Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas to nevadí, jsem ráda za vše:) no jak tu píše antana o cičení tak jsem včera byla poprvé na nějaké vybrační plošině(není to power plate) a byla jsem vyklepaná jako sulc..všechno to ochablý se klepalo jak blázen:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii JJ Radechová je kousek od Nového Města.....tam jste náhodou nebyli? Tak to Ti asi nic v okolí doporučovat nebudu. :-D A jak daleko jste ochotni vyrazit?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tý jo, na něčem takovým bych se já asi tak rozklepala, že by mě už nikdo nikdy nezastavil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to nevim, tak asi do 250km klidně.. já sem se hlavně ptala, jestli má někdo nějaké zkušenosti, kde byl a líbilo se mu tam.. no byl to docela mazec,teď to mělo i hodně intervalů tak u toho největšího jsem fakt měla záchvat smíchu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Co sporthotel Zátoň? Sice jsem tam zatím nebyla, ale chceme tam někdy vyrazit s kamarádkou. Je to na Šumavě, daleko není ani Český Krumlov.....
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Teda ten vypadá moc hezky a splňuje všechny mé požadavky:) a hlavně ta šumava:) Moc děkuju, budu o něm silně uvažovat!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak pak dej vědět, jak jste se rozhodli. Já doufám, že někdy na podzim nám to s kamarádkou konečně vyjde. CHtěly jsme na nějaký ten wellnes víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji určitě:) ještě budat taky pátrat ale tohle se mi moc líbí..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Léňu:) http://www.novinky.cz/domaci/231380-v...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem společnými silami konečně vybrali konečnou verzi hudby na svatbu :-) . Teď to ještě nějak nastříhat....snad to zvládnu :-|
Odpovědět
@janullii jéé Jaňulko děkuji moc :) :) zlepšila jsi mi náladu :) Zní to až neuvěřitelně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Před chvílí jsme přišla z práce a teď musím počkat do půl noci, abych si mohla vzít antibiotika( no myslím, že už nemůžou ani zabírat, dávaj mi je jako chleba :-) )předevčírem, mi začali bolet uzliny, tak jsem šla k doktorce( už si nemůžu dovolit marodit), tak mi udělala výtěr a poslala k zubařce, ta mi vytrhla zub, dala antibiotika, protože mám zánět v krku od zubů... A 5.5 mi bude trhat další, takže já budu kolozubá nevěsta :D @janullii: Šumava je nádherná... doporučuji!!! @lanakvapilova: Leni počasí určitě vyjde a nejen počasí, ale všechno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno:) @lenakvapilova no když jsem to četla, tak jsem měla radost za tebe, tak snad to vyjde:) @makinka88 tak uvidíme, díky:) tebe pořád to zdraví zlobí viď..tak snad budeš do svatby v pořádku! @mihaji a co jste vybrali? já mám pořád ty tři a nebyla jsem schopna to dokončit..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) @janullii Máme vybráno: na příchod ženicha a svatebčanů - Louis Arstrong: What a wonderful world, na příchod nevěsty: Frank Sinatra: Moonriver, samotný obřad: Leonard Cohen: Hallelujah, na prstýnky, líbání apod.: Barry White : You're the first the last my everything a na gratulace a ostatní: Israel iz kamakawiwoʻole: Somewhere over the rainbow.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je hezký:) to já v tomhle budu netradiční..láska na 100let,wedding day od Seala, Elton John-Can you feel tonight a asi Far away od Nickelback:) jinak příští týden jedu se svým mužem na kamionovou minidovču..už mi vše leze na mozek, tak si aspon odpočinu, už se těším:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to je super, to si to spolu pěkně užijete :-) a kam máte cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nejspíš do francie tak se těším,:) to jo, hlavně se vůbec nevidíme, tak aspoň spolu chvíli budeme..dnes se už vrací,tak mám radost:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to budete mít skvělý, pěkně si to užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no jo zdraví je na pytel :-( ale závidím minidovču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevíte jak se holky těšim..hlavně, že na chvilku vypnu,nebudu myslet na barák,kterej mě stojí hodně sil..další dovču budu mít až na svatbu,tak si ji chci vychutnat:) Venku je tak božsky, to by se vdávalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky to je dneska zase krásně :-) ted jsme s malým pořád venku tak nemám moc času sem zajít jinak 10.5 jdu k dietologovi no jse zvědavá co mi poví
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova počasí ti výjde snad i nám v červnu @makinka88 jé zánět to se pořád stěhuje a pokud máš už několikáte antibiotika tak se snižuje účinek tělo si rychle zvyká @mihaji tak to je super výběr ;-) my bychom chtěli od David grey this years love a zbytek nevíme tohle na prstýnky a polibek ještě přemýšlíme nad písničkou z foresta gumpa
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata... já na vás poslední dobou vůůůůbec nemám čas. :-( Asi už tak skoro měsíc jsem vás nečetla a asi ani nebudu mít šanci vás dočíst. Tak snad už to teď se mnou bude trochu lepší a alespoň občas sem nakouknu. :-) Byla jsem na služební cestě a potom hned v ČR zařídit poslední záležitosti, které vyžadovaly mojí přítomnost. Mimo jiné jsem byla na zkoušce účesu i make-upu a ani jedno nedopadlo moc dobře. Takže teď nevim co s tim, ale už se tim odmítám nějak zabývat. 8-) Z pozitivní stránky - máme už vyřízené všechny dokumenty. Toho jsem se asi bála úplně nejvíc. Teď jenom přinést občanku na obřad a je hotovo. :-D Za kolikže to máme dní? No to je vlastně fuk za kolik. Letí to šííííleně!!! :-) Jinak můj drahý zatím udělal všechny zkoušky. Včera byl tu nejtežší zvládnutou oslavit. 8-) Teď už jen jedna a mám doma pana doktora. :-) :-) :-) Co je u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jééé Bibi se nám vrátila:) tak to je fajn, že máte už koplet vše hotové..a máš nějaké foto ze zkoušek?? taky jsem z líčení nebyla vůbec nadšená ani můj chlap ne :-D tak to gratuluju, snad zvládne i tu druhou!
Odpovědět
Profilova fotka
já holky teď nějak jen čtu a nepíšu, jsem z toho všeho už nějaká unavená a zpruzelá, a to mě ještě zdaleka nepotkal žádný zásadnější problém jako třeba Bibi, která musela přesouvat celou svatbu......dneska jedem nakoupit nějaké dekorace, ale vůbec se ani netěšim, už bych to chtěla mít asi spíš za sebou :-| Taky máte takovýhle mikrodepky?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ahoj Bibi :-) , to mě mrzí, že nejsi spokojená s líčením a účesem, ale určitě ještě něco vymyslíš. Jakou jsi měla původní představu? Já jdu na zkoušku až v květnu, tak snad to dopadne nějak uspokojivě. Letí to tedy šíleně. Jak ses na služebce měla? A přišel Ti můj mailík?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Takové podobné pocity mám tak posledních 14 dní. Už se těším, až bude vše zařízení a přijde ten den D. Snad se nic zásadního nepokazí a pak se budu těšit na svatební cestu. Je to takové únavné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já to mám až tenhle týden, ale doufám, že to zase trochu přejde, že mám jen nějakej rozhozenej hormon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: on už jich zvládnul víc. Tahle, co zbývá, je poslední z asi sedmi. :-) Mám foto, ale jsou na prd, takže je sem ani nedávám. Make-up na nich neni vidět skoro vůbec. @ptjj: teď ani mikrodepky nemám, stalo se mi to snad jenom dvakrát. Teď mám takovou fázi, že mi je to tak nějak jedno. Nějak to dopadne. Byla jsem v sobotu na svatbě kamarádky a všechno tááák strašně rychle uběhlo, že by se člověk fakt neměl zabývat maličkostma. Nebo zabývat možná jo (já jsem třeba zrovna detailistka), ale neměl by si kvůli nim dělat starosti. ;-) @mihaji: na služebce jsem se měla príma. Byla jsem tam se třemi kolegy a stihli jsme i výlet na Taj Mahal. S chlapama je cestování mnohem lepší než s ženskými. :-) Mejlík mi přišel, ale ještě jsem nestíhala nic zařidit. Snad to zvládnu ještě tento týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Tý jo, tak to jsi tedy měla super :-) . Jasně, to je v pohodě, já jen, jestli v pořádku dorazil. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?