Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek My máme na prstýncích vyryty zdrobněliny našich jmen,je to pěkňoučký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata... Teď ze sebe musím udělat člověka a po půl 9 vyrážím do Plzně na zkoušku šatiček a pak rovnou k doktorce :-) Už se těším jak zase Olinka pokročila :-) @netacek jasanka podprsenka sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @mrazulka prstýnky jsou moc hezký:) jinak my budeme mít kytky taky do dvou tisíc.. @ptjj no tak konečně ti už vyšli vstříc,to je fajn,dort bude určo dobroučkej:) Jinak my prstýnky budeme řešit až se nastěhujeme do domečku,teď fakt nevim co dřív,ale jsem tady poslední se svatbou,tak to snad zvládneme..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Janičko určitě to zvládnete :-) A jak pokračuje vybírání dlaždiček a všeho ostatního?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jéé taky bych šla zkoušet:) od zkoušení pořád myslím na ty šaty a už se na ně moc těšim:)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 a tak už mám docela jasno..horní koupelna bude čokládovo béžová a spodní bude v přírodních tónech protože ji necháme dřevěnou..nahoře budu mít vanu do prostoru pod střešnim oknem:) si pořád vymejšlim:) kuchyň je už taky navržená,tak už se na ní v nejbližších dnech začně dělat..horší je to z dělníkama, musim je pořád honit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to věřím, že na ně pořád myslíš :-) Budeš krásná princezna :-) No tak je hoň, ať se můžete co nejdřív nastěhovat :-) Ta bude krása béžovo čokoládová ...slintám :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 děkuju:) no jsem zvědavá jak postoupili ty tvoje šatičky.. ;-) až budu mít hotovej návrh,tak ti ukážu..hrozně se mi ta kombuinace líbí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay - takové oznámení chtěl můj muž... budu tam k tomu i trošku bláznivý text.. je to i jeho svatba, proč mu nevyjít vstříc, když zbytek je po mém :-) a upřímně řečeno, mě je to úplně jedno, jak tam vypadám :-) není to důležité.. je to recese a jak říkal můj muž, jsme už ve věku, kdy si ze sebe můžeme udělat srandu a to nejkrásnější z nás dvou tam krásné je :-) kudrlinky jsem původně nechtěla a docela jsem se s tím účesem musela popasovat, nakonec jsem si řekla, proč ne, ale jsem ráda, že vyzkoušíme něco jiného.. snad mi to bude slušet.. květiny mi dělá kamarádka, která je na mateřské dovolené a ozvala se mi tady na beremku, obě máme malé děti, takže jsme poseděly, děti si pohráli a my vybíraly.. říkala, že cena se i odvíjí od toho, jestli není nějaký svátek, že třeba dělá kytičky nevěstě, která má svatbu na den matek! že to je úplně mazec, to stojí růže, která běžně stojí 40,- - 80,-!! protože je to největší svátek květin.. takže tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - děkuji, janičko! s těmi prstýnky raději rychleji.. ono to trošku trvá.. mirečkovi je třeba ten jeho trošku velký.. budeme muset zmenšit.. známí byly na obřad málem prstýnků, vypadalo to, že to nestihnou, tak raději šup šup do zlatnictví, čas se krátí :-) ale vy vlastně máte čas do srpna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no my chceme jet do tý žabky,je to kousek od nás, tak se tam asi vydáme protože představu máme..nerada bych byla bez prstýnku:( tak snad to zvládneme při tom šrumci:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no myslím, že už celkem dost, dneska by měla bejt hotová sukně :-) @mrazulka Mě se Vaše oznámení moc líbí... Prostě je taky originál :-) super ! Jo děvčata včera se můj skoro muž zbláznil a v půl 10 jsme roznášeli svatební oznámení u nich na vesnici :-)Ale tak zase máme další část s krku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) @makinka88 Tak jsem zvědavá, jak budeš se zkouškou spokojena. Máš opravdu moc pěkné šatky a navíc originální. @mrazulka Já myslím, že je jen na vás, jaké oznámení si vyberete a navíc mi přijde fajn, že vám nevadí, udělat si ze sebe srandu. Nemělo by se to všechno brát zase tak smrtelně vážně :-) . Myslím, že culík Ti bude opravdu slušet, jsem zvědavá na fotečku, pokud bude.... ;-) @janullii Téda, vy budete mít určitě krásnou koupelnu, my máme v bytě jen takovou "nudli" akorát na vanu a umyvadlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jako v půl desáté večer? To z vás museli mít lidi radost :-D Já jsem včera taky šupla do schránky oznámení, která jsou poštou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji přemýšlím zda vemu foťák a nebo ještě ne :-) Jojo na modelce jsou nádherné, ale jestli budou slušet mě, nikdo neví :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no jistě, že v půl 10 večer :D a jak si včera nadepisoval obálčičky, tak jsem zjistila, že nám přibude hromadu lidí na večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jooooo, vezmi foťák. To víš, že Ti to bude slušet ;-) Tý jo, to já bych Vám šla otevřít v pyžamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ale mi jsem roznášeli jen oznámení, takže to jsme dávali do schránky, jinak tim co jsou pozvaný, to budeme dávat do ruky :-) Tak už jsem ze sebe udělala člověka, teď ještě pobalit boty a můžu za chvíli pomalu vyrazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to jsem taky zvědavá:) no tak to kdybyste u mě zvonili v půl desátý tak byste se nedozvonili,já už mívám půlnoc :-D @mihaji děkuju:) no my hlavně budeme mít dvě,tak to mám otot těžší s výběrem ale snad už jsme se shodli..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani to já už taky mám většinou půlnoc :-) tady je každej zvědavej.. :-) uvidím v jakej fázy šatičky budou a podle toho vyfotím :-) OK?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 se nediv,že jsme zvědavý,taky jsi zvědavá..je hezký,že si navzájem přejeme aby každá znás byla ta nej:)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 JO tak to jsem špatně pochopila. Já myslela, že jste jim to právě dávali osobně. Tak hodně štěstí s šatičkama, užij si to. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, moc zdavím!! Tak u nás nastal velkej frmol, začínáme stresovat, aby bylo vše dokonalé :( Rpman mi pořád opakuje, už jen měsíc, už jen měsíc :( a do toho po nás chce inženýrka co nám staví byteček znát podlahu, obklady, umyvadla.... takže taky teď lítáme po obchodech. Nemůžeme si vybrat umyvadlo s koupelnovým nábytkem :( Jinak Gábi, já se vdávám den před Dnem matek, tak mě nestraš s těma kytičkama :) Už jsem kytky domlouvala, moje kytička bude stát 1500kč, korzáž 250kč, pro maminky 250kč, a na výzdobě stolu dost ušetříme, protože jsme zvlolili vázy s plovoucíma svíčkama a plovoucím květem růže. jen výzdoba altánku bude stát 1500kč, ale zas to bude krásný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já to nemyslela zle, že je tady každej zvědavej jak píšeš, já jsem taky zvědavá :-) Řeknu Olče, jestli by mě mohla vyfotit :-) @mihaji Já si to užiju... nikdy tam nejsem dýl než 20 minut :D @lenakvapilova Leničko Ty už jenom měsíc a den, viď? Tý jo letí to.... Já už mám taky jen 59 dní :D @antana123 Také přeji krásné ráno :-) A holky já jedu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tak to jsme na tom stejně,taky teď lítám kvůli koupelnám..ale bohužel sama:( do toho jezdim za kamarádkou amalou do Prahy, v práci blázinec..ještě že to mám až za 4měsíce..ale to zvládnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já jsem to taky nemyslela zle,teď když na to koukám, tak to možná vyznělo ale bylo to myšleno v dobrym:) tak si to hezky užij:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii A jak na tom ta maličká je?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no už líp..dnes ji čekaj převazy tak se uvidí jestli bude muset na transplantaci nebo ne..ale jak už je na normálnim pokoji s mamkou tak se jí daří líp:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Ahoj Leni, vy to máte už opravdu za pár :-) . Moc nestresujte a hlavně si to užívejte. ;-) .......No, i když jsem fakt zvědavá na sebe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?