Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to já ještě dort vyřešený nemám vůbec...jediné co vim,je kdo mi ho bude dělat,to je tak celé..tak snad něco vybereš.. @sarpie no mě se botky líbí ale nehodí se podle mě na svatbu..ale je to asi tím, že mám jiné představy a nedokážu si je jako svatební boty představit..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji děkuji..jen jsem si říkala jeslti ta béžová nebude vypadat blbě, jinak se mi barevné boty k šatům líbí @ptjj no vidíš a mě se takové boty právě k mým šatům naopak líbí a zase bych si nevzala takové ty na podpadku co tu má každá třetí nevěsta @mrazulka ty by se mi taky líbily asi nejvíce, ale jsou ze zahraničních stránek a už je ani nemají :-( díky za tip na svetřík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Jsou fakt pěkné, celkově se mi Tvůj styl svatby líbí, je to originální. Mně bohužel takové šaty a styl nesluší, tak budu jedna z mnoha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie vždyť říkám, každému se líbí něco jiného ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky :) někdo přeje ve 4 ráno, já o pět hodin později :) ale je to tím, že jsem měla včera noční a po jsem vůbec nespala, tak jsem to dneska doháněla :) A makinka ta určitě teď ještě spinká :) Tak nás dneska čeká další zkouška vatebního tance :) no to jsem zvědavá, jestli si ještě pamatuji, co jsme se naučili :) @sarpie Mě se ty botičky moc líbí a myslím si, že k tvému stylu svatby se hodí :) Já ke svým šlšhačkovým šatům bych šlápla špatně, ale k tvým šatičkám si je dokážu představit!
Odpovědět
@sarpie koukala jsem na tvé účesy :) kde jsi vzala tolik vlásků?? Všechny jsou tvoje? :-) Pěkně ti dorostli proti fotce, co tu máš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jé moc děkuji..taky si myslím, že k mým šatům je tehle styl bot ideální, lepší než baleríny..šlo mi hlavně o tu barvu.. jinak ta fotka co tu mám je už stará skoro 3 roky :-) vlásky jsem si nechávám od léta narůst, ale pořád by to ještě pár cenťáků chtělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taktéž přeji dobré ráno dámy! ještě k těm svatebn. koláčkům. měli jsem výrobnu v berouně přímo, jenže ona začátkem března skončila.. takže jsme ted objevili dva dodavatele, tak uvidíme během následujícím dvou dnů budeme mít ochutnávky, tak už se i těším :-) jinak se omlouvám že jsem dlouho neodepsala, ale bylo toho teď hrozně moc.. :-( @ptjj s tím dortem to ani neříkej, mě vůbec nenapadlo se jich na to zeptat, ale kamarádovi mám pocit že mu ho doručili, tak předpokládám, že je to nebo to bude ok! uvidíme až jim budu volat..
Odpovědět
@sarpie líbí se mi i barva i kamínky :) běž do nich :) budou krásným šperkem :) :) Já si vlasy taky nechávala dorůst, nosila jsem krátké, ale všichni mě te´d říkají, že dlouhý jsou lepší :) Můžu se zeptat, jak je máš dlouhý?? Líbí se mi tvoje účesy, tak jestli z mých vlasů se taky něco vykouzlí :) mám je po lopatky! paní kadeřnice mi říkala, že můžeme použít i příčesek, že to nebude poznat, tak jsem zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Kdepak já bych provokovala, já jsem se jen chtěla pochlubit :-) No, ale teď bych spala :D @janullii Janičko, držím pěsti, ať to u soudu zvládneš! A říkej si je blbej, je blbej, je blbej :D @mrazulka Gábinko, ani se Ti nedivím... Já sice ještě nejsem máma, ale když to vidím brečím taky, je to hrůza :-( @mihaji Tak my nakonec budeme mít nejspíš čtyřhranej, třípatrovej dort, kde budou ty patra cik-cak, bude potaženej marcipánem a pak na každém bordó mašle a růžičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No tak to nakonec budeme mít asi trochu podobnej. My nejspíš taky třípatrovej, ale kulatej, potažený marcipánem, bordó mašle a květiny (nejspíš taky růže) asi taky a přemýšlím ještě o nějakých ornamentech. Ty mašle a růže budete mít "živé" nebo marcipánové?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova asi je koupím, protože je využiju i normálně a navíc jsem se do nich úplně zamilovala :-) dlouhý je mám asi po ramena, nad lopatky, to je máš delší..nakonec asi nebude žádný z těch účesu, ale jen natočené a čelenka, vypadalo to nejlépe, příčesek mi taky nabízela, ale to právě nechci, chci být přírodní nevěsta :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji Tak to ještě nevím, v dubnu mám sraz z cukrářkou, tak se musíme domluvit a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Taky budeme domlouvat detaily v dubnu :-D , musím to ještě promyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Nebudeš sem dávat fotečku ze zkoušky účesu? Plánuju něco podobného, tak by mě to docela zajímalo ;-)
Odpovědět
@sarpie taky se mi moc nechce mít příčesek, ale kdyby to pomohlo k účesu, asi to přežiju :) budu mít taky vlnité vlasy, z části sepnuté a korunku :) líbil by se mi ten tvůj druhej :) @janullii Taky moc držím palečky!!! Neboj určitě nevyvázne z toho jen tak!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Nebude nám je dělat stejná cukrářka :D NO myslím že ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No asi ne. Pochybuju, že bys jela až do Nového Města nad Metují :-D . Ale pěkně jsme se "sešly" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji A já zase pochybuji, že by jsi jela do Příchovic :D Holky, tak mám 20 stránek a přemejšlim, že ještě nějakou udělam :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tak z Prahy je to skoro stejně daleko jako Nováč :-D Tedy ty jsi šikulka. Co tam všechno dáváš?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji za chvíli je uložím na net a pošlu Ti do IP odkaz :-) Počkat, Ty víš, kde jsou Příchovice :D
Odpovědět
@sarpie taky jsem proti příčeskům :-) nebudu ze sebe dělat něco, co nejsem :-) nakonec u mě zvítězil obyč culík, zajdu za kadeřnicí na zkoušku, ale asi to nakonec sfouknu sama, jen se chci mrknout jestli na to nemá nějaký profi triky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jéé, super. Jsem zvědavá. Nevím, ale není problém si to vygooglit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Já jsem si to myslela, že mapy.cz to zjistily :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Moc se mi líbí ten účes s květinou, strašně Ti to sluší. A máte náááádherné a opravdu originální oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Už noviny ukládám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek moje řeč nebo např. umělé nehty nebo řasy, brr.. :-) @mihaji jé děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak a máš to v poště :-) Ale chyby ještě nemam opravený :-( Tak na ně nekoukej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova je leni tak to fakt netusim. Oni bydli u Teplic, ale fakt nevim kam si pro neho jedou. No rozhodne jim to moc preju! cekali dlouho a moc miminko chteli....
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Super, děkuju, mrknu se doma. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?