Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Hezký den, tak mám radost, prstýnky domluveny, nakonec budou půl na půl podélně bílo-žluté, rozdělené rýhou, já s briliantíkem, cena 8.500 za oba, tak mám hroznou radost, už aby byly doma.Jen váhám, co tam nechat vyrýt. Datum je jasný, ale nevím, jestli iniciály nebo jména, jestli Jan na mém a Andrea na jeho nebo A+H, A+J, napadlo mě taky místo toho "+" dát srdíčko, to bych se ale musela zeptat, jestli by to zlatník zvládnul. Co tam máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas já mam práve Jan 11.6.2011 a Honzik ma Alzbeta 11.6.2011 podle me je to lepsi nez inicialy, ale je to zase na nazoru :) Jinak holky mam radost ve zlatnictvi meli 50 procent slevu na zlato a tak nas prstynky pro oba vysli na 6 300 kc takze jsme moc radi!
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas tak to je dobrá cena :-) My si tam necháme vyrýt jména a datum :-) @betka20 super cena :-)
Odpovědět
Jé holky já si myslela že jsem poslední, kdo teprve teď vyřešil prstýnky, ale koukám že ne :-) My objednali v neděli a budou to stříbrno-zlaté vyrobené technikou mokume gane. No jsem napnutá jak struna! S těmi rytinami teda taky nevím. Datum bych ani nemusela, ale zase je to vtipný, aby manžel nezapomínal na výročí :-D
Odpovědět
a docela přemýšlím, jestli tam nedát místo jmen přezdívky, je to takové osobnější. No musíme to probrat s nastávajícím ;-) (ten stejně řekne, že rytiny jsou k ničemu) A nenabízeli vám rytiny strojové versus ruční? Ruční jsou prý hluboké - na doživotí, kdežto strojové se časem ohladí, ale zas se dá vybrat písmo a je jistota jak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Nebuj se, že jsi poslední, my je ještě nemáme ani objednaný, jdeme až teď někdy v dubnu :-)
Odpovědět
@makinka88 Já jsem asi moc velká streska... ale taky máme dobu zhotovení 6 týdnů. A máte už (před)vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme prstýnky na cestě.. a budeme tam mít mireček 11.6.2011 a mrazulka 11.6:2011, prostě tak, jak si říkáme doma :--) nicméně - můj syn říká, že se jmenuju BAGI :-D přesmyčka z GABI, tak jsme přemýšleli, zda tam nedám toto, bylo by to vtipné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek vybraný už máme, a dokonce jsme se schodly na stejném :-) takže teď už jen tam dojít a objednat :-)
Odpovědět
@makinka88 tak to je v pohodě :-)
Odpovědět
@mrazulka BAGI a Mrazulka, ty máš samé dobré přezdívky :-)
Odpovědět
Ještě mě napadlo "A + H = srdíčko 11.6.2011". No na nás se zlatník díval skoro jak na blázny, že jdeme brzo, že se bereme až v červnu, tak si z toho nic nědělej @netacek Chtěla bych ty prstýnky nějakým způsobem propojit, aby bylo jasný, že patří k sobě...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a prstýnky přišly před chvikou!!!! fotečku už mám v albíčku..
Odpovědět
@beruskaas to by taky šlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka krásné :-) moc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Prstýnky krásné!! My už je máme doma od února :-) :-) Vyryto máme Veronika a Ondřej a datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, konečně zamluvená cukrářka na dort. Na začátku května ještě domluvíme podobu, ale jednu věc mám zase z krku ;-) Omlouvám se za ten výkřik do tmy, musela jsem to někomu říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To je super, gratuluju. A jak ses nakonec rozhodla? Bude s ovocem uvnitř? Jinak my už máme prstýnky taky doma, jsou ocelové a vyrývat jsme nenechávali nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Prstýnek je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, ovoce bude, a zakys. smetana nejspíš...........konkrétnosti budu ještě domlouvat později, ale mám to zamluvené, byla jsem asi poslední, koho ještě paní na tenhle termín vzala, je prý hrozně šikovná My na prstýnky ještě čekáme, 18. bychom měli mít zkoušku. Nemůžu se dočkat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji ji všem za pochvalu prstýnků :-) dort už mám s paní cukrářkou domluvený.. taky se jí mám ozvat v květnu..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak to je dobře, to bude určitě dobrota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji určitě budu mít zadek v kalupu, tak na mě ani nezbyde, ale těšim se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To nesmíš, to si musíš užít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky a za hoďku a půl si jdu pro podprsenku a doum, že mi bude... to bude zasejc pálka :-)
Odpovědět
@makinka88 za kvalitní prádlo si lidně připlať...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek ale vždyť jo :-) hlavně aby mi byla :-) zejtra jdu na zkoušku, tak už jí chci mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podprsenka doma a objednány kalhotky :-)
Odpovědět
@makinka88 tak sedí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak ten účes - culíček je hodně luxusní,určitě do toho jdi :-) Upřímně můžu říci,že ten s těmi kudrlinkami mi moc nepasoval....V albíčku jsi měla úplně jiné tipy.Nevím teda jestli ti k tomuhle účesu bude pasovat závoj,já bych ho tím nekazila. Tvoje oznámení je teda originální,osobně bych do toho nešla,jsi pěkná holčina,tak proč nedat na oznamko spíše vaši celou krásnou rodinku,ale je to můj názor :-) A jinak všechny kytíííí za 2 tisíce??? My máme to stejné a vycházejí na 5 tisíc :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?