Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je diskuze:) tak já až budu mít po dětech tak jsem přemýšlela o tělísku..kondomy jsou mi taky proti srsti..
Odpovědět
@mrazulka brácha má dvě malý děti, tak si to umím představit, často je s našima hlídám i několik dní...ale spíš se celkově bojí té zodpovědnosti....i když asi o tom člověk nesmí moc přemýšlet, protože to by si nepořídil nikdy...spíš mám trochu obavy z toho mého zdraví, mám problémy spíš od psychiky a někdy mám dost starostí sama se sebou, natož se starat o dítě...i když na druhou stranu když jsem s bráchovými dětmi, tak je mi celý den dobře :-D takže možná že mě to aspoň rozptýlí a přejde mě to, ale přijde mi to jako dost blbý experiment, kdybych to nezvládla, tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek já na záněty trpím docela dost, ale ten Nuvaring mi nevadí, od té doby, co ho mám (asi rok), jsem zánět ještě neměla, trochu mi vadil zpočátku, tak první měsíc jsem ho cítila a bylo to trochu nepříjemné, ale pak jsem si zvykla a je to OK
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak snad zkouška dopadne už lépe. Jdeš k někomu jinému nebo k té samé vizážistce? A máš pěknou novou profilovku ;-)
Odpovědět
@ptjj Tak to je dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jéé ty máš nové foto:) já taky dost trpim na záněty a vůbec mi doktor neřekl že by to mohlo být z HA..vůbec se toho nemůžu zbavit:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Téda, kdybychom měli zvát opravdu všechny kamarády a všechny koho známe, tak to bychom se snad ani nikam nevešli, nehledě na to, že bychom se asi fakt nedoplatili :-D . I takhle se nám ta nejbližší rodina a opravdu jen ti nejbližší přátelé dost nasčítali.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii S těmi záněty to bude asi dost individuální. Taky na to trpím a HA neberu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak mě to jasný je..nemůžeme všechny pozvat,už tak máme velké výdaje za dům..u nás těch svateb moc není tak to berou jako svátek a všichni by se chtěli zúčastnit..ale co,ať si myslí co chtěji..
Odpovědět
@janullii Já se toho (ťuky ťuk) zbavila. A světe div se, stačila "jenom" zdravá strava a konec cpaní sladkostma. Nikdy jsem si nemyslela že to dokážu, ale svatba dělá divy :-D Čímž netvrdím, že u Tebe není problém jinde. Ale já si za to vážně asi mohla sama.
Odpovědět
já měla z HA takový problémy a ani jsem netušila a nikdo mi neřekl, že by to s tím mohlo souviset....třeba jsem měla každý měsíc zánět močáku...vysadila jsem a za tři roky jen jednou...tak ať mi nikdo netvrdí, že to není tím... a spoustu jiných problémů, takže já už hormony nechci ani vidět...používáme kondomy, není to nic moc ,ale zvykli jsme si...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek tak zdravá strava taky dělá divy..je fakt,že jsem sladké taky omezila a ted(taky ťukám) mám zatim klid,ale netrvá to vždy nějak dlouho..no uvidíme až ji přestanu brát jestli to bylo tím nebo ne..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji děkuji, vyfotili jsme ji s holkama cestou od Lucky v sobotu ;-) Jdu k jiné kosmetičce, k tamté už nejdu ani za nic. @janullii ono asi ani tak nejde o to, že je to HA, jako o to použití, že se to zasouvá do pochvy a to pak může někomu způsobovat ty záněty, perorální HA na to asi vliv nemá
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já jsem si to myslela, že jsi tam taková hodně namalovaná :-) . Taky jsem chtěla využít make-upu a prosila ještě Honzu, aby mě doma vyfotil. Byl ale zrovna jak podebranej vřed, takže jsme se ještě poškorpili. Pak mě vyfotil aspoň s kočkama :-D . Jinak jsem to zkoušela sama, ale to nebylo ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak nevim ale je fakt, že hodně z nás má nějaké gynekologické problémy..kdo je nemá,tak mu závidim,je to šťastný člověk :-D @mihaji tak to byla hezká hláška..podebranej vřed:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To mi vždycky říkala máma, že je někdo jak podebranej vřed (jako protivnej), pak ještě příjemnej jak čtvrtodenní zimnice, nebo činže před vejplatou :-D . A když jsem se vztekala, tak mi říkala, že mi nařízne kůži na zadku. Nevím, kam na to chodila :-D . Když jsem to s tou kůží řekla poprvé Honzovi, tak se strašně smál a od tý doby, když je protivnej, tak mi řekne, že chce kůži :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - já to neberu nijak urážlivě, pro spoustu lidí je kondom nepřijatelný.. já ho u toho vůbec nevnímám, ani necítím.. nemáme s tím problém ani jeden.. navíc ty kondomy už jsou dneska tak tenké, že fakt aní nevím, ze tam je.. nejspíš už u něj i zůstaneme, možná, až honzík a naše případné další dítko odrostou a já začnu být znovu schopná brát zodpovědně HA, tak se k ní možná vrátím, uvidíme.. a mého muže to vůbec neobtěžuje a ani mého bývalého..
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - napíšu ti do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to jsem ráda :-) . To máte ideální, jsem zvědavá, jak to jednou budu řešit já.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata, jak se dnes máte? Mně bylo včera večer nějak špatně, měla jsem zvýšenou teplotu, dnes je to trochu lepší, ale taky žádná hitparáda, tak se modlím, aby se to nějak nerozjelo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak jsme včera nic nesehnali,obešli jsme snad všechny krámy a žádné fialkové ani smetanové šatky jsme neobjevili..vlastně skoro vůbec žádné šaty:(
Odpovědět
Profilova fotka
přeju dobré ránko :-) @mihaji jé tak at je brzo líp ;-) @janullii nic jo to je škoda zkuste jít někam jinam nebo jste obešli u vás vše?????
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii A vy sháníte přímo do barvy? Tak snad se ještě zadaří, času máte dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, musím vám říct, že se už opravdu těším, až to budeme mít za sebou. Mám pocit, že čím se svatba víc blíží, tím větší s tím má spousta lidí problém :-( . Už aby ten den příšel, který si snad užijeme a pak bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 nic:( ještě jsme říkali že zajedem do Německa.. @mihaji ano,do barvy..tak snad ještě něco objevíme.. tak snad to bude dobré,zrovna má být hezky..ale taky se nemůžu zbavit rýmy už někde měsíc:(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji zase se někomu něco nelíbí? Já jsem se včera domlouvala s vizážistkou a kadeřnicí,tak v červenci jdu na zkoušku,tak jsem zvědavá:)zní to ještě tak vzdáleně ale ono to tak uteče..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To víš, že to uteče a snad budeš spokojená. Moje svědkyně mi slíbíla, že bude mít před obědem "projev" , chtěla jsem jen pár slov, aby všechny přivítala, našim jménem jim poděkovala a popřála dobrou chuť, případně přihodila něco vtipného , že by to bylo fajn, ona je taková vtipná. A teď s tím má děsný problém, že projev nechce a že má i bez projevu problémů dost. Což mě tedy od ní docela zamrzelo, jak to napsala (jinak ji samozřejmě do ničeho nutit nechci). Ale spíš jsem už celkově z toho unavená. Člověk všechno jak blbej plánuje a pak s tím má pořád někdo nějaký problémy. Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji u nás bude mít projev svědek od mojeho uklidni jí že to zvládne je to jen pár vět já dělala ségře svědka a zvládla sem to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ona to dělat prostě nebude. :-( To by mi ale zase tak nevadilo, ale ten přístup a to jak to napsala, to mě mrzí. Ženichův svědek bohužel není žádného projevu schopen. Doufám, že aspoň můj táta řekne pár slov.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je škoda, že ti to odřekla až takhle později, nejdřív slibuje a pak nic :-( u nás asi nebude projevu schopný ani jeden svědek, tak třeba můj táta, ještě nevím, nijak tohle neplánujem, ono z toho něco vyleze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?