Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii zastupitelstvo bude koncem dubna, takže musíme vydržet... všichni doufám, že to vyjde, no ale uvidíme... Já se modlím, aby to vyšlo :-D Včera jsme byly s mamkou u tchýně, tak zase něco domlouvali, to je pořád, ale jsem ráda že si takhle sednou popovídají a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to na vás budu myslet! to buď ráda že si rozumí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jé děkuji jsi zlatíčko... Jojo jsem moc ráda, při první návštěvě říká tchýně mamině, jako přestaň mi vykat, jinak uvidíš :-) a už to bylo :-D Když oni jsou obě spíš jako kamarádky než jako maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 :) no to je moc dobře..to moje máma si s tchýní asi nikdy nepokecá..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jedeme v neděli na místo činu, domluvit menu a rauty, musím si poměřit židličky a lavičky, kvůli potahům a zjistit co a jak s výzdobou :-) Musím si všechno napsat, abych na nic nezapomněla :-D Jen vedle nás je ještě jedna budova, taková stodola, bude tam ještě jedna svatba, tak doufám, že obsluha bude všechno stíhat. Kamarádka tam měla loni taky ještě jednu svatbu a dokonce i pohřeb a prý bylo všechno v pohodě, tak snad to bude i u nás. Doufám jen, že přijedou až po obřadu, aby nám nic nenarušili. No musím všechno zjistit :-) Jinak pomalu začínám vyrábět jmenovky, tak bude snad brzo další věc odškrtnutá :-) No a v neposlední řadě musím objednat šaty pro družičku a taky zajít obhlídnout oblek pro mládence :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Třeba jenou ano, musíš v to věřit :-) @verisek.s Určitě všechno zvládnou v pohodě, uvidíš :-) Já taký scháním šatičky pro družičku a zatím nikde nic, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Já mám vyhlídlé na ebay s krásnou fialovou saténovou mašlí za cca 600,- Kč, u nás v půjčovně chtějí i daleko víc, takže šatky raději objednám a pak případně prodám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 děkuju:) no mě šaty pro drůžičky půjčí v salonu k šatům za 300kč jedny:) tak jsem docela ráda..paní říkala že to je jako doplněk k šatům tak že na tom nechce vydělávat..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak já už jsem koukal u nás v půjčovnách a mají tu asi půjčovné za 200 Kč takže si myslím, že je to super cena, tak je půjčíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to je taky super... No mě říkala Olča, že jestli chci, že mi ušíje stejný šaty jako mam já pro družičky a pro panenku na auto, ale to jsem zamítla :-) Takže musím nějaké sehnat no, snad se mi to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, tak to máte super ceny obě holky :-) :-)
Odpovědět
Holky u těch družiček taky asi záleží i na velikosti ! Pro moji dvouletou družičku stojí 300kč a jsou jak šitý na moji svatbu, takže jsem šťastná :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova Přesně tak, já mám družičku 10ti letou :-) :-) Leni, ta tvoje je perfektní :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jé ty jsou krásné :-) Já mám drůžičky 2. Jednej je 11a druhej 7 :-)
Odpovědět
@verisek.s Děkuji :) jsem na ni pyšná :) pod šatičkama má roláček, ale třeba nebude potřeba :) Vím, že když se vdávala teta a sestřenice 10ti letá chěla jít za družičku, tak tady v Brně v salónech řekli, že to je už malá nevěsta a šaty vyjdou i na 4 tisíce.
Odpovědět
@makinka88 děkuji, objevila jsem je úplně náhodně :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já mám dvě roční a pak jednu 5-ti letou a 8-mi letou a bude to za stejnou cenu..asi záleží na salonu..
Odpovědět
Profilova fotka
A já nemám družičku žádnou a mám to zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš to:) si žádnou nechtěla??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nikdy mě to ani nenapadlo. Nevím, na co.... :-) . Stačí mi moje svědkyně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to já budu mít na svatbě milion dětiček :-) No dobře milion ne, ale bude tam Eliška-7, Monika-11, Maruška- 12, Honza -7, Matýsek- 5, Matýsek- 2, Matyášek a Tadeášek- 1 :-) Dětí jako smetí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Děti tam nějaké asi taky budeme mít, ale ne jako družičky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Já budu mít družičky a jednoho mládence :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky budu mít hodně dětí:) aspoň to tam pěkně oživý!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Přesně tak :-) Už jim ořezávám pastelky :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 A mají jako nějakou speciální funkci, nebo tam prostě jenom budou? Mně to totiž není moc jasné, co by jako měli dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Jenda družička půjde na obřad před ženichem a druhá s mládencem půjdou předemnou... Je to zase nějaká pověra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jo aha :-) , my ty pověry nějak neřešíme. Nechceme ani žádné zametání střepů, krmení polévkou apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak to my zase jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jasně, každému se líbí něco jiného :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?