Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s @makinka88 já se na to necítím dokud se sebou nic neudělám tak si netroufnu stydím se vysléct před mým né tak se fotit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to je fakt krásná cena. :-) Proč musí být korálky?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tam přeci vůbec nemusí břicho být vidět. Taky bych si břicho a v mém případě ani zadek nenechala fotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No měly by být, působá to luxusně, jako bižuterie, korále, šperky v kombinaci s krásným prádlem. Je to takové luxusnější :-) Cena je parádní, no tak holky asi do toho půjdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak hlavně že je to už v pohodě..občas se hold nějaký mráček vyskytne ale důležité je, že se máte rádi! No já se nechám fotit v červnu,teď u nás byla nějaká akce s profi líčením za 1300:) takže já do toho jdu..modelka nejsem ale existuje retuš..takže:) @verisek.s určitě do toho jdi!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, super!!!! Aspoň jedna spřízněná duše :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s já jsem druhá spřízněná, jdu se fotit k Lucce Schweinerové v polovině května ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jůůů, supéééér!!! Pak holky sdělit dojmy!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s :-D jj, budu se snažit popsat vše do puntíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Zrovna koukám na její stránky, to je fotografka z Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Moje Verunka Mlýnková má taky pár fotek na stránkách, nejvíc jich dává na Facebook - Veronika a Petr Mlýnkovi, kdybyste se chtěly holky pokochat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to je super. Jsem zvědavá, jak budeš spokojená.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji jj, z Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s :) tak to jsem zvědavá..už se těšim! @ptjj no a kdy jdeš ty??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii 14.5., jdem ve čtyřech
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jéé my jdeme taky ve čtyřech:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte někdo tušení, jak dlouhý bude v tom našem termínu den? chceme se vypařit na druhé focení, ale ať dělám, co dělám, tak mi to vychází až tak na 19-20hod. a nevím, jestli bude ještě dost světla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Fotí nádherně :-) super fotečky :-) Holky tak já mam o svatby 61 dní, přesně 2 měsíce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Pááááni, to letíííí!!!!!! Těším se s tebou :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se holky nakonec rozhodla do toho focení taky jít. Ještě s jednou slečnou taky z beremka. Jsem z toho svého rozhodnutí trochu v šoku :-D , ale těším se. Jdeme už 18.4. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 super to už je za chvilinku ;-) @mihaji teda to seš dobrá užij si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Snad se nebudu moc stydět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - já jsem o focení uvažovala, už jsem tady na beremku před několika měsíci takovou debatu četla, ale když jsem se na to ptala mirka, jak se mu ty fotky líbí, tak příliš nadšený nebyl, nijak ho to nenadchlo, tak jsem to hodila za hlavu.. ale nějakou dobu jsem se s tou myšlenkou zabývala.. jinak dneska by nám měli odesílat prstýnky, mám schůzku s floristkou a můj brácha mi dneska volal, že se žení 20.5. :-)) čekají miminko, tak to chtějí stihnout než to na švagrové bude vidět.. a dělají jen maličkou svatbu a já jedu ve čtvrtek s nevěstou po svatebních šatech :-)) no, to je prdel :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ještě k tomu focení.. co jsem četla tu diskuzi, tak né každý manžel ty fotky přivítal s takovou radostí, jakou si holky představovaly.. resp. reakce byla vlažná.. tak možná i proto jsem si to raději rozmyslela..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tyyybrďo, tys je nakazila tou svatbou, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no to letí..já to budu mít ve střebu za 4měsíce..takže to mám jednou tolik..:( @mihaji tak to je super! budeš mít krásnou vzpomínku i budoucí manžel.. jinak já jsem to focení dostala od něj ještě k loňským narozeninám, takže otom ví.. @mrazulka tak to je mazec:) ty se stim tady připravuješ rok a oni to zvládnou takhle rychle:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to je paráda, budete letos samá svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Myslím, že by to mohlo být fajn. Ta paní fotografka má fotky opravdu krásné a když vidíš , jak slečny vypadaly předtím a potom, tak snad něco provede i se mnou :-D. Jsem na to tedy opravdu zvědavá. Teď budu 14 dní přemýšlet, co na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtějí být svoji než se miminko narodí.. a svatbu budou mít jen rodiče a svědci, což budou sourozenci a pak na oběd, takže to se dá zařídit opravdu za měsíc :-) já jsem se těhotná vdávat nechtěla.. bylo mi zle, stěhovali jsme se, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to já přemýšlím už teď..určitě tam bude prádlo,něco elegantního a něco sexy..taky se na to těšim:) a hlavně mě bude líčit vizážistka co mě bude líčit i na svatbu,tak si jí aspoň zkusim:) @mrazulka tak to mě by bylo líto mít takhle malou svatbu..ale to je samozřejmě na každém..já bych se taky těhotná vdávat nechtěla,těšim se,že si to pořádně užiju..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?