Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Vy už to máte opravdu za pár, jsem zvědavá, jak budu vyvádět já. Tak se drž, určitě to nějak zvládnete a bude to krásný den. A kdyby třeba něco trošku nevyšlo, aspoň budete mít na co vzpomínat a čemu se třeba zasmát. Já právě stresovat nechtěla, proto to neplánujeme na minutu, aby to spíš bylo v klidu a nějak to vyplynulo. Ale táta to asi nějak moc prožívá nebo co, já to fakt nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - leničko, nestresuj, všechno bude v pořádku, neboj se!! přijeď se za námi odreagovat! honzík tě zaručeně přivede na jiné myšlenky :-D kdy plánujete výlet do havířova? @mihaji - nenech se rozhodit.. já už to neřeším.. pokud se někomu nelíbí, ať nechodí.. i naši svatebčané budou v hájence dřív než my, protože se jako každý :-), půjdeme fotit a během té doby se svezou auta, ať už se nezdržujeme a můžeme se začít radovat, hodovat a pařit :-) jinak jsem dnes nakoupila věci pro děti - omalovánky, pastelky, skicáky, tabulku na psaní křídou, pexesa :-), snad se děti nebudou nudit! vše pak zůstane honzíkovi, takže nic nepříjde nazmar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nenech se rozhodit..je to vaše svatba a vy si jí udělejte jak chcete! vždycky se najde nějakej rejpal..no bylo by to lepší takhle a vy chcete tohle?? to znám..takže zatni zuby, usmívej se a jedním uchem tam a druhým ven! @lenakvapilova neboj, určo vše bude super,třeba něco nevyjde ale stim musíme každá počítat..ale jak píše mihaji, budete mít na co vzpomínat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii, @mrazulka : Děkuju za podporu holky :-) . Jen doufám, že táta nebude natolik aktivní, aby to začal organizovat bez nás. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo zhruba představu, kolik je třeba počítat stuhy na ozdobení jednoho auta?
Odpovědět
Holky máte pravdu, je zbytečné stresovat :) všichni jsme věnovali svatbě dost času a když se něco nepovede už neovlivníme!! @mihaji Věřím, že tatínkova aktivita není příjemná, opravdu zatni zuby, ať ti nezkazí radost ze svatby:) @mrazulka Gábinko, měli byste s Honzíkem čas 5.5 (čtvrtek)?? Zajdem někam na hřiště na písek, když bude hezky? Dojela bys do Havířova? Akorád moc nevím, kam se dá jít :( přece jen tam nejsem doma :( Uložím si konečně tvoje číslo do mobilu, ať ti pak můžu zavolat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni neblazni :) svatba neni o stresu :), teda me se to keca, 14 dni pred svatbou budu uplne mimo :) ale neboj vse dobre dopadne... Holky mi celou sobotu delali masle do kostela a jmenovky a v nedeli jsme zarizovali peceni :) tak uz zbyva jen par detailu a bude vse na svatbu pripravene :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - my si v ten čtvrtek uděláme čas.. taky nevím, kde bychom tam mohli jít, sice havířov docela znám, ale s dítětem fakt nevím.. přijet pro nás není problém.. zkusím se mrknout na netu, co by tak bylo vhodného.. ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - http://www.restauracelastrada.cz/ - je to na té dlouhé třídě a mají tam i dětský koutek s pískovištěm.. tak si můžeme povídat a honzík si pohraje :-) na fotkách to sice nemají, ale snad to tak bude :-)
Odpovědět
@mihaji Už jsem se o to taky zajímala. Otázka je, jak chceš auto zdobit, takže možná nejlepší varianta je vzít provázek nebo metr a změřit. Jinak jsem tu o tom našla i diskuzi: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/k...
Odpovědět
Tak mi spadl kámen ze srdce, konečně jsem objednala oznámení, dalo mi zabrat ho vymyslet, snad bude mít úspěch :-) Mám ho v albu. @janullii Tobě už přišlo?
Odpovědět
@mrazulka ještě jsem našla tohle : http://www.kavarnazahrada.cz/ Moc se na vás těším :) @betka20 Děkuji Bětko!! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka Ohledně těch svatebčanů,kteří budou dřív v hájence - vy nebudete mít tradice jako rozbíjení talíře apod?Je pravda,že taky přemýšlím co budou hosté během focení dělat,ale do restaurace bych ráda vešla jako první.....Myslela jsem,že to takhle většinou bývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Není nic jednoduššího než si autíčko přeměřit....Taky se na to chystám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - to vypadá moc dobře, můžeme klidně tam :-) kde to je si nechám vysvětlit od holek v práci :-) taky se na tebe moooc těšíme! @vanesskamay - můj muž žádné tradice nechce, takže mě je to vcelku jedno, kdo vejde do restaurace jako první.. myslím, že talíř se dá rozbít i potom.. nějak to neřeším.. navíc je tam poměrně velká zahrada a terasa, dám bráchovi do ruky lahvinku a pulečky a tu chvílku to tam bez nás vydrží..
Odpovědět
@vanesskamay Taky přemýšlím, co budou svatebčané dělat při focení. Snad nebudou moc reptat. Taky jsem měla variantu je poslat do restaurace napřed, když bude hezky, tak má restaurace terasu, mohou počkat tam, dostali by nějaké malé občersvení. Na diskuzi k tomuhle tématu se píše např. rozdat svatební noviny nebo s sebou vzít nějaké drobné občerstvení, no nevím ... To mi ještě vrtá hlavou.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jj,určitě si to udělejte podle svých představ,zahrada je výhoda,hosté mohou počkat tam.Přece jen bych chtěla od fotografky nafotit i výzdobu a to bez hostů,ale třeba to taky dopadne jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas My budeme mít svatbu na zámku,tak jsem i přemýšlela,že by jsme vzali menší pohoštění a mezitím co se budeme fotit,by se hosté prošli kolem zámku....ikdyž je to tam takový obyčejnější.V restauraci zahrádku máme,ale je menší a svatební noviny mít nebudeme,na tohle já jaksi nejsem a vzhledem k našemu věku mě to přijde už divný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay - my už na hostině profi fotografku mít nebudeme, tam už bude fotit náš kamarád a ten tam bude dříve než my, takže ji klidně může nafotit bez hostů.. my na focení budeme trošku přejíždět, asi, takže je tahat sebou nechci.. svatební noviny jsme nedělali, nemám na to příliš času, malý mi zase tolik prostoru nedává.. drobné občerstvení bude u nás před obřadem, tak věřím, že se nabaští, a pak to bez jídla do rautu vydrží.. hlavně, aby bylo, co pít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se teď koukám do mého seznamu a už chybí jen : oblečení pro ženicha (nechce jet dřív než 14 dnů před svatbou, aby mu náhodou nebyly malé kalhoty :-D, vybrat hudbu, ale to už mi muž říkal, že na první tanec chce Carlu Bruni a na obřad mám vybrat něco tradičního.. musím dopočítat ty koláče konečně, ale už mi chybí spočítat jen do práce, no a to je všechno, přátelé :-) tadytadydá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem:) @beruskaas už mi sice přišlo ale ještě se mi nepodařilo se domů vrátit včas abych si ho vyzvedla..zítra to vypadá nadějně:) ale to tvoje v návrhu se mi moc líbí:) Holky, byli jste v nějakém hezkém hotelu, který byste doporučili? Hledám něco hezkého na takový první manželský pobyt:) každý rok někam takhle jezdíme ale ještě se mi nestalo, že bych byla 100% spokojená..
Odpovědět
tak nám se povedlo (snad) zabavit hosty během focení dobře. Na první focení dostanou noviny a půjdou se ubytovat (všichni). Pak se udělá siesta u kávy a rozkrojí se dort a druhé naše focení stráví ve sklípku na koštu vínka.. vylezou v náladičce a začne hrát kapela. Tak snad se nic nepokazí...
Odpovědět
@janullii Díky :-) Už se těším na to tvoje. Jinak k tomu hotelu, už jsi byla v Babylonu v Liberci? Sice jsme nebyli v hotelu, ale v tom wellnessu a straaašně se nám tam líbilo :-) Hotel bude určitě taky super. Teď jsem se mrkla, odkud jsi, ani bys to neměla daleko, my to máme pěknou štreku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no právě že babylon známe až moc dobře a my si raději štreku pojedeme jinam:)chci právě někam, kde jsem ještě nebyla, rádi poznáváme nové a Liberec znám jak svý boty:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko dneska bude venku určitě nádherně ;-) jinak se jdu pochlubit že jsem shodila první 2kg a mám radost začala jsme chodit do posilovny a střídám to s běháním kolečkovýma a bodyforming a má to efekt i šaty mám menší velikost než ty původní ;-) @beruskaas myslím že to ty si mi radila jinné cvičení že???díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) @janullii A jaké máš nároky, jde Ti pouze o hotel, nebo chceš, aby bylo v okolí něco k vidění, nebo aby tam dobře vařili.....? ;-)
Odpovědět
@janullii No já to právě vymyslela a pak až se koukla, kde bydlíš :-) @mihaji Dobrá otázka, co od toho čekáte? Hotel není všechno..., spíš bych si vybrala lokalitu, kde by mě něco zaujalo a pak bych hledala dobrý hotel v okolí
Odpovědět
@antana123 Super! gratuluju, hned má člověk lepší náladu, viď? To víš, tělo je potvora a rychle si zvyká, chce to změnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas děkuju jsme moc ráda vím že do svatby toho už moc nestihnu ale chtěla bych do léta abych mohla s malým chodit na koupaliště a nemusela se stydět jít do plavek
Odpovědět
Profilova fotka
No chtěla bych určo nějakej bazén v hotelu a výřivku:) a určitě mi záleží i na okolí,milujeme přírodu.. @mihaji před třema rokama jsme byli v dolni radechový, myslím že je to někde tam od tebe, bydleli jsme ve srubu,dělali výlety do adršpach atd..něco takového bych ráda ale zase jinam:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?