Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no omrknu to tady moc ti děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a mam truhličku- netruhličku hotovou :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no já mám krabici od kanc. papírů, koupila jsem krepový papír, lepidlo na něj a ted přemýšlím jestli si nekoupit nějaký ten ozdobný papír. no uvidíme.. ty jo, já mám pořád dneska pátek.. to je strašný.. :-D no a sehnala jsem konečně papír, takže můžu začít vyrábět jmenovky :-) atd atd..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm No já sem dam zejtra fotku, jak jsem tu truhličku vymyslela :D Ale je to mega truhla... no vlastně to neni truhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dobré ránko, to jsem tedy na tu tvoji truhlu netruhlu zvědavá :-D . Já si radši truhličku koupila tady v bazárku, se bojím, že kdybych to lepila, tak se při své šikovnosti k tomu přilepím sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Dobré ránko! Tak já jdu dnes na svatbu kolegyňce :-) Docela jsem zvědavá, jak to budu vnímat...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek jé tak si svatbu uží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata... @mihaji nic si z toho nedělej, já jsem tuhle lepila vteřinovým lepidlem a byla jsem tak zalepená, ale na kartonu nebylo nic... Lepidlo sice teklo, ale úplně jinde než sem chtěla :D Dam jí sem, ale nejdřív musím předělat knihu hostů, aby byly stejné :D @netacek Tak si svatbu uží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tak to jsem zvědavá. Vteřinové lepidlo je můj postrach, dopadá to přesně tak, jak popisuješ. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 a co za truhlu lepíš???vůbec nevím co to je jo a jak děláte svícu???my týden před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Jojo tak jsem se dala na herkules :D @antana123 na přáníčka :-) Jakou svícu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makinka88 svíca je rozlučka se svobodou :-D u nás se staví týden před svatbou brána a večer je svíca
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jo na přáníčka aha
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já pocházím ze Zlínského kraje jen ted bydlím na vysočině ale svatba bude na Zlínsku
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 No tak rozlučku budeme mít asi taky týden před...Ženich teda chtěl den před, ale to jsem mu rázně zakázala, protože by na svatbě nebyl schopnej ani říct ANO :D A budete jí mít každej sám nebo dohromady?
Odpovědět
@netacek My jdeme na svatbu kamarádům 29. dubna, pak se bereme my a v září se berou další naši kamarádi, takže máme takový rok svateb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to je docela pěkný zvyk. My tedy nebudeme mít rozlučku nejspíš vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já vím že to někdo dělá den před ale to né jinak máme svícu dohromady stejně máme společné kamarády @mihaji to je škoda na to se těším nejvíc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem zvědavá jak to zvládne náš malý mám obavy dám vám sem foto
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 My sice máme taky společný kamarády, ale rozlučku budeme mít každej sám :-) Nebuj se malej to určitě zvládne :-) @mihaji Jakpak to, že nebudete mít rozlučku?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Jééééé ten je nádhernej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak pro nás se sňatkem, co se týká svobody nic nemění a s kamarády zapaříme na svatbě :-) . My budeme mít spíš takové posvatební "loučení". Honza jede před svatební cestou na týden s kamarády na ryby a já uspořádám se svědkyní nějakou grilovačku pro holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Přijde nám to zbytečný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Neni za co :-) @mihaji takže to budete mít v takovým malinko jiným sledu:-) Nejdřív sňatek a pak rozlučka :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No ta já budu mít rozlučku, že půjdeme s holkama na kafe :D Žádná divočina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
naše svíca v naší olíbené hospůdce bude nás asi 25 gulášek slivovička pivínka a vínečko a pařba už se těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No, něco takovýho :-D , i když už se s ničím loučit nebudeme. Spíš si po tom shonu od sebe trochu odpočineme a pak se spolu vydáme na svatební cestu. Bude to myslím fajn. A s holkama kouknem na fotky ze svatby, všechno proberem a tak :-) . Jinak já někam chodím každou chvíli a Honza taky, takže není třeba do toho montovat ještě rozlučku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Jako co bude mít skoro muž neví, ať si to udělá jak chce, ale já půjdu s holkama jen si někam sednout :-) Pokecat a tak, to myslím, že stačí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?