Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Právě, jak to neplánujeme, tak ani nezjišťuju co co znamená, takže jsem pak mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no říká se že družičky by měli odehnat zlý duchy :-) Né že bych věřila na pověry, ale je to takové krásné ty načančané dětičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, mně jde mládenec před ženichem a ponese prstýnky, po ženichovi půjde družička a bude rozhazovat lístečky a po družičce půjdu já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 , @verisek.s : Moje dvě "neteře", které by to ještě tak eventuálně mohly dělat, jsou děsně náladové, takže na ně by se nedalo moc spolehnout, rozhazovat se v zahradě stejně nic nesmí, tak nám to přijde takové zbytečné. Ale vy budete mít určitě super družičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii děkuji, taky jsem si říkala, že kvůli fotkám to asi bude lepší.. a moc krásná koupelna a kuchyň ;-) @makinka88 děkuji :-) jinak máme konečně doma prstýnky, jsou překrásné a rytinu máme ručně a vypadá to super..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - krásná kuchyň i koupelna! @sarpie - mě se líčení i účes taky líbí :-) vůbec to není výrazné.. já jsem právě byla nalíčená je jemně a na fotkách to nevyniklo, takže zkusíme přidat.. jinak, holky, jak jste na tom s rozpočtem? mirek dneska říkal, že je třeba se trošku hamovat.. jsme na 130 tis.. uff.. dneska jsem byla vybírat se švagrovou svatební šaty :-) musím říct, že v té půjčovně bych si nevybrala, ale my jsme měly omezený rozpočet, ale vybraly jsme.. žádné šupy to nejsou, ale jsou hezké a vkusné.. navíc jsme musely počítat s rostoucím bříškem.. udělala jsem jim v těch přípravách pěkný průvan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem včra byla v Praze za malou Baruškou a konečně jsem ji viděla a mohla si jí pochovat..chuděrka je ztoho prostředí tak vystersovaná,tak ji to chvilku trvalo než mě poznala ale poznala..skoro hodinu byla v mé náručí a mazlila až ztoho usla..snad jí za týden už pustí.. @sarpie a @mrazulka děkuju holky:) tak my máme rozpočet 50tisíc a neměli bychom ho přesáhnout..ale je to tím,že mám kadeřnici zadarmo,DJ,kytky za hubičku,dort taky, hospodu zadarmo,pití taky..takže my jsme nízkonákladová svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to máte fajn, že máme tolik věcí zdarma a za hubičku :-) my máme alko a nealko udělané do komisu, takže zaplatíme jen to, co se vypije, takže rozpočet je trošku nahodnocený.. to víš, pobyt v nemocnici není příjemný pro dospěláka, natož pro takové prďolku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no jsem taky ráda, protože jinak bychom to asi moc nezvládli s barákem..u nás bude největší položka prstýnky.. tak to určitě,taky nemám ráda nemocnice,bylo mi jí tak líto kočičky..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - pravdou je, že my jsme dostali tak polovinu od ženichových rodičů, ale stanovený rozpočet už jsme překročili, a to jsme fakt zařídili, to nejdůležitější, žádné pitomosti.. holt se to nasčítá.. no, naše prstýnky byly taky poměrně drahé, přeci jenom jsou to fakt prsteny :-), ale kochali jsme se jimi včera a i jsem se zkoušeli navlékání :-D já byla v nemocnici jen jednou, a to v porodnici, a nesla jsem to špatně :-( plus ty bláznivé hormony, no děs.. určitě jí brzy pustí domů, neboj..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty, tak my jsme se chtěli dostat s rozpočtem do 100 tisíc, ale ať počítám jak počítám, pořád mi to vychází na těch 125 tisíc, protože pořád něco nakupuju, vyrábím a vymýšlím. Sice jsou to stovky, ale třeba každý týden... :-D :-D Takže se to pěkně střádá a nechci to radši ani dopočítávat :-) A to ty největší palety přijdou potom přímo na svatbě - hudba, fotograf, hostina, benzín na rozvoz, autobus atd atd...no moje nééérvy x-) x-) @janullii ať se holčička brzo uzdraví!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @janullii Chudinka malá, je mi jí tak líto, musí to být pro ni opravdu těžké a pro její maminku taky. Snad to bude dobré a brzy je pustí domů. Držím palečky. Jinak jsem to zkusila tak nějak orientačně spočítat a dostala jsem se na cca 51.000. V tom ale není započítané oblečení ženicha, oběd a večerní párty, protože to zatím vůbec netuším, kolik bude stát.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to je hezký, taky bych si už ráda zkouela navlékání prstýnků :-D @verisek.s tak v to taky doufám,hlavně ať je brzy už doma,mezi svýma.. no tak to jste se pěkně rozjeli:) @mihaji moc děkuju:) tak s rozpočtem na tom budeme stejně:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda, že v tom překročení limitu nejsme sami :-D mirek říkal, že už žádné další navyšování, tak jsem mu říkala, že ten rozdíl určitě vybereme na svatebních darech, ale nedá se s tím počítat, že :-) no, nějak to zvládneme.. nám přišlo nacenění rautu, pití a občerstvení k nám domů před obědem včera a máme to za 60 tis, s tím, že alko a nealko je tedy nadhodnocené a zaplatíme tolik, kolik vypijeme.. jinak 4.5. mám druhou zkoušku s vizážistkou :-) tož uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii U nás ten rozpočet asi ještě hodně vzroste, předpokládám, že největší položkou bude ta večerní párty, tu ale platí táta, takže pochybuju, že se vůbec kdy dozvím, kolik to stálo. A rozpočet na oběd se nejspíš dozvíme, až budeme domlouvat detaily oběda s majitelem restaurace. Tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je fajn,že vám tatínek přispěje..nám bude právě platit to pití a přítelovi rodiče se zatim nijak nevyjádřili ale neřešim to..tchýně mi bude dělat koláčky,tak to stačí..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My máme vůbec štěstí, že se k té naší svatbě finančně hlásily všechny strany rodiny a to jsme jim nemuseli ani v náznaku nic říkat. Jak Honzovi rodiče, tak moji i mámin přítel nám přispěli nemalými finančnímí částkami. Jinak bychom měli asi svatbičku úplně miniaturní (což mně by zase tolik nevadilo), protože by se penízků nedostávalo. Takhle to nemusíme zase nějak moc hrotit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dostali peníze k našich na koláče, a že zbytek dostaneme jako svatební dar, ale ta částka nebude nijak velká a já bych to ani nechtěla.. vím, že naši zas tolik peněz nemají a hlavně, to teď musejí dát 2x během 3 týdnů, když se žení i brácha.. a mirkovi rodiče nám dali to, co mirkově sestře, když se vdávala a to bylo poměrně hodně peněz.. takže nás to ve finále taky až tak stát nebude, ta částka rozpočtu je dohromady.. my budeme platit větší polovinu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám chce celou hostinu zaplatit taťka, žije v Kanadě a na svatbu nepřijede. To, co by dal za letenku mi prý radši pošle a my tam pojede příští jaro na svatební cestu :-) Jinak moje babička nám chce zaplatit koláčky a zákusky za naši rodinu, za ženichovu je platí maminka ženicha. A alkohol má ženicha taťka, slivovice je vlastní a vínko nějak objednáme a podělíme se na placení. Plus rodiče ženicha nám dají ještě na půlku hostiny. Že si s tím máme udělat, co chceme :-) Takže pokud by se takhle růžově vyvýjelo vše i nadále a dopadlo to, tak poplatíme celou svatbu z darů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka U nás se v tomhle případě "vyplatilo" (když to tedy řeknu takhle blbě), že jsou naši rozvedení. My jsme popravdě nečekali téměř od nikoho nic, akorát táta vždycky vykřikoval (když se někde picnul :D), že až se budu jednou vdávat, že hostinu platí. Takže jsme byli strašně mile překvapení, tím spíš, že jsme od nikoho nic nežádali.
Odpovědět
Ahojte holky, moje maminka nás vychovávala sama a hodně mi dala po dobu studia...takže jsem řekla, že se budu vdávat až na to budu mít a přítel souhlasil! Jeho rodičům se to sice nelíbilo, chtěli nám pořád něco platit, ale pochopili, že nám to mají dát jako svatební dar, že nebudu nikomu říkat kolik mají zalatit! My jsme měli představu, že se vlezeme do 120 tisíc a teď to bude spíš 180tis. Ale zas víme, že se nám hodně vrátí ve svatebních darech!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Ahojky, to je panečku rozpočet :-) , je hrůza, jak to letí, viď? Kolik budete mít na svatbě lidí? My to dostali taky jako svatební dary, akorát předem...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě nastříhala papíry na jmenovky :-) Teď už jen vytisknout barevný rámeček s textem, přilepit a je hotovo :-)
Odpovědět
@mihaji no peníze letí :( máme 60 lidí na oběd, 2é na raut! 40 lidí musíme ubytovat... ono se to nezdá, ale načte se to :(
Odpovědět
Profilova fotka
mí rodiče jsou taky rozvedení, ale můj taťka už umřel, a ikdyby žil, tak bychom od něj nic nedostali, protože byl alkoholik a nic neměl.. já jsem po mamce vůbec nic nechtěla, protože vím, že jsme nikdy peníze neměli, vždycky to byl boj a nechtěla jsem je zatěžovat, ale říkala, že teď už jsou na tom daleko lépe, a že nám ty peníze dát chce.. ale - když budou ty koláče dražší, tak jí to neřeknu a nedoplatíme si to sami.. a peníze od mirkových rodičů taky bereme jako svatební dar, prostě jsme dostali obálku.. o peníze jsme si také neříkali, chtěli jsme si to zaplatit sami.. s těmi jejich penězi jsme původně nepočítali..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - to chápu.. pravdou je, že jsme moc nešetřili.. prstýnky máme poměrně drahé, taky platíme ubytování, takže taky se to sčítá, korunku ke korunce.. ale taky počítáme, že se nám část vrátí na svatebních darech..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ty jsi ale šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si taky nikomu o peníze neřekli a chtěli jsme si vše zaplatit sami. Taky nám to každý dá až na svatbě jako svatební dar :-) My máme 55 lidí na oběd a 10 ještě potom na raut a ubytováváme 20 osob :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tak to chápu, že se to nasčítá, i to ubytování musí být velká položka. My naštěstí potřebujeme ubytovat jenom 14 lidí a v Novém Městě jsou navíc takové fajn chatky, které nejsou vůbec drahé, takže to bude nakonec jedna z těch menších položek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?