Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Oni na stránkách i píšou, co bys měla mít s sebou, jen musím konkrétně vymyslet, co si sbalím s sebou :-) a ještě jak se s tím vyplížím z domu :-D . Já bych malinkatou svatbu, nejlépe tajnou brala, byl to vždycky můj sen. Přítel ale nechtěl. A to bych ani nikdy nevěřila, jak to budu všechno plánovat a řešit. Nechala jsem se "strhnout davem". :-D Až mám někdy pocit, že to řeším až moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - nemají na to finance, aby měli jinou svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - já jsem taky chtěla malou svatbu, ale jak píšeš, přítel byl proti :-) takže jsem se taky nechala strhnout davem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak je jasné že každý to má jinak..hlavní je,že budou oba spokojení! @mihaji mě to právě taky fotograf říkal,,tak musím taky vybírat:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak budu opakovat zkoušku líčení a účesu.. mirek našel fotky ve foťáku a vůbec se mi to nelíbilo, no, tak to je asi důvod to změnit.. :( kamarádka mi řekla, že mě to zestařuje, což je asi pravda.. no, jsem zas úplně rozložená..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to mě mrzí. Určitě ale vymyslíte něco k oboustranné spokojenosti. A řekl Ti přítel, co by se mu tak líbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no mě Péťa taky viděl když jsem přišla od jedné vizážistky a taky se mu to nelíbilo:( teď musim počkat do focení a uvidíme,jak bude tahle šikovná..tak snad najdeš taky tu pravou..
Odpovědět
Profilova fotka
:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka i kamarádka stihla zařídit před 2 rokama svatbu za měsíc :-) @antana123 přesně tak za chvilinku @mihaji no vidíš jak jsi se odhodlala :-) @janullii ale ono to uteče jedna dva, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No jo, byl to takovej náhlej impuls, to já občas mívá, že mě něco posedne a rozhodu se to zrealizovat. :-) Jsem zvědavá na výsledek.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji výsledek určitě bude super, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se po hodně dlouhé době také přidám :-) @mrazulka mám stejný problém. Přítelovi jsem ukazovala fotky zkoušky líčení a byl skoro zděšen, prý se sama namaluju 100x lépe. Takže jdu ve středu na další líčení, tak uvidíme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makinka88 no u nas kazdy zvlast a jeste se to dela u nas tak ze maji holky zvlast a kluci zvlast. takze takova velka damska a pak panska jizda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam ze jste resili rozlucku se svobodou :) my ji mame tyden pred svatbou kazdy zvlast, a bude to asi poradna parba, holky uz na me vymejslej neco na co nezapomenu :) bude nas asi 15 bab, takze to bude party jako blazen! moc se na to tesim!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme rozlučku taky týden před svatbou, ale společnou. Máme 90% kamarádů společných, takže nám přijde naprosto zbytečné, dělat to každý zvlášť. Budeme to mít u nás na chalupě, na samotě v lese, budeme grilovat, kotlíkový gulášek vařit, taková zahradní párty :-) Přes den chystáme soutěže za tým nevěsta a ženich, ženské proti chlapům, bude to určitě super a moooc se těším :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak dnes se tu moc neihřeju,jedu na výlet do Ústí n/L.. Včera jsme 3 hodiny řešili kuchyň a mám radost,protože jsme ji dotáhli až do konce a teď jen budu 6 týdnů čekat:)už se na ní těšim! Taky máme rozlučku týden před svatbou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře ranko, tak my rozlucku neplanujeme. Naši přátele budou na svatbě.. Jinak jsem včera cely večer hledala ucesy a asi půjdu do culiku. Našla jsem tady u jedne nevěsty pekny, měla ho teda jeji sestra, ne nevesta, ale líbilo se mi to. Tak snad se to bude líbit i zenichovi. No, byla jsem z toho včera docela rozhozena.. Kamarádky mi v hledání pomáhaly,sikulky moje. Jinak jsem vcera zaridila květiny a kvetinovou výzdobu, tak další odskrtnuti :) a prstynky uz jsou ne ceste k nám.. A jedna nevesta mi k našim fotkám na oznámení napsala, ze jsou hrozne :) ze jako vůbec nevi, co Honzik oznamuje, a ze ta naše je hrozná.. Zřejmě nepochopila, ze je to proste legrace. Ne vždy musí byt oznámení standardni..
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no některý lidi to hold nepochopí..ztoho si nic nedělej,hlavně že u vás mělo úspěch! tak nakonec půjdeš do culíku? tééda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - zatím nemáme oznámení hotové a u mé maminky to teda úspěch nemělo, ale to je mi tak nějak fuk.. už se s paní vizážistkou domlouváme na novém termínu.. líbí se mi culík této paní, oblékající nevěstu http://www.beremese.cz/fotoblog/efie/...
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak ten vypadá moc dobře! tak přítelova mamka taky hned říkala,to bude takhle tmavý a nejde to světlejší a tohle malym písmem nepřečtu..takže mi je jasné,že se taky nezavděčíme všem..
Odpovědět
@mrazulka Z toho si nic nedělej, vždycky se najde někdo, komu se to nebude líbit! Já jsem o tomhle stylu oznámení taky hodně uvažovala (akorát místo Honzíka by byl náš pes), nakonec jej nemáme asi jen proto, že nám to nezapadalo do stylu svatby.
Odpovědět
Ten culík je super.Je to něco jiného. jen si to neumím přesně představit se závojem? Nebo ten nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii @netacek - já jsem to se stylem svatby nějak neřešila, zda to ladí nebo ne.. máme normální svatbu, nic stylového.. a jak píšete, člověk se nemůže zavděčit všem.. @redenka55 - měla jsem culík na zkoušce šatů a vůbec to k závoji nevadilo.. a viděla jsem pár nevěst s culíkem a závojem, takže věřím, že to bude ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata :-) @mrazulka tak ten culík vypadá luxusně :-) @janullii nikdy se nezavděčíš všem, ale to se nedá nic dělat :-( Holky dneska šel můj skoro muž domlouvat kytičky, tak jsem zvědavá :D No projistotu jsem mu to napsala na papír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak to jsem rada ze si si vybrala ten culik :) vypada to dobre a zase to vazne nebude mit kazdej :) Jinak nase oznameni si libilo kazdymu :) je jednoduche takze na nej asi nemohli ani nic rict :) mam ho v albu.. Mame vybrane super dve pisnicky na obrad bude nam je zpivat sbor: http://www.youtube.com/watch?v=a37bBm... http://www.youtube.com/watch?v=nqp89b... a imagine od Beatles :) jinak na nastup do kostela mame z Rusalky Kvetiny bile po ceste :) at je to zase trosku neco jineho ale tradicniho :)
Odpovědět
Profilova fotka
culík mi ve své podstatě vybrala kamarádka a i mému muži se to líbí.. a je lepší, že mi to řekl teď, horší, kdyby mi to řekl ve svatební den, že se mu to nelíbí.. že.. co se týče kytiček, tak jsem domluvila - svoji kytku + korsáž pro mirečka, kytky pro maminky, pro svědkyni, 1 větší ikebana + 4 menší na stoly.. cena do 2 tis.. což je myslím ok :-) hudbu ještě stále vybranou nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my jdeme domlouvat kytky bud tuhle nebo pristi sobotu, tak jsem zvedava co vymyslime :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) @mrazulka Pokud chceš, zkus stránky happyhair, tam si můžeš na své fotce vyzkoušet různé účesy. Jinak ten culík je je moc pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata kytičky objednány... Kytička pro nevěstu ve smetanově-boró barvě ve stylu biedermeier, korsáž pro ženicha ve smetanové barvě, kytičky pro maminky v boró a pro družičky taktéž, jen maminky budou mít asi větší než družičky( ale bohužel nebudou mít pouze jednu růži, ale prý také budou mít kytici) to vše za 2500 Kč + k tomu budeme mít zdarma kytku tatínkovi na hřbitov, takže si myslím, že cena je také OK... A nebudu jí mít z květinářství, ale od lidiček, které zdobí slavnostně radnici :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?