Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky jsem si myslela,jak tady budu dvě hodiny dočítat a ono nic.. taky už pracuju na přípravách víc než předtím..tento týden mi dorazí výzdoba na auta,dnes si na poště vyzvednu fontánu na čokošku,už se těšim:) za dva týdny jedeme na prstýnky a snad zvládneme i oblek..sice mě to čeká až za tři měsíce ale stejně to utíká jak blázen.. @mihaji děkuju moc,užila jsem si to parádně a hlavně jsem úplně vypla a relaxovala:) tak ať to s tchýní dopadne dobře,budu držet palečky ať je zdravá a užije si to svámi! @lenakvapilova tak to mě mrzí,snad bude drůžička v pořádku! @antana123 moc děkuju, hned se mi ulevilo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Ahojky, já žádné pokyny neřeším, nějak to ve svatební den zpytlíkujem :-) . Proč Ti rozmlouvají ty rozpuštěné vlasy?
Odpovědět
@mihaji Že se mi to rozcuchá, slehne, bude foukat vítr....
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek ale muzes je mit treba trosku seply nejakou sponou, takze si myslim ze to bude v pohode... a hlavne kdyz by tamto pro tebe bylo nepohodlne, tak je blbost, aby ses celou svatbu trapila ;-) Holky tak mame objednane minizakusky, svatebni dort a kolacky :) uz se na to moc tesim :)
Odpovědět
@betka20 Já si to taky myslím, že pro krásu se trpět nemusí ... Ještě někoho poprosím, zda by mi nezkusil učesat něco do týla a pak se snad rozhodnu.. Jé a kolik Ti vychází sladkého na osobu? já to zrovna řeším...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda tady to ale vázne..Dnes si jdu na poštu vyzvednout čoko fontánu co jsem si objednávala,jsem na ní zvědavá:) příští týden mi dorazí dekorace na auta a z výzdoby mám vše:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Dobré ránko. @janullii teda čokofontánu ti závidím, mně neprošla. A to jsem takový čokomil.. Jaké budeš mít náplně? Já si ozdoby na auta pomalu vyrábím sama, ale májm fakt strach, jestli to neuletí, pojedem po dálnici a bude to na přísavkách...
Odpovědět
@netacek Ahojky, máme taky strach, že nám to uletí, proto raději ženich bude dávat cilindr s přísavkama na auto až na náměstí. Na dálnici by to ulítlo
Odpovědět
aha, no to se mi právě moc nelíbí... uvažuju že bych to ještě přivázala silonem k mřížce chladiče. ale budem tam mít víc věcí, tak to by bylo vázání.... Prý se dá připevňovat ke kapotě i magnetem a to je jistota, ale nevím kde bych magnet vzala a jak to celé spojila...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek no presne tak! Jinak toho sladkeho presne nevim, kolik na osobu, brala jsem to tak cca. nechala jsem se spis poradit od lidi co meli pribliznej pocet lidi jako ja :) mame 40 malych krabicek na vysluzky 3 tacy do kostela 6 strednich dortovych krabic 2 velke dortovky a na stul minizakusky (aby bylo co zobat po obede) takze: 1500 kolacku 210 minizakusku hlavni dort tripatrovy do vysluzek cukrovi - jeste nevim presne kolik rolady asi 6 krat 160 ks kavovych a citronovych ctverecku a jeste asi 3 dorty do vysluzek doufam ze to bude stacit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek náplně ještě nevim,až si jí vyzvednu tak to pak pořešim..ale určo mléčnou a jestli to půjde nakombinovat i s jinou.. tak my po dálnici nepojedeme tak snad to vydrží.. holky, taky u vás tak sněží?? to je děs!
Odpovědět
Článek se načítá
@janullii myslím že na víc náplní současně musí být speciální fontána s oddělenými okruhy. Leda po sobě, ale těžko to bude někdo na místě čistit.. Tady nesněží, ale prší. Taky žádná bomba, venku je černo, pořád bych spala.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek tak to neva, dáme mléčnou a basta:) tady právě docela hustě sněží:( taky bych spala..
Odpovědět
Tak jsem se teď dozvěděla, že 11.6. je v Plzni Historický víkend, takže plno lidí ve městě a zrovna na náměstí u radnice, kde bude obřad a v blízkém parku focení. Bohužel ještě není vyvěšený program, tak nevím, jestli se tam zrovna něco bude dít, ale snažím se to brát pozitivně, pokud tam zrovna něco bude, tak budou mít svatebčasné program při focení a my se třeba vyfotíme s nějakou tou maškarou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek po dálnici???to by chtělo dobře připevnit my budeme mít na autech živé květiny a to si květinářství zdobí samo tak snad to připevní pořádně @betka20 teda já ani nevím koli toho přesně mám :-o @janullii hlásím že ve Ždáru taky sněží @beruskaas teda to bude veselo jinak bojím jaké bude v červnu počasí to máme mít svícu na zahrádce to asi neklapne bude to hold v hospodě a na obřad snad nebude pršet ikdyž vyhlídky příznivé moc nejsou
Odpovědět
@antana123 No já doufám, že si na ten Historický víkend "objednali" hezký počasí, tak snad to vyjde :-) V Plzni je zataženo, ale hlavně že neprší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no musí být hezky holky máte ještě něco přes šaty???šál nebo nějaké bolérko???,já mám takový blbý ramínka že se na ně nic nehodí viz foto v albu neměli by jste radu co na ně kdyby fakt nebylo teplo
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Vyhlídky na počasí moc příznivé nejsou????Už jsi někde vyčetla dlouhodobější předpověď?
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay né jen všude píšou že má pršet celý začátek května a ke konci má být teplotně líp ale pršet tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Taky řeším co si dám na sebe...i když bude horko...líbí se mi něco na ramenách...ale mám šaty za krk, viz. album..a bolerko se hodit nebude, asi půjdu po šáličce...:-) Co vy na to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pepina271 sluší ti ale myslíš že by si nemohla mít bolérko???ale šálu určo taky já asi taky mám sice ramínka ale široký a myslím si že bolérko by vypadalo blbě.....
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 No když jsem byla zkoušet šatky, tak jsem se hned ptala na boleko..a všichni mě tam hned řekli...k tomu se bolerko nehodí...půjčíme šálu... tak jsem to ani nezkoušela...:-/ No tak uvidím, až na poslední zkoušce:-) Páč nebudu mít ani závojík...tak jsem chtěla trošku zakrýt záda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pepina271 přesně jako já taky nemám závoj ale ta šála u tebe určo u mě teda nevím mám fakt velký ramínka a vypadá to blbě na jedněch šatech podobných těm mým má šál a vypadá to blbě asi budu bez ničeho nevím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 No pokud máš široký ramínka a bude opravdu teplo... taky bych šla asi spíš bez ničeho, chtělo by to vyzkoušet a určitě by Ti i poradili v saloně:-) Ještě řeším co na ženochove auto..nechci nic přepísklého,ani z e-shopů nic drahého :-/ A sama nemám ani motivaci...:-/ Co máte Vy holky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pepina271já i ženich máme živé květiny já víc bohaté on spíš lístky poseté ty máš taky červeno-bílou svatbu???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 ano taky:-) Na moje auto mám od kamošky půjčenou její výzdobu...mašle a uprostřed kytičku...:-) Taky jsem přemýšlela, nad něčím živým, ale i tak byhc potřebovala aspoň bílé mašličky:-) Tak nevím:-/
Odpovědět
@antana123 Ty šaty ti moc seknou! ale máš pravdu, že bolerko přes ně asi těžko. mě napadá kožešinka či pelerínka, ale stejně doufám že budeme mít krásně... Taky si pro jistotu něco seženu. @pepina271 My budeme mít plyšové medvědy a ještě takové ty pedigové dekorace. No to asi neodpovídá Tvému požadavku "nic přepísklého" . Ale proč ne jen bílou stuhu, nebo samotný cylindr?
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek medvídci se mi taky líbí...ale mojému vůbec:-D Takže tak...jj jen stuhy nebo cylindr by šel...:-) Budu muset se opravdu po něčem poobhlédnout :-) dík
Odpovědět
Profilova fotka
@pepina271 no budeme mít ještě bílou organzu ;-) @netacek díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?