Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) , neměla jsem teď moc času sem zajít, byl docela frmol, hlavně v práci. Babičku už máme doma, ale není na tom úplně nejlíp, je prý hodně zmatená a motá se, dostala taky nějaké léky na epilepsii, tak to je možná u nich. Doufám, že se to zlepší. Ve čtvrtek jedu do Nového Města, abych ji v pátek mohla pohlídat, když mamča jede pryč, tak uvidím, jak na tom je doopravdy. Při této příležitosti se konečně chystám i na matriku, tak snad budeme mít konečně vyřešené i to a taky domluvit dort. Snad tedy zase postoupíme o kousek dál .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda vy jste ale povídalky:) Jsem ráda, že máte už koláčky @mrazulka a @lenakvapilova :) @mihaji to je dobře, že máte babí zase doma, určitě se brzy uzdraví aby na svatbu byla fit:) No já jsem zase trošku přípravy zanedbávala..za dva měsíce se máme stěhovat do domečku tak pořád vybírám, dveře,dlažby a už mi jde ztoho hlava kolem..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ale určitě se už i moc těšíš, viď? Vlastní domeček to je něco a když bude konečně vše hotovo a budete si moci jen užívat nového bydlení, bude to určitě super. Ona babička na svatbu jít nechce, měla by z toho strašný stres (nervuje i když má jít třeba jen k doktorovi) a navíc by tam asi ani nedošla :(. Takže i když mě to mrzí, nebudu ji nutit. Domluvily jsme se, že se jí přijedu ukázat, přivezu jí kus dortu a jídlo z restaurace, aby si taky dala něco dobrého a pak jí ukážeme fotky, případně video, pokud nějaké bude. To jí vyhovuje, takže ji nebudu stresovat. Škoda, že jsme tu svatbu nestihli, když byla ještě v lepším stavu :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ráno dámy :-) @mihaji je to sice škoda, ale vůbec se tím nestresuj!! jestli se takhle nervuje, tak by se tam asi ani necítila uvolněně. já mám babičku, která je také nervozní, takže ji nechám se rozhodnout jak bude chtít ona, ale za každou cenu ji přemlouvat nebudu.. no a to že jste to nestihli když byla ještě v lepším stavu taky ne! :-) @janullii tiše závidím jani!! my teprve ted jednáme ohledně toho bytu! takže to všechno bude na poslední chvíli!! :-) jak jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Taky si myslím, že to tak je nejlepší. Ona se nesmí stresovat víc, než je bezpodmínečně nutné, už kvůli těm prodělaným mrtvičkám. Takže to uděláme podle toho, jak to vyhovuje jí, aby mohla být v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to chápu, hold starší lidi na takové věci nejsou..já tam babičku mít taky nebudu, její 97 a nic by ztoho neměla:( @mischel.mm to víš že se těším po dvou a půl letech je to myslím i zasloužené:) tak ať vám taky vše klapne a máš stejné starosti jak já se zařizováním:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to my jsme taky rády :-) jdeme s honzíkem ven.. hezký den přejeme!
Odpovědět
@mrazulka Koláčky jsou i druhý den stále vynikající :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte nějaké tipy na svatební dort? Budeme mít nejspíš třípatrový ovocný s čokoládovými trubičkami po obvodu (viz. album "Plánujeme"). Nevím, ale jaký ho nechat udělat uvnitř. Radši bych něco lehčího, ale napadlo mě i nechat udělat každé patro jiné..... Jaké si necháváte dělat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné skoro poledne:-) Tak jsem dneska byla na neurologii a na kontrolu tam musím příští týden :-( Takže teď je venku tak krásně a já budu zalezlá doma, ale nedá se nic dělat :-( Dneska jsem si nakoupila zase něco na výzdobu a tak budu tvořit :-) @mihaji My ještě teda nevíme jaký dort budeme mít, ale pokud chcete náplň nějakou lehčí doporučuji tvarohovokrémovou ta je vynikající a může být i v každým patře jiná barva a jiná chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 teda ty pořád lítáš po doktorech :-| @mihaji no my budeme mít taky tvarohovokrémový s ovocem..nemám ráda ty máslové a těžké krémy..
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 to je k naštvání, ale snad tě to brzo přejde........aspoň budeš mít dost času k tomu výtvarnému vyžití ;-) @makinka88 @janullii holky a co přesně si mám představit pod tou tvarohovokrémovou náplní? tvaroh je mi jasný, ale ten krém je ten klasický máslový? a s tím je dohromady našlehaný ten tvaroh? taky bych ráda nějakou odlehčenou verzi, ale ve většině cukráren se na mě dívali jak na blázna, že bych to chtěla proložit ovocem :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj ano přesně tak... ale toho krému jen málo... jojo čaasu teď bude dost :- @janullii no jo, ale nedá se nic dělat, teď budu tejden doma a snad už to bude Ok
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjjtak na mě nekoukali jak na blázna..nevim jak se ten krém přeně dělá:( ale je to takový lehoučký a ododst chutnější než klasický máslový..teda aspon mě to víc chutná.. @makinka88 tak sna budeš do svatby v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no to určitě budu :-) Teď tady zkouším vytvářet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska nám konečně dorazily prstýnky, ale nestihla jsem si je vyzvednout a dostanu se tam až v pátek, jak na potvoru, jsem strašně zvědavá, jestli budou v pořádku ... Jinak doma jsem se pustila do zdobení obálek na pozvánky a oznamka, ale pořád tomu něco chybí ... pak dám do albíčka finální verzi ;-)
Odpovědět
Holky, tak jak jsme tady řešili čokoládky, mandličky, prostě dárečky pro hosty, tak moje mamka přišla z nějaké oslavy a jak to považovala za zbytečné, tak změnila názor :) Na té oslavě měli pralinku zabalenou v celofánu a papírovou ruličku s citátem! Hrozně se ji to líbilo :) A já dneska místo čokoládek nakoupila raffaelo, v tom balení po 4 kusech vychází na 3 koruny jedno :) koupila jsem celofán, zelenou mašličku a budu vytvářet :) a citáty už taky hledám:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj : Ohledně toho dortu mě taky pán cukrář nedoporučil proložený ovocem,prý že by to pouštělo šťávu....Nechali jsme to na něm,bude krémový a myslím,že hodně luxusní a dobrý.Dozvěděli jsme se,že jezdí za ním z receptáře a fotí do různých časopisů a stačí jen to co mě ukazoval na fotkách,byla jsem ráda,že sedím :-) No jen ta cena vychází kolem 5 tisíc pro 35 lidí.ale co už.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tak to je super, že maminka změnila názor :-) Tak já jsem dneska udělala knihu hostů, zítra vyfotím a dám do albíčka :-) Ale že mi dala zabrat potvora jedna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - leničko, koláčky jsou výborné i dnes :-) já jsem právě mirečkovi chtěla zamrazit, aby je měl na dnešek čertstvé, je v praze, a paní říkala, že to není třeba a měla pravdu.. jé, s tím citátem to je moooc milé!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @maifa tak na prstýnky jsem zvědavá:) my už taky na ně konečně vyrazíme,tak se těším:) @lenakvapilova no vydíš, to je nápaditý! jsem zvědavá, jak to pak bude vypadat:) @makinka88 já už knihu hostů mám ale s truhličkou se zase potrápim..loni jsme jí kamarádce dělali a bylo to teda něco ale výsledek byl super!takovéhle tvoření já podporuju!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, jste všechny moc pilné a já vás chválím.. utíkám do práce, dnes mám odpočinkový den bez honzíka :-), ikdyž už teď je mi strašně smutno.. po dlouhé době jsem spala celý 8 hodin!! ale potřebovala bych spát asi až do oběda :-D večer jsem byla dělat shopping, pocitě jsem utratila všechny peníze, které jsem si vzala :-D přeji vám krásný den, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata:-) @janullii : Jani tak truhličku my asi dělat nebudeme, nevím to ještě jistě, ale jsem moooc ráda, že mám hotovo alespoň tu knihu :-) Dneska jsem se rozhodla, že uklidím a pak se pustím do dodělání svatebních novin, tak jdu na to děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 to já ji budu dělat, je to skvělá věc..svatebčani ti tam háží přáníčka a peněžité dary, je to vše v jednom a nemůže se ti stát,ža bys někam třeba položila obálku a hledala, jako se bez truhliček často stávalo:) no taky už musim noviny dodělat..nějak se do toho nemůžu dokopat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani a z čeho budeš truhličku dělat? Z nějakého žtvrdého papíru, nebo krabice? Můžeš mi poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) Vy jste všechny tak šikovné. Já si radši všechno koupím, kdybych to vyráběla, tak by to asi nedopadlo dobře a ani čas na to moc nemám :-| . Jinak truhličku mám taky, myslím, že je to praktické. Doufám, že nějaká přáníčka dostaneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem .... tak jsem vás teď při snídani úspěšně dočetla. :-) Matt teď po večerech studuje, takže ráno si přispává a já mám rána pro sebe. @makinka88: přeju brzké uzdravení @mrazulka, @lenakvapilova: jste holky šikovný, že jste z toho problému dokazali tak rychle a šikovně udělat přednost... kolačky musí být výborné. @janullii: ten blázen ještě nedal pokoj? A co po vás pořád chce, peníze? Nebo prostě vyhrožuje jen tak? No a teď co je nového u nás. V sobotu jsme pořídili krásný oblek pro Matta. Moc mu sluší a bude fešák ženich. :-) Včera jsme byli na první lekci tance a je to teda náročný si všechny ty části zapamatovat. A to jsme teprve na začátku.... musíme trénovat doma a příští středu jdeme znova. Dlouho jsem nepsala, protože jsme řešili, co udělat s tim našim svatebním dnem a já z toho byla hodně vyčerpaná. Rozhodli jsme se přesunout na pátek 10.6. - restaurace je OK, pan farář taky, fotografka, kameraman taky bez problémů. Jen budeme asi dost nervózní kvůli hostům, kteří přilétají ve stejný den. Snad se i budu modlit, aby letadlo přiletělo na čas. Přílet mají v 10:40 a svatbu jsme naplánovali na 14tou. Dvoum bratránkům musíme dokonce koupit letenku novou, protože s tou původní by to nestihli a vzhledem k tomu, že je nevratná a bez možnosti jakýchkoliv změn, tak se s tim nedá nic dělat. Zkoušela jsem, volala jsem asi 10x na areolinky, do cestovní agentury, přes kterou ty letenky koupili, žádala jsem o výjimku, vysvětlovala naší situaci a nic. Business je business, bez smilování. Nu což. Takže děvčata .... 10.6. ve dvě. ;-) Řadím se do klubu těch, co museli svatbu přesunout. Doufam, že mě mezi sebe vezmete. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Děkuji :-) No tak hlavně, že jste to všechno vyřídili k Vaší spokojenosti a Váš den si užíjete se vším všudy a nebude Vám o několik metrů dál hlaholit 5000 lidí.... A nebuj se tanec určitě zvládnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz 10., to je skoro jako 11., den sem, den tam, my tě nedáme :-D to jsem ráda, že jste to vyřešili aspoň takhle, bude to bez stresu a hluku......těch letenek je škoda, ale svatba je holt svatba a se zvýšenými náklady se i tak počítá, ne? ;-) A na jaký tanec chodíte? My jsme chodili do klasických tanečních, tenhle týden byla poslední hodina, příští týden závěrečný ples. Abychom neudělali na svatbě ostudu, já jsem do tanečních nechodila vůbec, tak jsem byla úplný taneční analfabet. No, neřekla bych, že by nám to nějak extra šlo, ale zas to není úplně nejhorší :-) @janullii já truhličku neplánuju, ale noviny jo a taky teď nějak stagnuju, vůbec se mi do nich nechce, asi potřebuju trochu časový press, zatím je času dost a to já se nikdy k ničemu nedokopu :-D
Odpovědět
@bibicz Ahoj, tak vítej v klubu přesunutých, já budu vdaná o hodinku dřív než Ty ;-) S tancem vám moc držím palce, máš skvělého muže, když do toho jde!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?