Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám musím napsat,že jsem se konečně přiřadila mezi vás : na své narozeniny jsem konečně dostala zásnubní prstýnek,no nevadí,že už skoro půl roku zařizujem svatbu :-) Jinak je to fajn,že vám rodiče dají nějaký ten příspěvek na svatbu,asi se to pořád nějak drží ta tradice....My jsme svatbu chtěli,tak si ji musíme platit.Maminka ženicha nám zaplatí cukroví,aspoň něco,jinak vše je na nás.Samozřejmě pro rodiče co jsou v důchodu ani nic chtít nemůžem...
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 :Jinak svatba vás vyjde skoro na 130 tisíc,wow....to je pěkná darda.....úpně jsem se zarazila.Nás svatba v hrubém rozpočtu vychází zatím plus mínus 6O tisíc...těžko říci jak se hosté rozjedou na svatební hostině :-) Přitom taky nic nezanedbávám a svatbu chci mít pěkně vyladěnou a podle svých představ.Asi spíš máte hodně hostů ne? My jen 35 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay Ahoj vítej ;-) no mám 60lidí le jelikož je hostina na zámku tak to je ta hlavní pálka vidím okres Ždár odkud si???já Jámy
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Vítej? Já jsem tu už tak od dubna minulého roku,jen spíš čtu než píši.... :-) Jinak bydlím kousek od Velké Bíteše.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) teda to byl tak kráásnej víkend! V sobotu jsme vyrazili na kolech a včera pěšky a bylo to super! Jinak už mám oznamko schválený,tak musím nakoupit papíry a můžu se dát do tisku.. Teda @makinka88 to vypadá moc dobře, jsi šikula!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, my měli fajn sobotu. Byli jsme navštívit Honzovi rodiče, předali "výtěžek" naší malé sbírky kočičímu útulku a zašli na pivko. Zato neděle se moc nevyvedla - pohádali jsme se :-( . Ale už je zase dobře. A začínáme rozdávat svatební oznámení :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay jé tak to se omlouvám taky tady nepřizpívám pravidelně nevšimla sem si tě tak to je kousek ;-) Jinak přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata :-) Celej víkend nádherně, já jsem zalezla doma a mam takovou hroznou rýmu a kašel :-( Ale kde jsem k tomu přišla netuším :-( @janullii Děkuji moc....Jé já bych šla taky hnedka na kolo :-) @mihaji pročpak jste se pohádali? ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky, no klasika kvůli blbosti. Jen to pak zase nějak přerostlo v mega hádku, chvíli jsme spolu nemluvili a pak jsme se zase usmířili. To my občas máme takovou "hurá akci" :-| :-( . Začalo to tím, že si Honza najednou vymyslel, že chce na svatbu pozvat ještě jednoho kamaráda s manželkou. Tak jsem mu řekla, proč to nemohl říct, když jsem se ho ptala, koho všechno chce pozvat a dělal se seznam, že teď už je všechno zařízený (ubytování, počet lidí na párty nahlášenej atd.). No a on chytil rapla, proč by si nemohl někoho pozvat třeba den před svatbou, že to je přeci jeho věc a že musí být všechno podle mýho a už to jelo. No jak říkám, kvůli blbosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No kvůli blbosti...to známe :-) Ale tak hlavní je, že jste se zase usmířili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jasný, v tu chvíli mi to sice vždycky přijde jako konec světa, mám s to chutí se na svatbu vykašlat a všechno zrušit, ale za chvíli je zase dobře. Prostě to holt budeme mít občas pěknou "Itálii´" :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji myslím že je to všude stejný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem přečetla debatu o financích. Já jsem od začátku všem sdělila, že si vše zaplatíme sami. Začali jsme zařizovat rok v předstihu, takže spoustu věcí jsme nakoupili a zaplatili postupně a nebyla to taková pálka. Budoucí tchýně chtěla zákusky a cukroví pro půl vesnice, odkud je, tak to jsme odmítli. Ona si ho tedy zaplatí sama a za jejich rodinu veme část na svatbu. Za naši rodinu se toho chopila moje babička, že nám to zařídí a zaplatí. No a potom ještě víno a slivovice, to také zařídí rodiče. Můj otec mi chce zaplatit celou hostinu, mám slíbeno, žije v Kanadě a na svatbu nepřijede, takže mi to chce takto zřejmě "kompenzovat". No uvidíme :-) Jinak nám bude většina dávat jako svatební dar peníze, které potom použijeme na zaplacení dopravy, kapely, fotografů a co zbyde tak na rekonstrukci bytu. Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli jste některá nepřemýšlela o focení boudoir fotografií jako svatební dar pro manžu :-) Mně to docela láká, naše fotografka fotí úžasné boudoir fotky, ale pořád váhám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Jasanka, to chápu :-) Také to znám :-) @verisek.s Very pokud Tě to láká tak já bych do toho šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Co jsem viděla, tak budoir fotografie jsou úžasná věc. Taky jsem o nich přemýšlela, ale spíše třeba k 1.výročí svatby, teď na to nejsou penízky navíc. Ty jsi navíc krasavice, tak by ty fotky jistě byly prvotřídní. ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, to byl ale krásný víkend :-) Stihla jsem užít si sluníčka i udělat vývazky a pokouším se o výzdobu na auto. Dneska už snad konečně domluvíme prstýnky :-) Už mám doma od svědkyně korunku s naušnicema, prázdné SPZky.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Děkuju Maki, asi jooo :-) Jen nevím, jak to na svatbě předat, to budou teda svatebčani valit oči :-D @mihaji Jééé, krasavice, no to jo, s 15kg navíc ;-( :-D :-) Ale co se dá dělat, sice bojuju, snažím se teď i cvičit, ale tu vůli a disciplínu prostě nemám. Tak snad to půjde na fotce nějak zamaskovat a některé partie hold fotit nebudem :-D I když fotografka říkala, že na fotce má být pořádná ženská a ne vyzáblá modelka (ale těm to stejně sluší nejvíc, že?) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Jo tak to by svatebčané opravdu asi valili očka :-) Ale tak třeba vymyslet něco aby to bylo pěkné(myslím to předávání :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 To jo, právě :-) Ale tak ony jsou to fotky vkusné, lehoučce erotické, ale nikde nic není vidět, fotí se to v luxusním hotelu, v ceně je i nalíčení a hairstyling a fotky, co jsem viděla, jsou opravdu nádherné. Tak našetřím a uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Já si myslím, že jsi akorát a nemusíš se vůbec stydět. Maskovat bych musela spíš já a to tedy fest. Ty máš postavu krásnou. Lepší, než být kost a kůže. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s A kolik stojí? Vím, že jsou to vkusné fotky :-) @mihaji A já kočko, bych se musela zamaskovat úplně celá :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No, to by ty fotografie asi moc "nevyzněly" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s být tebou tak o toho jdu já bych nemohla nebyli by to pěkné fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji bych si vzala pytel od brambor a šla bych se fotit:-) @antana123 proč by jako u Tebe nebyly hezké fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Proč myslíš? Když tě nalíčí profík a profík vyfotí, sluší to každé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 To by byl hoooodně originální budoir :-D ala pravěk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no... aspoň něco né :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @makinka88 já mám po porodu tak hrozný břicho a ty kila nevíc nebylo by to pěkný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak břicho by se zakrylo. Základ je, že musíš mít korálky, krásné spodní prádlo, já mám i body, takže schovám všechno a hold nohy nějak retušnem :-D Cena je cca 3000,-Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 já jsem před porodem...teda snad :D a taky mam hrozný břicho :-) @verisek.s tak to zase není tolik si myslím, co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?