Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Proč bys nesehnala? Já si říkám, že už těch šatů budu mít třeba k večeru dost a budu ráda, když se po focení převléknu. Ale zase na druhou stranu, jak často si můžeme připadat jako princezny, že :). Tak se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak hlava mě taky bolí jak střep ale malý mě nenechal moc vyspat tak to bude tím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no sem dost pevná a ani nevím jaké v dlouhých né a krátké no nevím navíc po porodu mám břicho pořád ikdyž už sem ubyla 4cm pořád je mě kus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tam mají to ano,tak snad něco vybereme:) no já jsem vždy měla ráda oblečení i teď ale stát 12hodin na nohách není nic moc..ale každej si musí něčím projít než se najde..mě to trvalo trošku dýl ikdyž pořád nejsem přesvědčena že u tohohle zůstanu..ale je fakt,že mám větší cit pro módu a nevyjdu z baráku když neladim :-D můj chlap si už zvykl že než vyjdeme ven,tak se desetrkrát převlíknu ale věřim,že určitě nejsem sama:) stim prasetem jsem se lekla:) ale taky budeme mít prasátko..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Pevná? Asi nevím, jak to myslíš. Já taky nejsem žádný drobeček a seženu, toho bych se nebála.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji:my taky máme prasátko :-D jinak už máme prstýnky jsou v albu kdo by jste chtěli mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 musíš si vybrat rafinované šaty kde nedostatky krásně schováš:) teď je takový výběr těch střihů..určitě něco vybereš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no já sem větší jak ty a hlavně k vůli tomu břichu se na šaty moc necítím no uvidíme něco omrknu
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii půjdu se na něco mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No já začínala na dílně, protože u nás ve městě prostě práce nebyla a zařekla jsem se, že než na pracák, budu dělat radši cokoliv, takže jsem dělala. Pak jsem naštěstí získala praxi u táty v elektroprojekci a teď dělám na úřadě. Taky u toho ale určitě nebudu zůstávat nadosmrti. Spíš si říkám, že to do mateřský už nějak překlepu (pokud se nám tedy zadaří) a pak se uvidí. Zpět by mě sem stejně nevzali, tak není co řešit. Myslím si, že já cit pro módu moc nemám, ale pěkné hadříky mám ráda, asi jako každá holka a ráda se v rámci možností hezky obléknu. Ale že bych to nějak dramatizovala, to se myslím říct nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Jak říká Janička, musíš si vybrat takový střih, který ti bude lichotit. A myslím, že jsme na tom zhruba tak stejně, když se dívám na fotky. Já sice nemám po porodu, ale břicho mám taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji chcete mimčo???tak at se brzo zadaří taky bychom chtěli druhé doufám že se nám podaří a že to nebude taková dřina jako u malého :-D :-D ad moda taky se několikrát převleču než někam jdu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji tak to jsme na tom stejně,taky jsem nechtěla na pracák ikdyž tady vlastně jsem :-D taky jsem na úřadě :-D taky jsem říkala že do mateřský to zvládnu a pak se uvidí..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak po svatbě bychom to už asi začali trochu víc řešit. Přeci jenom mám na to už věk a taky na sobě už pozoruju, že bych ráda a Honza taky. Otázka je, zda to půjde, či nepůjde. Mám z toho trochu strach.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to jsme na tom úplně stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, děvčata, válím se od včera v posteli, tak se teď budu moct vykecávat :-) Já jsem taktéž v Praze, takže svítí sluníčko jako mihaji. Co se týká šatů, tak já jsem si na převlečení koupila, i když je moc nechci použít, ale kdyby náhodou. Koupila jsem si je ale hlavně proto, že jdu ještě během léta na další dvě svatby, tak bych si stejně nějaké šaty musela koupit. Takhle to byly dvě mouchy jednou ranou. Pořídila jsem docela pěkné v Debenhams. Ale taky se s prasátkem nehodlám mazlit, tak snad ty svatební vydrží na mně co nejdýl. Družičky neoblékám, ať si každý vezme, co uzná za vhodné, nejsem fanda ladění svateb do nejmenšího detailu, ala oblečení svatebčanů. A svědek oblek má, takže po této stránce jsem bez starosti :-) @mihaji s těmi řasami máš samozřejmě pravdu, to mi vůbec nedocvaklo
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to já taky, ale snažím se na to nemyslet, ono když je ženská moc napjatá, tak to pak najust nejde
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D taky chceme ale až tak příští rok to budeme řešit..a strach jestli se to povede mám taky..hlavně poslední dobou mám pocit,že na každém rohu slyším samé negativa ohledně antikoncepce..kamarádka nedávno měla cévní příhodu a měla to právě z antikoncepce..já ji beru skoro deset let,přítel chce abych ji přestala brát ale ještě se bojim,nejdříve chci mít dořešeno bydlení a pak mi to je už jedno.. tak vám držim palečky ať se zadaří!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji neboj se ono ikyby to nešlo oni pomůžou my jsme toho živý důkaz že se dá vyřešit vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ahojky, snad nejsi nemocná? :-( Taky to oblečení nějak neřešíme, aby všichni ladili. Svědkyně mě jen požádala, jestli jí pomůžu s výběrem, tak jsme šly nakupovat spolu a byla to sranda. Co bude mít na sobě svědek je pro mě velkou záhadou. Nejspíš budu ráda, když nepřijde v kraťasech, protože snad nic jiného ani nenosí. Doufám, že si vezme aspoň rifle a nějakou košili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já antiko nejedla a stejně sem nemohla otěhotnět někto říká že to na to má vliv a někdo že né
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, i v ostravě svítí sluníčko :-) já jsem si šaty na převlečení cíleně nekupovala, ale koupila jsem si teď ty šaty na bráchovu svatbu, tak je kdyžtak použiji :-) uvidím, jak mi bude ve svatební pohodlně či nepohodlně..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já osatní taky neřeším jen ségra je můj svedek a její dcera družička a naše děti řeším víc né to mi je fuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Taky se snažím, zatím jsme se do toho ani pořádně "nepustili", tak se pak uvidí. Chci se taky zeptat doktora na nějaké vitamíny na podporu, tak uvidíme, co mi doporučí. Mám totiž nemocnou štítnou žlázu, takže takové ty známé nemůžu, jelikož obsahují jod.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii S tou antikoncepcí je to hodně individuální, toho bych se nebála. Já tedy hormony už neberu několik let, protože nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj koukám,že prasátko nás bude mít víc:) no já taky nebudu vše ladit do nejmenšího detailu ale líbí se mi když je vidět že drůžičky jsou drůžičky:) jinak prstýnky máš krásný, to je bílé zlato? Jinak mě včera dostala má svědkyně..byla u kadeřnice a ta jí říkala že tam k ní chodí jedna holka,kterou já teda osobně nemám ráda,je hrozně jednoduchá a prostě divná..chodila s Péťovým kamarádem a nevim jak nabila dojmu,že jí chceme pozvat na svatbu..zrovna ji.Říkala,že si shání už šaty a že se těší..no jestli se tam objeví nepozvaná tak mě trefí! fakt někteří mě dost překvapujou ale asi budu muset téhle slečně na tvrdo říct že ona zvaná není..není to blbý?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, angína, mám ji už týden, přechodila jsem to kvůli focení u Lucky, abych tam mohla jít, ale stejně mě to dohnalo, včera jsem musela k doktorovi, protože už jsem nemohla vůbec mluvit a mám celý týden děsný kašel My se chcem pustit po svatbě, mám přesně vypočtenou poslední antiko den po svatbě a pak se na to vrhnem :-) Taky mám štítnou žlázu, ale asi jiné poškození než ty, mám hypofunkci, ale nikdo mi neřekl, že bych neměla jód, beru každý den prášky, takže by to mělo být teoreticky v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj, bílé zlato. Prasátko je podle mě takové elegantní řešení, dost jídla pro dost lidí a nikdo se s tím nemusí moc patlat, většina lidí to jí a je to cenově dostupné. @mihaji jinak, my máme dva svědky, takže proto odpadají ty problémy s oblékáním svědkyně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to je síla. Není to blbý, vždyť tam nemá co dělat, pokud jste ji nezvali. Mně se holky z Nového Města dokonce i ptaly, jestli se můžou přijít podívat na obřad, takže pokud se ani nezeptala, je fakt divná a drzá.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Chuděrko, angína je hnus. Přeju ti brzké uzdravení ;-) . A co fotečky od Lucky? Už jsi je viděla? Já to taky netušila, pak jsem se to dočetla na netu. S endokrynoložkou jsem to totiž zatím neprobírala. Hypofunkce je snížená funkce, že? Tak tu mám taky a jód by se neměl, takže jsem honem zase přestala zobat Calibrum babyplan. Většina tady těch "směsek" ten jód obsahuje. A víš, že kdybys náhodou otěhotněla, musíš hned na endokrynologii? Musí se to pak daleko víc hlídat. Ty prstýnky máte opravdu moc krásné :).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?