Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, věřím.. a kde konkrétně pracuješ teď? v nějakém dětském domově nebo kojeneckém ústavu? já bych tam plakala pořád.. ale jak píšeš, práce s dětmi musí být krásná.. všem dětičkám u vás posílám pusinku!! jo, tak pokud jsou opravdu tulipány po celý rok, tak to budu zvažovat.. s tvou kombinací můžu jen souhlasit!!! krása.. a vy budete dělat knihu hostů? vložila jsem fotku ze svatby mé mamky.. byla to malá svatba, jen my s bráchou a naši :) na hostinu ale přišla i rodina, ta ovšem přišla na oslavu mamčiných 50. narozenin a netušila, že je na svatbě :)) až se pak mamčin manžel postavil, že i on přeje své manželce všechno nejlepší ke krásným narozeninám :) všechno najednou ztichlo a moje teta pronesla - já jsem to říkala, že ta kytice na stole je divná, že vypadá jako svatební :-D a začala úplná mela, všichni nadšeně vykřikovali a gratulovali, byla to paráda :-)
Odpovědět
mrazulka : teda ty jsi kočka :) ano pracuji v kojeneckém ústavě u dětí od 10 měsíců do 3 let :) děkuji za pusinky, všem dětem předám :) Peťa : děkuji za popis svatební knihy! Asi bych ji nechala, aby hosté volně psali co budou chtít psát :) blahopřání, vzpomínky... O novinách přemýšlím, ale nevím čím začít :(
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak to díky ;-) to už je 5 let.. tam jsem byla načančaná :-) ty šaty bych si už dneska asi neoblékla, byly poměrně dost odvážné, ikdyž na fotce to tak nevypadá :-) my jsme byli s přítelem byli domluveni, že kdyby se stalo, že nebudeme moct mít děti, člověk nikdy neví, tak bychom adoptovali.. věřím, že práce v kojeneckém ústavě musí být hodně na psychiku.. proč odcházíš do MŠ? já jsem tady četla diskuzi o svatebních knihách a těch truhličkách na přání.. ani jsem netušila, že nějaké truhličky existují :-) ale určitě je to dobrý nápad.. myslím, že pak do té knihy můžu třeba ta přáníčka nalepit, ať je všechno pohromadě.. zatím mám o svatebních novinách jen zběžnou představu, až budu mít chuť, koupím si nějaký blok a budu si zapisovat, co by tam tak mohlo být.. zatím jsem nad tím ještě nepřemýšlela..
Odpovědět
mrazulka: musím odejít protože si nosím práci domů a není to dobré :( je to opravdu hodně na psychiku,mě ty děti nejsou lhostejní :( no a taky je to časově náročné :( dvousměnný provoz, všechny svátky, víkendy, chtěla bych s přítelem trávit více volných dnů, většinou se míjíme.A navíc nemáme tam moc dobré vztahy se staniční sestrou, vázne tam komunikace, myslí i, že jsme roboti a že nemáme nárok na city... a MŠ ještě není jistá, ale asi by to pro nás budoucí manželé bylo lepší! nebo vydržím rok, po svatbě bude třeba mateřská a mezitím dostuduji a nastoupím jinam :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, dala jsem do albíčka ještě dvě kytičky z tulipánů.. já ti naprosto rozumím.. já bych si taky práci nosila domů.. a tím, že už mám doma takového prďolku, nosila bych si ji domů 2x tolik, protože ty city se ještě umocní, když máš vlastní dítko.. my jsme teď s přítelem sami doma, protože mě dopoledne chytla migréna (mám takovou tu blbou s aurou, kdy mám mžitky a po odeznění strašná bolest až ke zvracení, naštěstí jsem nezvracela), tak jsem celý den ležela s noťasem a odpočívala, hlavně nehýbat hlavou, a přítel má střevní chřipku.. museli jsme honzíka odvézt k rodičům a jsme tady bez něj jako dvě bludné ovce.. tak budu držet palce, ať výjde MŠ a nebo ta mateřská ;-) plánujete miminko po svatbě?
Odpovědět
mrazulka: tu kytičku z bílých mám už taky v notebooku uloženou :) Chudino :( mám takovou migrénu jednou za půl roku, kdy prozvracím celý den a je to fakt děsný! :( Miminko bysme chtěli po svatbě, buď hned, abych porodila před promocí, nebo až na podzim abych promovala s bříškem :) ale člověk si nevybere a když to bude jinak, promoce se dá vždycky posunout! Přítel teď pořád otravuje, že by bylo krásný mít mimi na svatbě :) že bysme to ještě stihli :) Uzdrav se :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já na to trpím už od 12-ti let, v těhotenství mě to chytlo asi 2x a teď jsem měla dlouho klid.. ale nedávno se to objevilo znova a za pár týdnů zas :( to by sis tu svatbu asi moc neužila :) to by byl prďolka hodně malý nebo malá.. ale určitě by jsi byla krásná nevěsta s malým bříškem :), ale to by sis taky moc neužila, ikdyž záleží, jak by ses cítila.. přeji krásné snažení, ať to bude před svatbou, promocí nebo po svatbě, hlavně, aby to bylo všechno v pohodě a šlo raz dva :) a bez potíží.. to hlavně!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lena:To mo chceme hned po svatbe taky miminko :-) Tak snad se to povede. Jinak schánim svatebni jmenovky na stul,ty co mám v albičku,jedna nevěsta mi poradila kde je prodávaji,ale bohužel tam maji jen jeden kus a my jich budem potřebovat tak 34,tak jse jim napsala jestli by mi je mohli udělat.Ta mi držte palce at jsou ;-)
Odpovědět
Peťa : neboj určitě ti je vyrobí :) Já si budu nejspíš vyrábět sama jmenovky :) motýlky :) Holky přemýšleli jste už nad novomanželským tancem?? Líbí se mi různě mixovaná hudba všeho žánru, ale bojím se, abych nebyla nervózní :( jsem zvyklá tancovat před lidmi, ale ve skupině, ne sólo :( naše choreografka nám něco vymyslí, ale nevím jestli do toho jít
Odpovědět
Profilova fotka
Lena:Ano,taky uz jsme nad nim přemýšlely :-) Přemášlely jsme i nad písničkou,ale budeme chtit,něco pomalyho,romantickyho...Uvidíme...Já kdybych měla čas tak si taky vyrobim plno veci sama,ale bohuzel s prckem to nejde :-D Hlavně jak jsme viděla tu vyzdobu u švagra tak já si chci na naší barvě svatby a vyzdoby fakt dát zaležet.Všechno promyslet do posledni detajlu a aby vše ladilo ;-)
Odpovědět
Peta: ony ty jmenovky budou jediné co si vyrobím sama, veškerou výzdobu budu mít od aranžérky :)
Odpovědět
Profilova fotka
No a taky uz neco kupujes?Vyzdobu,na auto,na stul?Nebo tak neco?Já ted kupuju od jedne pani tady na beremku figurku na dort,dam ji do albička
Odpovědět
Článek se načítá
Peta: ne nic nekupuji, vše budu mít od aranžérky v jednom duchu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha ;-) No leto asi bude na prd,tak uz aby byl podzim a už jsme měly taky termin jistý,na matrice :-) Ale hned jak se vratime z dovolené tak si zamluvime tu mysliveckou chatu a zaplatime zálohu,ten pán sice řikal že staci 2 mesice dopredu ale já chci mit fakt jistotu že bude naše toho 11.6 2011
Odpovědět
Profilova fotka
lena: jj, premysleli jsme nad novomanzelskym tancem. Nechceme klasicky plouzak, ale natrenujeme neco hezkyho, sviznyho a vtipnyho. Ja osobne doufam, ze to bude tahle: http://www.youtube.com/watch?v=RCqFr6..., ale jeste se na tom budeme domlouvat. Nevis, co to je za styl tance? peta: mas v albicku krasny saty, ty od Florian Fashion. O tech premyslis na cely den? Mne se libi presne takovy jednoduchy styl. ;-)
Odpovědět
bibi : to je čača :) do toho určitě jděte :) v podstatě vrtíš zadkem, opakuješ pořád dokola stejný kroky a vypadá to moc pěkně a zkušeně :) Já bych chtěla nakombinovat wals, valčík, polku, country, něco vtipného a i čaču :) Akorád nevím jak moc to bude reálný v mých šatech :(
Odpovědět
bibi : cha-cha je správně :)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: to my ale chceme natrenovat ruzny kreace, aby to bylo i trochu vtipny a nebylo to prave jenom to krouteni zadkem 8-) Ale musime najit nekoho, kdo nam da do kupy choreografii a bude na nas ze zacatku dohlizet. Samy bychom to nedali. :-) Taky jsem premyslela nad tim, jak se mi bude tancovat ve svatebnich satech, ale ja chci takovy jednoduchy, vzdusny, co mam v albu, tak snad to nebude problem.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky! tak oznamuji, že můj computer byl zachráněn i s daty!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupí :-) teda, o svatební tanci jsem teda ještě nepřemýšlela.. vzhledem k tomu, že můj přítel není příliš vášnivým tančníkem, na každé svatbě či akci akorát už v povznesené náladě tancuje kozáčka :-D , tak myslím, že si prostě jen zaploužíme na nějaký song, který společně vybereme.. ale to asi bude trošku náročnější, naše hudební styly se drobátko liší :-D co se týče výzdoby, čančání stolů a tak, tak to asi nechám na paní z dekorací, je to kamarádka mé kamarádky :-) , takže jí asi jen ukážu, jak by se mi to líbilo a budu jít akorát asistovat, sice nejsem na tohle úplně levá, ale nechám si poradit.. takže ještě žádné svatební dekorace zatím nenakupuji.. ano, peti, ty šatičky, které máš v albíčku jsou nádherné.. jak ty bílé, tak ty růžové, nádhera!! možná ty růžové se mi líbí ještě více, jsou tak výrazné, k tomu krásné opálení, až se tají dech.. a to na růžovou teda vůbec nejsem.. já zatím nevím, jestli se chci vůbec ze svatebních šatů převlékat ;-)
Odpovědět
bibi : myslela jsem to tak, že cha-cha je jednoduchý krok, ten základní, na tom tvém odkazu je vidět jen ten základní. Můžete přidat různé prvky at nekroutíte jen zadkem :) My chceme určitě něco složitějšího, odploužit to určitě nechci, když všichni ví, že tancujeme. Myslím si, že ty s šatkama mít problém nebudeš :)
Odpovědět
bibi: tohle trošku doladit, poměnit a některé kousky by nemuseli být špatný :) http://www.youtube.com/watch?v=HX19Qh...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,zdravím :-) Pročítám si tady o vašich úmyslech s originálním svatebním tancem.Klobouk dolů,některé videa jsem už viděla,ale sama bych do toho teda nešla.Njn,chybí mě odvaha a to si myslím,že dřevo nejsem :-D Jináč už se nemůžu dočkat toho září!!!Až se konečně potvrdí termín,hospůdka atd atd.... a konečně tomu začnu věřit,že se to stane!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: super!!! zvlast jak se to na konci rozjede!! Skoda, ze nejsi nekde blizko, bych te poprosila o sestaveni choreografie. ;-) Ale snad tu najdeme nekoho sikovnyho s napady. Bude to tanec made in Poland. :-D
Odpovědět
bibi : přítel taky žasl a říkal, že to nedá :) ale já vím co v něm je :)
Odpovědět
Profilova fotka
a on taky tancuje nebo jak?
Odpovědět
jojo tancujeme spolu :) začal před dvěmi lety jako úplné dřevo:) roztancoval se úžasně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) Tak víkend zase utekl jak voda.. Tak jsem s kamarádkou vyrobila tu truhlu na přání a peněžitý dary,trvalo nám to tři hodiny ale výsledek je super..ještě chybí foto a je to,pak se pochlubím. Jinak kniha hostů se taky dělá, bude to jak se tu již psalo,na blahopřání pro novomanžele,poselství a třeba i vzpomínky a nějaké foto..podle tradice by ji pak manželé měli otevřít za 25let na stříbrné svatbě,což u nás bude rok 2036 :-D Bibicz: no už se těšim na to cestování,bude to pro mě jiné a určitě to bude i dobrdrůžo,hlavně,že budu se svým miláčkem.. Mrazulka: co ten tvůj malej,je už v pohodě?? Jinak jste se docela rozepsali,tak snad vás doženu:) Taky jsem ještě nepřemýšlela o svatebním tanci..spíš přemýšlím o písničkách během obřadu..ani nechci klasickej pochod..
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, já vám normálně závidím, že vaši chlapi jsou takoví tanečníci!! a hlavně, že v tomhle vaši mužové, bibi a leni, spolupracují! to je fakt paráda! držím palca, aby svatební tance všem svatebním hostům vyrazil dech!! ;-) fakt paráda! janullii, malý už je ok, má pusinku ještě trošku odřenou, ale otok ustoupil hned na druhý den.. zrovna usnul, tak se vrhnu na oběd a pak si trošku odpočinu, moc jsem toho moc nenaspala, leze na mě nějaké nachlazení a bolela miě krční páteř, špatně se mi spalo.. :( zatím jsem ještě nepřemýšlela ani o písničkách během obřadu, to si pak s taťkou musíme někdy sednout a něco vybereme.. kamarádka taky nechtěla klasický svatební pochod, vybrala něco jiného a stejně, když už se chystala vstoupit do obřadní síně, tak se ozval svatební pochod.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by mě teda naštvalo..kdyby ho ta, dali.. No kolem nás je taky každej nemocnej,to je tim počasim,tak ať je ti brzy o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam z vás depresi!!!! :( neumim tancovat :( a tak jsem na to vazne zvedava :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?