Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji J0 tak to jsme na tom úplně, ale úplně stejně :-) No co s tím naděláme, nic že?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Já se obávám, že už asi nic, jenom, aby se to moc nezhoršovalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Myslíš? To snad ani ne :D :-D :-D
Odpovědět
Neznám lepší motivaci k hubnutí než svatbu :-) Dohnala mě k tomu, že jsem od minulého roku zhubla 12 kg. Ještě by to nějaký to kilčo chtělo, ale už se aspoň cítim líp :-) Těm, co mají opačný problém (jako třeba @mischel.mm) taky tiše závidím :-) Každý kg je vydřený (teda směrem dolů, nahoru to jde nevím proč samo :-) ) Ještě že ty korzety to tělo pěkně stáhnou, vypadá to hned líp
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky píšu po delší době ale ted to máme s malým těžký rostou mu zuby pořád pláčeme a teplotkujeme tak není na nic čas jinak svatební menu máme vybráno prstýnky by měli být do května ted se spíš soustředíme na přípravu svíce svatba už je snad vyřízená už jen detaily řidiči co a kam povezou a ted už at to trochu víc ubývá jinak všem přeju pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas teda 12kg závidím já mín jím 2xtýdně bodyforming + ostatní dny běhám + honička s malým a nezhubla jsem ani deko jsem na prášky myslela jsem že něco shodím a nic :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
@antana123 A koukáš na pořad Jste to co jíte? Některý rady jsou tam fakt dobrý. Třeba si hlídat tepovku, abys nejela jen na fyzičku a opravdu hubla tuk, psát si, co za den sníš, jíst často, pravidelně a zdravě atd.? Já si koupila domů crossový trenažer, k cvičení se totiž dostanu tak okolo 20 h, takže to často dopadlo tak, že už jsem nikam nešla (třeba bodyforming atd.). Tohle mě hlavně baví a o tom to je. Je třeba možný, že jíš opravdu málo, máš velký výdej energie, tak se tělo bojí a ukládá všechny zásoby na horší časy... Někteří jsou třeba i podvyživení, ikdyž nehubnou a váhu mají vysokou...
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas já se ted objednala k dietologovi tak uvidíme co mi řekne snad mi poradí
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas sleduju to a myslím si že jsem ten případ
Odpovědět
@antana123 Jako bývalá cvičitelka vás můžu ubezpečit, že bodyforming je na hubnutí vcelku k ničemu :-( Je určen na posilování, to spíš člověk nabere svaly, ale rozhodně se nedostane do vhodné tepové frekvence po dost dlouhou dobu, aby to měla ten správný spalovací efekt. Ale jinak každé cvičení dobré, jen je každé vhodné k něčemu jinému...
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas @mihaji @makinka88 no vtipné na tom je to, že já potřebuju dát dolů boky a nohy. ale s tím jsem ok. snažím se o to už dlouho. jenže ted to zrovna nepotřebuju kvůli těm šatůůůům!! :-D já jiné nechci, takže ted se mi to nehodí :-) @beruskaas téééda, 12 kilo je fakt super!! :-) ale vím že to jde! brácha dal dolů asi 35-40. takže vím že to jde. ale fakt nevím jak to dokázal. je fakt že začal jinak jíst a najednou to tělo nějak rychle spaluje. ale fakt nevím jak to dokázal. teď ho zase neopak hlídáme, aby nezhubnul ještě víc :-D ale aspon je rozumnej že si to hlídá i on. teda doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Já potřebuju dát dolů všechno, ale teď se mi to taky nehodí, takže teď na to kašlu a začnu po svatbě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@antana123 @makinka88 @mihaji No já bych chtěla do června ještě tak 2-3 kila, ale jestli nebudou, nic se neděje, spíš se teď snažím posilovat záda, ruce a prsní svaly, to ty šaty nejvíc kazí, ostatní je stažený korzetem nebo pod sukní :-) Mé vybrané šaty mi byly trochu knop, jsem domluvená na jejich mírné úpravě na zkoušce měsíc před svatbou, ale strašně by mě potěšilo, kdyby se upravovat nemusely :-) Jinak souhlasím s tím, že z bodyformingu se opravdu nezhubne. Opravdu je ta tepovka při hubnutí důležitá! A taky je důležitý cvičit v tý tepovce alespoň 30 minut, co je do 30 minut je k ničemu. Takže třeba 20 minut na crossu každý den zvýší akorát fyzičku, nic víc, vyzkoušeno. Běhám teď cca 55 minut 3 x týdně, měním zátěže cca po 5 minutách, pak posilování bříška, zadku, rukou, zad a je to znát víc než bodyforming, za který jsem navíc utrácela hříšný peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Já teď fakt nemůžu, protože by mi to musela předělávat a to nechci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no tak zkusím něco jiného ale s malým moc času nemám prý je dobrý i ten běžící pas ve fitku zkusím i to
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 máš nádherný šaty co máš v albu já červený u nás nesehnala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas jako během těhu sem přibrala 22kg ty mám už dole ale před těhotenstvím jsem přibrala 10kg po hormonech ty bych potřebovala shodit a nejde to
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Já jsem je taky nikde nesehnala, tak jsem si je nechala ušít, ale ještě nejsou hotové :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 a na kolik tě to vyšlo???ja ani nezám žádnou švadlenu v okolí
Odpovědět
@antana123 Nevím, jak máš velké dítě, ale vidím maminky třeba na kolečkových bruslích s kočárem :-) Pás je taky dobrý, ale mě to nevyhovuje, jsou to otřesy na záda a to já nemůžu. Můžu ti doporučit crossový trenažer (orbitrac), zapojíš horní i dolní polovinu těla (kromě bříška). Navíc mají většinou i měřič tepu, tak se můžeš hlídat. Dietolog ti poradí jídelníček a to by v tom byl čert, abys to nedala dolů. 10 kg není moc. Držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 budou stát 4-5 tisíc, což je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pomaličku finišuji s truhličkou na přáníčka, ale vůůůbec to není truhlička :D
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas děkuju a tady ten orbitrek to mají v posilovnách nebo né???náš malý má 7měsíců a nějak mám strach na bruslích s kočárkem,ale bruslím taky můj má kočárek a já bruslím no snad mi něco poradí @makinka88 tak to je super cena když si vezmeš že já si půjčuju šaty za 8000kč
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Přesně mě vyšli šatičky levněji než kdybych si je šla půjčit, tak jsem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 ale tyhle jsou fakt úžasné budeš nádherná nevěsta x-) x-) x-) a cena no co dodat super
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Oni teda budou malinko jinak mít korzet, ale to nevadí :-) A všechny budeme krásné nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jo budeme jen já si tak trošku myslela že zhubnu a bude to vypadat líp ale tak co už ted spíš sháním něco pěkného na našeho Šimonka bude mít v den svatby 9měsíců tak se dívám do čeho ho vymodím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Kámošky malýmu bude rok a má pro měj krásný kvádro :D
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame 4 druzicky a 3 druzby a taky budou perfektne vymodeny :) bude to super na fotkach :)
Odpovědět
@antana123 Ve většině posilovnách už minimálně jeden je. U nás mají třeba 4 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?