzim
Odpovědět
@ptjj Tak nějak, asi o nic nepřicházím. Ale přece pak nebudu půjčovat své děti tchýni, kterou jsem v životě neviděla, ne? Jako když něco potřebují od přítele pomoct, postarat se o nemohoucí babičku, to nám klidně zkazí Vánoce... Ale to už jsem zas jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jj, tak to jo, u nas jsou to spis vzdalenejsi pribuzni, teticky a tak, takze tam je to o nicem jinem
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek vidím že je to všude stejný nás půvdně mělo být 60 par redukce na 49+ děti a ted 45 snad ti dorazí
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jo krásně nám to utíká ;-) @mihaji no my rodině řekli jako vy a kamarádům řekli at udělají překvápko
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj, @antana123 Koukám holky, že máte na oběd opravdu hodně lidí. To si už vůbec neumím představit, jak bych zorganizovala, to musí být záhul. Nás je naštěstí jenom 25 a úplně mi to stačí :-D
Odpovědět
Holky jak vyřešíte ozdobu aut, myslím tím ty ostatní krom nevěsty a ženicha. Klasicky stužky nebo máte v plánu něco jiného?Jsem bezradná....
Odpovědět
Profilova fotka
@zden My maximálně bílé stužky. Nechtěla jsem zdobit vůbec, ale tatík si to prosadil, tak bílé stužky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no já právě zvažuji, přítel mi říká, že si chlapy nenechaj píchat do auta. Taky než někdo naváže ty stužky nějakou dobu trvá tak zvažuji ozdobit jen zpětná zrcátka mašlou na gumičce aby to bylo rychlé pro zdobiče.
Odpovědět
Profilova fotka
@zden Pokud ti do toho nebude nikdo mluvit, tak bych to nějak nedramatizovala a udělala si to podle svého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zden u nás klasicky stuhy @mihaji bývá i víc lidí a zařizování je stejný myslím si že rozdíl je jen finanční :-D :-D
Odpovědět
@zden když nám dávali na auto na svatbě kamarádky stuhy, tak se do auta nepíchalo - provlekli to vepředu mřížkou u chladiče (jak bývá znak značky), a pak se to zavázalo vevnitř kolem clon proti sluníčku (mají tam na boku takový tyčky ,nebo jak to říct :-D prostě to za co jsou ty clony přidělaný) - někdo to píchá špendlíkem do těsnění u dvěří ,ale tohle je určitě šetrnější a vypadá to stejně...snad chápeš, co myslím...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek To je dobrý tip, to mě nenapadlo. Tak by se to dalo udělat a bylo by to možná i jednodušší. A jak vzadu?
Odpovědět
Profilova fotka
my asi dame jen stuzky s buxusovym veneckem do oken
Odpovědět
@mihaji tak to už nevím, oni dávali stužku jen dopředu...
Odpovědět
joo a k těm darům. My teda udělali seznam věcných darů (ačkoliv máme dávno zařízeno, namysleli jsme si super vychytávky, žádné varné konvice..)- mám ho tady na beremku a adresu každý dostal s pozvánkou, je i na svatebních webkách. A co myslíte? maminka a tatínek hrozný problém, že mi chtějí dát peníze, že bráchovi to taky tak udělali. Ne že by tam nebyly dárky ve vysokých hodnotách, které jsem předpokládala pro rodiče! No prostě.. ať to uděláš jakkoliv, vždycky to bude špatně.
Odpovědět
@zden Taky to vidím jen na stužky - do mřížky chladiče a vevnitř přivázat. Neměřila jste už některá spotřebu materiálu?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já to měřila a počítám 5m na auto v průměru. Samozřejmě je každý auto jiný.
Odpovědět
@mihaji díky! a to počítáš asi stužku do tvaru V, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jj, tak jsem to počítala + napříč přes zadní okénko
Odpovědět
mi to dáme jen do předu, vzadu to už být nemusí, je to zbytečný. s tím přivázáním ve vnitřku auta mě nenapadlo. dík
Odpovědět
Profilova fotka
@zden Mně to přijde zbytečný úplně, ale klid v rodině si žádá drobné ústupky :-D
Odpovědět
holkýý, mám prstýnek! teda zatím jen fotku, ale rozplývám se nad ní jak malá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Ten vypadá opravdu zajímavě. Z čeho je?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek teda krásný vypadají zajímavě :-)
Odpovědět
Říká se tomu mokume gane. Japonská technika při které se spojuje víc kovů a pak se různě tvarují. Je to příbuzné damaškové oceli, ale tady se používají spíš barevné kovy a původ technik je různý. My jsme vybrali stříbro (to nejsvětlejší) a k tomu na střídačku růžové, žluté a bílé zlato. Bílé zlato je to šedivé, opravdu nekecám a fotka to nezkresluje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?