Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Musíme mít sluníčko, nebo raději polojasno, kvůli fotkám :) a teploučko, tak akorád :)
Odpovědět
Jo počasí, to kdyby šlo někde na internetu objednat...
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně aby nepršelo a nebyl vítr..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Holky tak mame zamluvene kytky :) kaly :) nenechala jsem si do toho mluvit :) ale je pravda ze jsou doste drahe..... vypocitali nam predbeznou cenu za kytky na 7 - 9 tisic coz se mi moc nelibi, protoze to jeste neni vse... ceka nas jeste vyzdoba kostela... no nevim nevim jak tohle dopadne... :( ale ja se tech kal proste vzdat nechci :(
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 teda,to jsou pěkně drahý..to je zdobený zlatem :-D já budu mít kytky do 2tisíc..
Odpovědět
@betka20 ahojky Bětko, taky mám kaly, ale v kombinaci s bílýma růžičkama! Výzdobu stolu budu mít jen z růží a altánek z lilií! Přijde mě to na 5-6 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Já taky kaly, ale jen pár v kombinaci s růžema a ještě něčím fialovým :-) A cena bude tak kolem 3000,- Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak je fakt, že já kaly nemám..budu mít růže s nějakým fialovým kvítkem,to jsme ještě nevybrali,kytky pro drůžičky,svědkyni,tchyni a na korzáž za 2000kč.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ja se do nich holky pustim :) tak jsem rada ze vim, jak to mate vy a zkusim to taky nejak nakombinovat, nechce se mi delat 14 dni v praci jen na kytky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt,že asi taky záleží na kraji-jiný kraj jiný mrav:) my to tady máme poměrně levný a tim, že jsem u hranic s německem a polskem, tak hodně nakupujeme v německu..ale důležité je, aby jste byli spokojený..
Odpovědět
@betka20 Kolik ti řekla, jen za tvoji kytičku??
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 nás 7tisíc máme v tom:moje kytka+družička+2xsvědci+2xauto+2xmatky+výzdoba zámku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak už mám taky konečně hotové svatební noviny,ještě mě čeká pár úprav a je to..jedny jsem vytiskla,aby se na ně Péťa podíval a zkonzultoval to semnou:) pak se pochlubim:) O víkendu si musim koupit čokoládky abych je už taky udělala..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @janullii Ty jsi šikulka, už se těším, až se pochlubíš? Jak budeš ty čokoládky dělat? To si vytiskneš nějaké etikety a pak to tam budeš nějak lepit?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no šikulka,to je silné slovo:) dělala jsem je asi půl roku :-| pořád jsem neměla čas a kolikrát ani chuť je dodělat,tak konečně:) no mám šablonku na ty milka čokoládky 6 na 4cm..přelepím tím původní obal a je to..nic složitého..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já o tom taky přemýšlela, ale asi nakonec čokoládky koupím, takové ty malinkaté čtverečky a budu je dávat do pytlíčků společně s perníčky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já jsem přemýšlela pořád nad nějakou pozorností pro hosty a tohle je docela hezké a ne zas tak nákladné..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To určitě. Myslím, že to potěší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky si myslím:) Už jste přemýšleli nad svatební cestou? podniknete něco?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My už máme svatební cestu dávno vybranou a zaplacenou zálohu. Jedeme do Toskánska, můžeš se mrknout ke mně alba "Svatební cesta". Co plánujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My měli štěstí, že jsme měli letos s Honzou oba třicetiny a jako dárek jsme od Honzových rodičů dostali peníze na dovolenou, takže nám to pěkně vyšlo a bude to jako svatební cesta. To jsme ještě ani nevěděli, že budeme mít svatbu (teda aspoň já ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha, tak to je super:) no my právě pořád nevíme..hlavně nevím,jak na tom budeme finančně,domeček nás bude ještě něco stát..takže buď to bude něco na last minute nebo si vybereme nějakej prodlouženej víkend v hotelu a pak bychom vyrazili někam po čechách..no uvidíme,jak na tom budeme..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji koukám:) no to kdybych věděla..co se týče zahraničí tak u nás vítězí Řecko,které milujeme a tady v čechách vim, že by mě chtěl péťa vzít na pálavu,kde jsem ještě nebyla..koukala jsem i po termálech,no zkrátka nevim co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii A kam byste tak chtěli? .........tu ty příspěvky nějak přeskočily 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Řecko taky miluju, byla jsem tam kdysi několikrát s tátou a před dvěma lety jsme byli s Honzou na Kosu, bylo tam krásně. Na Pálavu určitě jeďte, je tam nádherně. Když jsem byla malá, tak jsme jezdili s rodiči na Pálavu každý rok a s Honzou jsem se tam pak po letech taky podívala a bylo to super. Určitě jsme tam nebyli naposledy :-) . Pálavu opravdu miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no tak to jsem zvědavá, co vyhraje:) každopádně nejdůležitější je a bude, že tam budu se svým mužem a kde to nakonec bude,není až tak podstatný..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To je samozřejmost, užijete si určitě cokoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :) jsem zvědavá,co to nakonec vyhraje:) už se těšim na víkend,po dvou týdnech se mi vrátí muž:) už na mě doléhá samota:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to já taky :-) . To věřím, tak si snad víkend pěkně užijete. Já se naopak docela těším, ža Honza půjde konečně do práce :-D , hlavně kvůli němu, už se fakt nudí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a kdy má nastoupit?? už je dlouho doma viď..jsem říkala,že hned jak to bude možný,tak jedu snim někam kamionem:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?