Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj NO takže Vám to určitě šlo a na svatbě si ostudu neuděláte nebuj se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 uvidíme, to nás ještě neznáš, co my dokážem :-) šlo nám jak co, některé tance líp a některé trága.....určitě nebudem tančit na svatbě třeba chachu, ta nám teda ale faaakt nešla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to my teda taky ne, to by se nám klidně mohli zamotat nohy a to by nebylo dobré :D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek: jeeee, ty mas taky 10.6.? Tak to mam tak nejak ani nevim proc radost. :-D @makinka88: no, ono by to bylo dokonce az 10.000 lidí, pokud bude hezký počasí @ptjj: chodíme na individuální lekce, pan instruktor nám vymýšlí choreografii na Michaela Bubbleho - Save the last dance for me.... no a to je právě chaha :-D :-D :-D Chacha kroky budeme trenovat az priste, zatim jsme meli jenom prvni cast celeho tance a to je spis takovy krouceni, nadzvedavani atd. Jeste premyslim, jestli to neni prehnany, jestli to zvladnu s satama ... mozna ten zacatek jeste predelame. A mame domaci ukol zkouset si ty zakladni chacha kroky, takze mame ted doma veselo. :-) A Matt je s tancenim OK, naopak u toho jeste dela hlouposti. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jo dokonce s 10.000 tak to by byl asi fakt hukot... Jsem ráda za Vás, že jste to vymysleli takhle... Sice ta letenka zamrzí, ale nedá se nic dělat, je to přeci jen jednou za život :-)
Odpovědět
@bibicz já mám taky radost:-) Budem to mít za sebou dřív, než holky tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jo tak vy budete tancit az takhle? tak to my jsme proti vam zabari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no já ji dělala z krabice na kancelářský papír, je taková akorát:)..oblepila jsem to nejdřív podkladovým papírem a pak vlizelínem do barvy svatby..a pak už jsem vymýšlela ozdobičky a tak:) @bibicz ano pořád chce peníze, asi je totálně v háji ale z nás vyždímal už hodně..vyhrožuje zrušením stavebního povolení atd..ale to by se podkopal sám..je docela nepříjemné, když ti pořád chodí smsky a maily,tak to řeší kriminálka,protože nejsme bohužel sami kdo má sním tenhle problém.No snad to bude brzy v pořádku.. Mám radost že jste vyřešili tu svatbu!To je asi nejlepší řešení, tak vše klapne jak má!no a na 11 tady skoro nikdo nezbyde :-D @ptjj mě se taky moc nechce, snad zase ta euforie přijde :-D Ted jsem mluvila se svojí svědkyní, má 9-ti měsíční holčičku a včera se opařila vařící vodou:( jsem ztoho špatná:( tak dvakrát týdně jsem u nich, když nemám Péťu doma na víkend tak jsem tam,takže mám k ní velký vazby..chůďátko..jen jsem si teď chtěla ulevit a říct to někomu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Chudinečka malá :-( Držím palce, ať je malá brzy v pořádku, je to hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je,no snad bude v pořádku kočička..v sobotu si udělám výlet do Prahy abych ji viděla a taky popořila maminu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Přeji malé brzké uzdravení, určitě to bude v pohodě, uvidíš a určitě jeď její maminku poodpořit, bude to moc a moc potřebovat... Jinak děkuji za radu asi jsi mě přemluvila a zkusím taky něco vytrvořit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Chudinka malinká :-( , at se brzinko uzdraví,držím palečky at je v pořádku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré dopoledne přeji!! :-) @janullii Jani, tak at se co nejdříve uzdraví!! jo a Jani posím, už pár dní přemýšlím jak udělat tu krabici na přání, ta kancelářská krabice je dobrý nápad ale nemám tušení co použít nejlépe, aby nebyly vidět ty texty a obrázky na té krabici! a taky nechci aby bylo okamžitě vidět že jsem to lepila já :-) hi, ted ze sebe udělám ňoumu, ale nevybavuji si co je podkladový papír.. @bibicz gratuluji k přesunutí svatby bibi!! určitě lepší než v tu sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 @klouzek @mischel.mm : moc děkuju,snad bude v pořádku! Jinak v papírnictví prodávají takový obyč.papír jednobarevný jako dárkový,tak buď ten a nebo jestli seženeš bílý větší formát..já jsem dávala dvě vrstvy toho jednobarevného a na to ten vlizelín a nebylo to vidět..nebo si jí rozlož a polep klasickým papírem..jo a nejlepší na to je ta tavící pistole, hezky to pak drží.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak já dneska taky zkusím vymyslet truhličku :-) HOLKY PROSTĚ JSTE MĚ PŘEMLUVILi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii určitě
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ahojky, já se vrátím ještě k tomu dortu, já ho proložený ovocem určitě budu chtít! :-) měla jsem jeden takový dort na svatbě minulý rok a ten dort byl opravdu luxusní!! ono jak už bude to ovoce, tak to nebude muset být z konzervy nebo tak a fakt se na něj hrozně těším! :-) no a ty ovocné dorty mít nemůžu protože nemám ráda tu želatinu kterou je to ovoce zalité :-/ takže budeme mít tři patra, marcipán kolem, a uvnitř světlé těsto nebo korpus nebo co to je a světlý krém a v tom to ovoce :-) akorát řeším jestli více druhů ovoce, jako to měli loni na svatbě a nebo jestli třeba jenom jahody.. bude to ten dort co mám v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no a že to byla práce tě přemluvit,že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm tak tos mě potěšila, že to jde, prostě si to vydupu :-) já bych preferovala asi jen jahody, chutnají mi nejvíc a do dortu se podle mě nejvíc hodí, kompotované bych tam nechtěla, snad už 11. jahody budou.......ten tvůj dortík je moc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm To záleží asi nejvíc na vaší chuti, ale myslím, že kdybyste měli více druhů, bude to takové pestřejší. Já jdu domlouvat dort dneska, tak jsem zvědavá, na čem se nakonec domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm dort vypadá krásně:) taky chci s jahůdkama, mám je nejraději ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já taky preferuji jahody :-) jen paní cukrářka nabízela, že může dát jen jahody, a nebo i pro ostatní hosty tam můžou být i jiná ovoce, že ten dort bude velký, tak jsem si říkala právě. a když jsem se ptala těch známých, tak říkali, že jim tam nejvíc chutnalo, když tam byly a ted nevím jeslti nebudu kecat buď meruňky a nebo borůvky.. ale já byla unešená z toho kousku s těma jahodama. jediné co vím že nesním, bude ta tuna marcipánu okolo :-) jejda, jsem na něj dostala fakt chuť! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm já asi zůstanu u jahod, borůvky ani meruňky ještě v té době nebudou a než je složitě shánět, tak to nemá asi moc smysl, jahody budou mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No Jani to dalo a velikou :D @ptjj jak píše mischel, tak je opravdu lepší dát tam čerstvé ovoce, protože nepouští šťávu ( alespoň ne tolik)... A z mé zkušenosti i ovoce z plechovech se dá udělat tak aby šťávu nepouštělo :-) A holky já o tom něco vědět musim jsem cukrářka :-) Jo atřeba borůvky a maliny seženeš v Bille, ale jsou příšerně drahý :-( A jahody v plechovce jsou pěknej humus, teda alespoň mě nechutnají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vstávat a cvičit děvčata :D Jinak přeji krásné ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dobré ráno ranní ptáče:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak jak jsi se dneska Janičko vyspinkala :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ráno!! :-) @makinka88 v tom se shodneme makinko, mě ty jahody takhle taky fakt nechutnají :-) jinak dámy @makinka88 a @janullii , ranní ptáčata jste obě dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 @mischel.mm no však, vždyť já taky nechci nic z plechovky, jen čerstvé..........a v té době budou podle mě čerstvé a cenově dostupné jen jahody, proto jsem jen pro jahody
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Já a ranní ptáče :-) není možný :D @ptjj cenově určitě, to souhlasim :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?