Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak aspoň nějaké dobré zprávy. Držím moc palce, aby na tom byla dobře a na operaci nemusela, beruška malá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no snad to bude dobré! moc děkuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak kouka mze jste se za vcerejsek rozpovidaly :) Ja ted mela nejakou chripku tak mi bylo zle a vsichni do me huceli ze jsem tehotna a ze to neni samo sebou ... no a ja ze ne a ne ale normalne me donutili koupit si tehotenskej test :-D tak doufam ze si nebudu muset nechat povolovat saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 jéé no tak to by bylo hezký:) já se ale taky kolikrát nechám totálně rozhodit a běžim do lékárny:) ale zatím to dopadlo dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ale já vím, že jsi to zle nemyslela :-) Tak holky bohužel fotečky ještě nejsou, protože by jste se ještě lekly :-) No, ale už se rýsujou :-) Do příště bude zkrácenej korzet, šešitý všechny 3 sukně a nastehovaná 4 sukně :-) a Taky ramínka už by měli být hotový :-) Jé já už se tak těšim ...jako malá holk :-) A u doktorky jsem dopadla dobře v pondělií už jdu do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tak hlavně, že jsi už zdravá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jojo jsem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 :) no tak hlavně že se rýsujou..no a já už dokončuju noviny,mám radost..ještě tam musim vložit pár foteček,který tu nemám,upravit a už budou na světě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Šikulka :-) Já je musim ještě dneska v noci malinko doladit a zítra se ponesou korektorce :-) A pak se bude tisknout a tisknout a tisknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak noviny komplet a zejtra se ponesou na korekturu :-) vlastně už dneska :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. :-) @makinka88 No ty jsi šikulka, gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) @makinka88 tak super,už je budeš mít hotové a můžeš zase odškrtávat:) včera jsem říkala Péťovi, že je už nejvyšší čas na prstýnky a jeho oblek tak kupodivu neprotestoval,že zase bláznim a příští víkend se na to vrhnem:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, oni chlapi mají na všechno dost času, viď? Můj Honza je zatím pořád na neschopence, takže na něj zatím taky nic koupeného nemáme. Chystáme se zajet do Berouna, tchýně tam doporučovala nějaký obchod.
Odpovědět
Dobré ráno holky, včera jsme taky dodělávali noviny, ještě tam dodáme pár posledních informací a necháme je vytisknout :) budeme je tisknout na A3 a překládat, tak jak noviny :) JInak holky my už fakt jen 30 dní :) ani se mi tomu nechce věřit!! Tak hrozně rychle to uteklo, že bych ten čas i oddálila, ty přípravy jsou tak krásný!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší době jsem opět zde :-) Už máme konečně rozvezená oznámení a koláčky :-) A mám za sebou zkoušku líčení s finálním účesem. Fotečku mám v souk. albíčku, nepřipadá Vám to líčení očí tmavé? Původně jsem chtěla něco jemného, ale to aby asi na fotkách zase nebylo znát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jé to máš už za pár ;-) Čím více se to blíží, tím začínám mít větší pocit, že všechno nestihnu včas.
Odpovědět
@sarpie ten pocit mám taky a přitom už máme nejspíš vše, ale pořád stres, aby jsme na něco nezapoměli! dívala jsem se na tvé fotky, mě se to líbí moc! Sluší ti výrazné líčení!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No to už je opravdu chvilička. Já se už docela těším, až to budeme mít za sebou :-) @sarpie To líčení mi nijak výrazné nepřijde, spíš docela přirozené a sluší Ti moc. I ten účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jé díky..mě to přijde trošku tmavší, ale to bude tím, že stíny nepoužívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Já jsem zase zvyklá se líčit docela výrazně. Tohle je takové "přírodní" a fakt ti to sekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to máš pravdu..ani jsem mu spoustu věcí neříkala a zařizovala si to sama..tohle hold nechápe ale asi přem měsícem jsem se snim ´bavila o prstýnkách a on mi řekl, vždyť to stačí tak dva tejdny před svatbou ne? Tak jsem šla do vrtule.. @lenakvapilova no uteklo to strašně rychle..když vezmu,že rok tady debatujeme :-D @sarpie mě se to líčení taky líbí! Já jsem taky zvyklá jen na řasenku,tak si taky budu připadat jak " zmalovaná" :-D ale ty přírodní tóny ti sluší a na svatbě musíš být výrazná už kvůli fotečkám..takže dávám palec nahoru!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já mu taky spoustu věcí vůbec neříkám. Maximálně se ho zeptám na názor. Ale jelikož by taky plánoval svatbu tak měsíc předem, zjistila jsem, že to nemá cenu :-D . Já si ani neumím představit, že bych svatbu plánovala rok, i těch pár měsíců mi přijde dost, už se těším, až bude hotovo :-). Jen je právě problém, že všechno je tak dopředu zamluvené (hlavně fotografové).
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky jsem zjistila že to nemá cenu:) tady vám posílám naši vybranou kuchyň a jednu z koupelen..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Týýýýýý brďo, vy to tam budete mít tak nádherný........závidím :-)
Odpovědět
@janullii Janičko, kuchyň i koupelna nádherná!!! Taková vana je sen snad každého!!!! Taky závidím :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé děkuju holky:) ještě jsem si nad vanu vymyslela střešní okno..už se těším až tam budeme!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ránko děvčata :-) @janullii Noviny odškrtnutý :-) Koupelna i kuchyniň, prostě nádhera:-) @sarpie moc Ti to sluší :-) @mihaji Já mu taky spoustu věcí neříkám, jo to nejdůležitější jo:-) Ale třeba tuhle se mi ptal na co tady mam tu bednu :-D tak jsem mu říkala, že je to ta truhlička na přáníčka :-) @lenakvapilova Leničko klid,všechno určitě budete mít, nestresuj... I když já když si vzpomenu, že za 2 měsíce budu stát v šatičkach u oltáře, tak už jsem nervózní dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 děkuju Markétko:) to víš,teď už mě čekají ty hezčí věci,tak se ráda pochlubím.. tak to já mám doma dvě bedny narvaný dekorací a na to že máme garsonku,tak mi přijde,že si toho ani snad nevšiml:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ale určitě všimnul, jen dělá že nic nevidí :-) To já to mam vystavený všechno na stole, takže to vidí, ale nedá se nic dělat :-) Ale jsem tak ráda, že saám zamluvil ty kytky :-) a příští týden musíme jít objednat prstýnky... A teď mě zase překvapil: Volá mi skoromuž a povídá do telefonu: "Miláčku prosím Tě na co jsi říkala, že se mám zeptat v tom krámu, já jsem zapoměl ten název."(ale takovým smutným hlasem, asi mu to bylo líto, že to zapoměl. Tak mu říkam, bordovó, širší organzu a on na mě do telefonu... Jistě miláčku letím tam a pak Ti zavolam :-) No prostě moje zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jéé tak to je hezký:) tak to já ten zbytek co mi chybí nakoupim s kamarádkou protože přes víkend se toho moc stihnout neda..a jak to dopadlo s bytem,už něco víte??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?