Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie K umělým nehtům jsem se nechala jednou přemluvit od kamarádky, která je začínala dělat, přetrpěla jsem to 14 dní a pak šly dolů. Jen jsem pak musela čekat, až mi dorostly zase pěkný moje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky @makinka88 a @lenakvapilova děkuju! No jinak já jsem se svojí kadeřnicí vybírala pár pramenů na bohatší účes, tak doufám, že to bude vypadat přirozeně..nechci to přehánět ale hustovlas nejsem..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nemáš za co :-) Tak jak to dopadlo Janičko?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jdu tam až na 16 hodinu..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - našla jsem jeden obrázek, kdy má na sobě nevěsta právě svetřík.. uložila jsem ho původně pro @scvrcek :-) tak vám ho tady hodím..
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - jinak, co se týče culíku, tak když jsem byla v salonu a připíchla mi paní závoj, tak to k tomu culíku vůbec nevadlo, ba naopak se mi ti mooc líbilo, takže já klidně hlasuji pro culík :-) @sarpie - já už jsem svůj palec pro účes v albíčku dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Aha, tak to já na Tebe budu myslet... nebuj vše dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - taky držím palce, janičko!!!!!!!!! jinak ani já nemám umělé nehty.. prostě je budu mít takové, jaké mi do svatby narostou.. když budou hodně krátké, tak si je jen upravím a nalakuji takovým tím narůžovělým lakem, co je na francii, a když budou mít jakous takous délku :-), tak si udělám francii.. sama.. na gelovky prdím :-) a vlasy uvidím zítra, mám v 15:30 hod zkoušku!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to já umělé nehty mít budu, protože moje nehty jsou příšerné... Já už to mam naplánované... 2.6. ve 13:00 jdu ke kadeřnici na barvu a melír a 3.6. v 8:00 jdu na nehty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuju:) @makinka88 já myslím,že určo ano,díky:) Jinak já mám nehty už 5let a bez nich si to nedokáu už představit..mám takovou šikulu,která mi je udělá vždy krásný..zrovna dnes jdu..ale kdybych měla svoje hezký,tak bych to neřešila ale bez nich mám prstíky jak dítě.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám oblek pro honzíka doma :-) jen košili mu koupím novou..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii taky přeji ať to dobře dopadne!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak už se nám to pomalu krátí co? 74 dní :-) už máte vše zařízené? pokoupené? Mě chybí ještě docela dost věcí..(botičky, šperky, organza na stůl, oblek pro ženicha, prstýnky a oznámení). Koncem týdne odlétám na 14 dní do anglie, tak snad tam něco pokoupím a hned jak se vrátím, tak musíme konečně vybrat nějaká ta oznamka (mimochodem nemáte nějaký typ? nějak si nemůžu vybrat...a jaké máte zkušenosti s nakupováním oznámení přes net?) a hlavně zařídit snubáky, at stihnou přijít včas. Ty ostatní věci nejsou až tak podstatné, bez nich se obejdu :-) přeju vám příjemnné plánování..
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ty noviny jsou fakt super, jsi moc šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ale né, to se Ti jenom zdá, nejsou právě nic moc :-( Mohlo to bejt lepší si myslim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Mně to přijde pěkné a vtipné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chvilku trvalo, než jsem vás víbec dočetla. :) Po zkoušce účesu jsem se rozhodla zkusit si ho udělat doma, je dost jednoduchý, uvidime. Jinak prstýnky jsou doma a vše ok až na malý detail - ženochovi vůbec nesedí. Ve zlatnoctví ho špatně přeměřili :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak dobře, věřím Ti :-) @maifa Oni Vam udělají novej :-) @janullii Janičko, zlatíčko, jak jsi dopadla? Od 16 na Tebe myslíma žádná zpráva od Tebe :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata. :-) @janullii Jak jsi včera dopadla? @maifa A reklamovali jste to? Aby toho u nás nebylo málo, tak včera volali příteli z práce, že ho přeřadili na jinou práci (do výroby - doteď dělal programátora). V pondělí už chtěl jít do práce, přestože ještě nemá ruku plně funkční. Což tímto padá, protože manuálně s tou rukou dělat ještě nemůže. Takže dalších minimálně 14 dní doma, pak ho v práci čeká bůhvíco. Takže si asi začne hledat nové zaměstnání. A to jsem si myslela, že tenhle rok bude super a konečně v klidu. Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobře ráno :-) @mihaji No tak pokud s tou rukou dělat nemůže, tak ať ještě doma v klidu odpočívá, ono to nějak dopadne :-) J8 si taky pokouším najít nové zaměstnání, ale mě se zatím nedaří :-( Holky, tak já jdu za chvílku na lékařský maraton :-) Doufám, že si mě zase nebudou přehazovat jako horkej brambor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No, on právě moc v klidu není, leze mu to už solidně na mozek a já se z něj asi brzy zblázním, ale v tomhle případě se nedá nic dělat. Jen je škoda, že doteď měl práci dobrou, měl i vyhlídky na nějaké zvýšení platu. Takhle všechno padá, navíc bude dělat šílenou práci, nebude ani vědět jak bude směnovat, co bude ten který den dělat a navíc se jedná např. o vkládání materiálu do stroje, pořád dokolečka, takže jak výroba u pásu. No prostě šílený. Ta programátořina ho bavila a mohl si tam i zvýšit kvalifikaci, tohle je zase ani né krok, ale pád zpět. Takže se asi hledání nové práce nevyhne. Navíc jsme si tak začínali plánovat, že bychom se třeba po svatbě začali pokoušet o miminko, takhle bůhví, co bude :-( . Držím palečky, ať se Ti s prací zadaří. V jakém oboru hledáš? A ať Ti to u doktorů dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Nebuj se všechno dopadne dobře, najde si lepší práci... Zatím se nedaří, ale uvidíme. Potravinářství a tak něco, ale klidně půjdu do výroby, protože dělat v obchodě, mě už nějak pomalu začíná bavit :-( Děkuji snad dopadnu dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) děkuju všem za podporu! Bylo to docela dobrý,ač jsem ztoho byla docela vynervovaná tak to probíhalo dobře,řekla jsem pravdu,jak vše bylo a hrozně se mi ulevilo..dnes budou vyslíchat dalšího a pak už se to na toho hajzla sesype..Vůbec mu to nezávidím ale co chtěl to má! @makinka88 já chci taky vidět noviny :-D @maifa tak to mě mrzí, ake určitě by ti ho měli předělat,když to zkazili oni! tak snad to dobře dopadne.. @mihaji a to ho přeřadili jen tak? je to hrozná doba, ty zaměstnavatelé s lidma cvičej jak se jim zlíbí a když protestuješ? tak si najdi jinou práci, na tvé místo jsou fronty..dříve tohle nebylo a hrozně mě to štve..denně se stím setkávám:( tak snad se na vás štěstíčko usměj..vždycky si říkám, že to tak asi mělo být a že na mě čeká něco lepšího:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teda, to je dobrej podraz.........a to jde, aby ho takhle přeřadili z kancelářské práce na výrobu? vždyť to je úplně zásadní změna, copak si tam můžou dělat takovýhle škatulata? má to ve smlouvě?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To je dobře, že to máš už za sebou. Doufám, že dostanem, co si zaslouží, blbec. On už asi měsíc a půl nebyl v práci, protože si zlomil ruku (mimochodem pracovní úraz). Mezitím zjistil, že celé firmě sebrali prémie a teď ještě tohle. Ano, přeřadili ho jen tak, zatím mu to ani šéf neřekl, kdyby mu nezavolal kolega, tak neví nic, v pondělí přijde do práce a kouká. A to ještě šéfovi říkal, že už přijde, ale že s tou rukou ještě nemůže moc hýbat a rozhodně nemůže nic nosit apod. a šéf nic. Oni to udělají vyčůraně, pracovní zařazení mu nechají programátor, ale bude dělat něco úplně jinýho. A výpověď může dát stejně nejdřív k červnu, protože byl před rokem na nějakém školení, kde podepsal, že rok nesmí dát výpověď, jinak by to školení (nebo jeho poměrnou část musel zaplatit). Je to fakt hrozná doba, s námi v práci taky docela vořou, ale pokud si chceš udržet zaměstnání, nezbývá, než držet hubu a krok. Taky mě to strašně štve, člověk se snaží dělat co nejlíp a nic z toho, akorát buzerace.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No ona to úplně kancelářská práce nebyla, dělal programátora na těch strojích, ne na PC. Ale i tak je to velký rozdíl. Jak jsem psala Janče, oni ho nechají pracovně zařazeného jako "programátora", ale bude prostě dělat, co je zrovna napadne ve výrobě. No fakt strašný, jsem z toho úplně hotová a co teprve on :-( . U nás si taky s lidma dělají, co chtějí, oni si to vždycky nějak zařídí, když chtějí. U nás si vždycky něco najdou, i když chtějí člověka vyhodit bez odstupnýho. Lidi odcházeli na hodinu, na konci pracovní doby.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je hrozný :-( snad se to ještě nějak vyvrbí, držím pěsti @janullii Jani, tobě taky přeju, ať tě ten hajzl už konečně nechá napokoji. @maifa Taky si myslím, že by vám prstýnky měli ještě předělat, když nesedí. Zkoušeli jste se zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji fakt mě takovýhle jednání úplně vytáčí..ale zákon na zaměstnance v těchto případech moc nepamatuje..je to fakt smutný! No je to jedna z těžkých životních zkoušek, tak snad to zvládnete! Taky jsem si myslela,že nezvládnu ten kolotoč kolem baráku,vydírání atd..ale vim, že to zvládnout musim.Vím, že je to úplně něco jinýho, jen tě chci podpořit,protože vim, že to není jednoduchý ale věřim, že bude líp!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jéé děkuju, no snad bude patřičně potrestán! no a jak dopadl ten tvůj dort??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?