Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: prstynek jsem chtela na prostrednicek, protoze mam kratke prsty a nechtelo by se mi nosit dva prstynky na jednom prste. I mi to prijde hezci, kdyz jsou oddeleny. Ty jo, holky, prestante s tema vyletama... ja chci taky k mori!! 8-) :-D Ale nemuuuzuu, nemam "sparring partnera" ... jedine, ze bych si udelala vylet sama s Twixem. :-D Na plazi by se vyradil, miluje delat straaaasne hluboky diry do pisku. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, svítí sluníčko a už nás to láká k moři:) ale taky si musim letos nechat zajít chuť..ikdyž jedu se svym drahym,který jezdí kamionem na dva týdny, tak taky něco uvidim:))dovču nedostane,je u jiné firmy,tak jsme to vyřešili tak,že pojedu snim.. mrazulka: taky miluju řecký jídlo a salátky,mňam mňam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: a kam vyrazite na tu "sluzebku'? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Španělska:) tak aspoň trošičku si moře užiju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je parada!! ;-) A budete mit par dni nekde prestavku nebo se budete presouvat kazdy den? Ja jsem byla v dubnu na sluzebni ceste na Filipinach, v Manile. Ale tam je to do raje na zemi daleko, takze zadny bile pisky nebyly. 8-) Ale udelala jsem si vylet po meste, nakoupila a polezela si u bazenu. Taky to nebylo spatny. Ale bylo mi lito, ze jsem tak blizko tem vysnenym plazim a nezaziju je.
Odpovědět
Profilova fotka
my letíme až 31.8., takže spouuuusta času.. :( ale těším se jako blázen :) jani, tak si to tam krásně užijte, určitě to bude paráda!! bibi - já mám taky docela malé ruce a krátké prstíky.. dneska jsem zrovna četla diskuzi, kam se zásnubákem.. tak každá to má jinak.. některá na prostředníčku vedle snubáku, některá na pravém prsteníčku a některé mají snubák a zásnubák na levém prsteníčku na sobě.. já nemám moc ráda více prstýnků na jedné ruce, takže uvidím, jak bude vypadat snubák se zásnubákem na jednom prstě, a kdyžtak si ho přendám na pravou..
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to v háji, odešel hard disk ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( jsem smutná, smutná, smutná..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:taky jsme přemýšlela na jaky ruce budu nosit zasnubák,bud na pravé a nebo si ho schovám a budu nosit jen snubák ;-) K těm líbánkám,my už máme rozhodnuto,poletime na Mallorcu do Arenalu,taky s all inclusive :-) Už se tam moc těšíme.Když jsme ted byly v Děčíne tak se snoubenec chlubil že tam přisti rok poletime,samozdřejme že to bude svatbeni cesta,tak o tom mlčel,když to ješte jeho rodiče nevi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak v červenci jdu na prvni zkoušku šatu :-) jupi,uz se tesim ,udělám par fotek a dám si je do albička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: prosim prosim posli mi nejakou fotecku :) at muzu nalakat pritele :) Holky v pondeli budeme mit pesana! :) malýho labradora :) je to sice darek pro tatku ale jeste si ho uziju nez se v srpnu odstehuju :) hodim pak nejaké foto :) holky ja uz se tak tesim... uz to chci mit vse zařízené :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko: bibicz: no my pojedeme přes francii,tam určo pobydem a pak do španělska,kde budeme trávit víkend,takže i moře si užiju..bude to něco jiného než jsem zvyklá ale aspoň budu se svým drahým:) Filipíny,tak to je mazec..to muselo bejt úžasný.. mrazulka:moc děkuju!! jinak tobě to uteče a budeš už u moře:) na jak dlouho jedete??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem našla super obrázek na pozvánku na večerní párty, dala jsem ji upravenou do albíčka :-D :-D :-D Já chovám morčátka s průkazem původu, ale tak ke křečkům je to už jen kousek, tak se to k nám docela hodí x-) betka20: k hafanovi gratuluju, my plánujeme štěňátka na podzim, takže to bude hukot, dogy mívají kolem 10ti štěňat, takže 10 malých piraní v 3+1 to bude nářez :-) :-) :-) "Psího ženicha" máme v Polsku, takže bychom si udělali výlet za Bibi?;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Teda vy jste se rozepsali :) Já prstýnky určitě nebudu nosit na jedné ruce, ani na jednom prstě :) zavazelo by mi to :) Mrazulka : přítel se nejspíš nechá přesvědčit na tulipány :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá, na které stránce budeme den před svatbou :-D :-D janullii, jedeme na 12 dnů, ať si trošku dáchneme a užijeme si mořského vzduchu.. a ať máme spoustu času na nácvik bez plínek :)) a už jsem se rozhodla, že z dovči volám na matriku a je to :) malý mi včera spadl na písku, myslela jsem, že má po zubech :( má horní ret jako hitch.. krev, jak z prasete, on plakal, já slzy v očích, byla to taková rychlovka, že jsem nestihla zareagovat.. noc byla fakt veselá, od půl 2 jsem nespala, plakal, usínal, tak v 10 minutových intervalech.. jsem docela ko.. ale pusinku už má lepší, dikybohu, zoubky jsou v pořádku.. leni, no ba - tulipány jsou nádherné, mám v albíčku krásné dvě kytičky z tulipánů..
Odpovědět
Profilova fotka
odeslalo se mi to dřív než jsem chtěla :)) v červnu už tulipány už nebudou, takže přemýšlím, že bych šla do žlutých kal.. teď jsem viděla v globu kytici a byla nádherná..
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela jak je budu nosit,asi si ten zásnubní přendám na pravej prsteníček:) No jinak Vám řeknu, sehnat knihu hostů,to je teda něco,všude na mě koukali jak na blázna a ni ve svatebnim salonu nic neměli..tak ji pekně vyrobim:)
Odpovědět
Profilova fotka
bože já mám sklerózu :) v neděli budu mít kontakt na DJ, našla jsem ho v ostravské sekci, holky si ho moc chválily, že je super.. kočka, které jsem psala právě píše i do ostravské sekci na koníkovi, takže pohodička.. akorát zapomněla mobil v práci a nedostane se k netu, že v práci na rychlé mají net jen lékaři, tak mi ho pošle až v neděli.. tož uvidíme!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám DJ:)je to náš dobrý kamarád,tak jsem ráda..tak ať ti to klapne..dnes jedete do hájenky,že?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, janullii, jedeme až příští sobotu.. budou tam ty srnčí hody, tak tam už i zůstaneme a pošmákneme si i na nějakých dobrůtkách :) prý tam dělají luxusní gulášek :) a na netu se ta kniha hostů nedá sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo:) No dá ale za 500kč,což mi přijde zbytečný..ale už mám nějaké návrhy,tak ji o víkendu udělám, aspoň budu originální..budu to dávat kamarádce na rozlučce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pokud jsi na takové věci šikovná, tak no problem.. já jsem na takové věci trošku levá :( sice poměrně hezky píšu, ale jinak výtvarně jsem nadaná asi jako rohožka přede dveřmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: tak to bude hezky vylet, hlavne super, ze budete spolu. ;-) Co ja bych za to dala! :-| No, Filipiny OK, ale jak jsem psala, videla jsem jenom Manilu. Nicmene vic se mi libilo v Shanghaji, i kdyz tam to bylo uplne o jinym pocasi (byla jsem tam zacatkem prosince). Potrebovala bych to zkombinovat. :-D Mela bych tam letet zase ted v srpnu, tak treba se to povede, kdyz je leto. 8-) 8-) verisek: no jasne, klido prijedte... akorat nas pejsek je vykastrovanej, ale tak jako tak by jsi asi nechtela krizit toho naseho krizence s tvymi dogami. To uz by byl mix mixu. ;-) A vsadim se, ze Twix by na tvoji fenku stejne skoro ani nedosahnul!! :-D Jak se vlastne jmenuje? betka: pockej, jeste si labradorka bude chtit nechat. Stenatka jsou uuuuzasny. Dam do alba na chvili fotku toho naseho pred rokem a kousek. mrazulka: snad se ta rana brzo zahoji. Posilam pofoukani z Poznane. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:náš malej tay nedavno spadnul na pusinku,mel dudlika v puse tak se nak kousnul a taky mu tekla dost krev :-( Ale na stesti to bylo za chvili dobry... přemyšlela jsme že bych začla chodit nikam cvicit,musim a chci do svatby zhubnout :-| Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
holku jsem asi pitoma, ale muzu se vás zeptat co to je kniha hostů? teda jako vim ze jsou tam jmena hostu :-D ale k cemu se pouziva? bibi: no to vis ze se mi ho tady nebude chtit nechat, ale je to darek memu tatkovi ten chtel psa vzdycky... u nas ziji dve rodiny takze nebude sam... u me s pritelem by byl porad sam protoze jsme casto pric :( a nemel by ho ani kdo pohlidat kdyz odjedeme treba k mori :( budeme jezdit za nasima na navstevy takze s vzdycky pomazlime s hafanem a zase pojedeme :-D
Odpovědět
Mrazulka : ty kytičky jsou opravdu nádherné :) chci žluté tulipány a žádné jiné :) Co malej? Už mu splaskla pusinka? Vím jak se cítíš, mě dneska na noční nespalo 12 dětí :( teploty, dráždivý kašle :( celou noc jsem lítala s teploměrama, zábalama, Robitussinem a nevěděla jsem koho dřív pochovat :( Pusinka vždycky hrozně oteče, je to citlivý a vždy to vypadá děsivě. je dobrý mít doma v mrazáku chladivý gel.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji všem!! pusinka už je mnohem lepší, už není oteklá, jen odřená.. ani jsem mu dneska nečistila zoubky, bála jsem se, že ho to bude bolet, ale už nemáme doma hitche :) leni, tak to naprosto chápu.. já bych asi nemohla pracovat s nemocnými dětmi.. od té doby, co jsem matkou, tak já bych pořád jen brečela, když vidím nemocné děti, nebo když jim někdo ubližuje, prostě cokoliv, co se děti dotýká.. okamžitě si představím honzíka bulím.. myslela jsem, že to po šestinedělí pomine, ale drží se mě to stále :) žluté tulipány schvaluji!!!!!!!!!! budou nádherné! sulcikovap - myslím, že i malý se kousnul vevnitř, prvně jsem si myslela, že jsou to zuby, ale naštěstí zřejmě jen to kousnutí, ale jak píšeš, krve, jak hrom.. no, chtěla jsem už začít chodit cvičit, ale ještě jsem se k tomu nedokopala.. hřeším na to, že nemusím hubnout, ale potřebuji po porodu zpevnit.. ale zatím nejsem schopná se objednat :)
Odpovědět
mrazulka: práce s dětmi je krásná, ale ne s nemocnými a opuštěnými :( snažím se jim dát co nejvíce lásky, ale ničí mě to :( i když to nebude jednoduché, tak od září půjdu nejspíš do MŠ pracovat, ale bude mi smutno po zlatíčkách! Občas se povede a s radostí posíláme děti do adopce, pěstounky, sice to obečíme,ale víme, že mají štěstí a že se budou mít krásně!
Odpovědět
mrazulka : podívala jsem se na fotky kytiček ze studia z kterého máš ty tulipánky :) dávám do alba :) fialové tulipány s bílými kaly :) krása, já bych měla místo failové žluté! Jinak jsem četla na diskuzi, že tulipány se většinou vozí z Holandska, tak jsou dostupné celý rok :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka:Kniha hostu:Kniha hostů se stává nedílnou součástí nejen svatebních oslav, ale i dalších slavnostních příležitostí. Nabízí ideální prostor pro vlastnoručně psaná přání, která kreativnější hosté mohou obohatit obrázky, krátkými příběhy, veršovánkami nebo vzpomínkami na společné zážitky. Vy je pak doplňte fotografiemi pořízenými na vaší oslavě. Pokud požádáte někoho z vašich hostů, aby polaroidem vyfotil všechny přítomné přímo na oslavě a vlepil fotky do knihy, může kniha hostů dobře posloužit i jako seznamovací listina v případě, že se všichni přítomní neznají. Další možností, jak využít knihu hostů, je vytvořit knihu vzpomínek. Požádejte všechny pozvané několik týdnů před plánovanou oslavou o zaslání příspěvků, například fotografií, starých dopisů, novinových výstřižků a podobných pamětihodností spojených s vaší osobou či oslavou a poté z ní udělejte koláž. Určitě se pak nad knihou společně báječně pobavíte. Ať už knihu hostů využijete jakkoli, zaručeně se stane krásnou vzpomínkou na váš velký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svatbu mám sice už za sebou, ale přečetla jsem si kousek vaší diskuse o svatebních novinách a podělila bych se o zkušenost - my jsme požádali naše kamarády a příbuzné, aby zavzpomínali na společně prožité chvíle s námi a něco napsali a dopadlo to fantasticky - měli jsme asi 8 článků - vzpomínek, bylo to vtipné a všichni svatbčané to oceňovali. Vyplnilo to hluché místo, když jsme se fotili po obřadu, všichni si je četli a smáli se a moc si to chválili. Po svatbě jsme dokonce museli dotisknout a doposlat další výtisky. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?