Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek - na to je asi jen jedna rada - přehlížet.. a přítel to vnímá stejně?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Přítel je na mé straně,s bráchou má docela dobrý vztah ale už se mu pomálu bojí něco říct,protože ví, že mu to zase zkritizuje....
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - hezký víkend, janičko!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tobě taky krásný víkend a vem si deštník, prší tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím dámy :-) @terous1984 ahoj tery, kdyby jsi zjistila jaký program ohledně těch pozvánek, dala by jsi mi vědět? chceme si je s přítelem taky udělat, víš? díky moc @klouzek hodně štěstí a hlavně nervů!! snad se uklidní! @janullii taky tu větu občas slýchávám.. :-D a taky přeji krásný víkend :-) @makinka88 makinko, já slavím už od pondělka :-D takže vůbec nestíhám a když, tak fakt nezvládám moc psát :-D no vlastně už od neděle a ještě slavit budu :-) hihi
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Doufám,ale moc tomu nevěřím,když to už trvá přes 6 let tak pochybuje že se umoudří za 2,5 měsíce,čím dřív se svatba blíží,tím je to horší a horší
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek - a proč si ho přítel vybral jako svědka?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, málo jste ty palce držely ... pan farář nás odmítl :-( ... budeme mít svatbu s 5,055 hosty, v sobotu 11.6. nemám už znovu síly na to hledat novou restauraci, porovnávat, vyjednávat, domlouvat, případně hledat nový kostel ... ještě si o tom chceme jednou popovídat, ale s největší pravděpodobností to necháme tak, jak to je a nezbyde nám nic jiného než si z toho udělat legraci. Už mám i nápad, jak tu akci vtipně představit hostům.... a třeba to tam k nám nebude zase až tak moc slyšet. =-)
Odpovědět
@bibicz bibi, to mě mrzí... :-( ale nezoufej, ty budeš mít dokonalou svatbu i tak, a aspoň ji uvidí víc lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka oni jako mají docela dobrý vztah mezi sebou,ale jak říkám jak se jedná o naše plánování,tak se nám do toho začíná plést a říká co by bylo nejlepší.....ale přítel už taky začíná přemýšlet že by vzal kamaráda za svědka
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz teda chvilku jsem zde nebyla a co se to u Vás událo? To mě moc mrzí :-( každopádně si tím nenechejte Váš den zkazit a třeba to zas tak hrozné nebude ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sarpie no tebe už jsem tu taky dlouho neviděla!!! Jak pokračují přípravy? Jinak, abych taky řekla něco ode mě, vzdala jsem napsání oznámení ručně, protože jako levákovi se mi to pořád trošku rozmazávalo, takže jsem se dneska domluvila v tiskárně, že mi to natisknou, ale vršek si už dozdobím sama... Strašně se těším na výlet do Mikulova pro šaty, na konci dubna....no a jinak jsem změnila barvu svatby na žlutou, doufám, že mi klapne žlutá spodnička a žlutá mašle do pasu, objednala jsem si žlutý korále :-) a máme objednanej oblek s vestičkou pro ženicha, snad brzo dorazí a bude mu.. No a koupila jsem si svetřík, kterej kdyby byla zima, využiju i na svatbu (ale jinak ho využiju i normálně, je béžovej, tak pohoda - kdybych objevila ještě žlutej, tak půjdu i do něj)...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek já tebe taky ne ;-) no teďka jsem marodila, tak jsem neměla náladu na nic..čím více se to blíží, tím více stagnují přípravy a přestává mě to bavit :-( ale už mám domluvenou zkoušku líčení a ještě kadeřnici domluvím a pak jen zajet za floristkou a snad je to tak nějak vše.. A jakou formou budeš psát obálky? Budete to rozvážet? V tom případě se tam píše jen jméno? My už máme oznámko hotové a dokonce i vytištěné a jsme z něj moc nadšení..Efe je šikulka :-) A kde máš fotky nových věciček? =-)
Odpovědět
@sarpie já zatím žádné nové věci nemám :-D u nás naopak stagnuje stres, začínám mít pocit, že nic nemám, všechno začínám měnit... děs běs :-) nemůžu se teď rozhodnout, jaký účes a jestli se česat sama, nebo ne.... chtěla bych asi culík, mám nějaké v albu, ale nevím, jestli na stranu, nebo klasicky, a jak do toho zakomponovat závoj a jestli vůbec... jo a mám objednané botky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek no máš svetřík a objednané korále ;-) Tak ten pocit, že to nestíhám mám taky, ale nějak mě to přestalo stresovat :-) na ty tvoje šatičky se moc těším..už máš tedy domluvené šití v té Madoře? Na kolik tě vyjdou? a účes se mi líbí ten co má ta herečka z Dextra, ten je super, něco takového bych taky ráda, ale nějak volněji sepnuté, natočené a kytku, no uvidíme
Odpovědět
@sarpie to se mi taky líbí, takhle na bok, ale nevím,jak by to vypadalo se závojem :-( uvidím, musím někdy najít čas a zkusit se nějak učesat... Jo, šaty mám domluvené v Madoře nakonec, strašně se tam těším, paní byla strašně ochotná, dokonce si ty moje šaty ušije podle obrázku předem, abych viděla, jak budou vypadat, a nechá si je v nabídce a mě ušije potom přesně na míru :-) cenu nevím, neptala jsem se, co jsem tak viděla jejich ceny za dlouhé, tak to bylo v pohodě, takže o cenu strach nemám :-) dala jsem si strop do deseti tisíc, a myslím, že se do toho v pohodě vejdu...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek jo ty budeš mít vlastně závoj, tak to nevím, vyzkoušíš a uvidíš :-) tak to té ceny si myslím, že se budeš určitě vejít, určitě budou super, moc se těším na výsledek se žlutou spodničkou, ti je budu nakonec ještě závidět ;-) Nevíš jak mám nadepsat ty obálky, když je budeme rozvážet? Asi jen jména viď?
Odpovědět
@sarpie ajo, obálky, já zapoměla... no, my když dostali oznámení od kamarádů jen do schránky, tak tam bylo jen jméno...tak to asi taky tak udělám, co budu roznášet sama ,tak jen jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: no, děje se... bohužel. :-| Ale rozhodla jsem se tim netrápit, nemá to cenu. Nemůžu to ovlivnit, takže mi ani nic jiného nezbývá. :-N My jsme psali taky jenom jména a příjmení, když jsme dávali pozvánky osobně. Adresa je v takovém případě podle mě zbytečná. @scvrcek: a myslíš, že by paní uměla ušít i ty krátké šatky, které mám v albu ja? http://www.beremese.cz/fotoblog/bibic...
Odpovědět
@bibicz já myslím, že jo, zkus se podívat na madora.cz a napsat jí a poslat obrázek, ona na maily reaguje se zpožděním, je lepší ji tam rovnou připsat i telefon, ona hned zavolá zpátky a můžeš se domluvit...
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný mokrý pátek děvčata :-) @bibicz : To je mi líto:-( ale třeba to tam opravdu nebude moc slyšet, musíte věřit, že ne. Tak holky dneska začínáme hrát, mě už je špatně teď:-( Snad to nezkopu úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak to mě vážně mrzí, že to nedopadlo, ale třeba to ještě nějak dořešíte.......já bych na tvém místě asi našla novou restauraci, vím, žes psala, že k téhle máš nějaký zvláštní vztah, ale bála bych se, že mi to srocení zkazí svatbu víc než když bych ji měla v restauraci, ke které vztah nemám, je to v Praze, dobrých restaurací je tu spousta, dá se určitě vybrat.........neznám ale podrobnosti, kde přesně to máte a jak daleko ta restaurace je atd., třeba to vážně nebude moc slyšet, já jsem si jen představila, že mi stačí ten kravál, jen když je třeba postavené podium na Andělu a je tam nějaká akce a já jdu okolo
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: ani to neni zvlastni vztah jako to, ze se mi ta restaurace moc libi, cenove to vychazi v porovnani s jinymi lepsimi celkem dobre, mam za sebou uz spoustu vyjednavani s nimi, vsechno mame domluveny a nemam uz moc sily na to neco takoveho podstupovat znova. Nicmene jsem se ptala i na jinych mistech a i jsem si rikala, ze zkusim najit nejakou jinou restauraci, ale ty, co by se mi i libily, jsou uz obsazene. Kdybys mela nejaky napad, tak dej urcite vedet. Prozatim zustavame u Soha, stornovat to tam muzeme az 21 pred terminem, takze jeste je cas pripadne domluvit jine misto, pokud bychom ho objevili. Ale moc sanci tomu nedavam. @scvrcek: dekuju ... nevim nevim, jestli by pani mela radost, kdyz bych ji dala na sebe cislo do Polska :-) Ale na stranky se podivam. Mozna zkusim nejake salony i tady u nas.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz bohužel, se žádným konkrétním nápadem asi nepřijdu, zas tak dlouho v Praze nebydlím, takže restaurace v centru až tolik neznám. Předpokládám, že všechno, co šlo jsi už prošla, fakt nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: tak nejak .... ale je pravda, ze na nekterych mistech jsem se uz znova neptala. Cca pred rokem jsem s nima byla v kontaktu a bud se mi nelibila nabidka nebo tam bylo neco jineho. Ale jinak to ani nemusi byt restaurace v centru, na tom vubec netrvam. Soho je taky az na Praze 4.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme doma prstýnky, fotka je v albu :-) . Objednávali jsme je cca před 14-ti dny, ještě jsme měli slevu, že na ně nespěcháme a stačí nám, když budou hotové ve lhůtě 10-ti týdnů. Paní říkala, že si myslí, že tak za měsíc budou, no a za 14 dní tu mám sms, že prstýnky jsou připravené k vyzvednutí, byla jsem fakt mile překvapená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsme konečně objednali prstýnky, i když jsme nakonec vybrali jiné, kvůli velikostia, ale taky dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - třeba to nakonec bude takové zpestření a budete i v televizních novinách na tv nova :-) dělám si legraci.. věřím, že to nebude nakonec tak horké.. a chápu, že se to nechce podstupovat znova, ani mě by se nechtělo a to jsem do toho nevinvestovala zdaleka tolik úsilí jako ty.. škoda, že pan farář nebyl ochoten udělat výjimku :( ¨ @scvrcek - pro mě žlutá paráda :-) budu se moc těšit na tvoje šatky z madory! určitě budou super! @sarpie - stagnaci chápu, taky jsem měla před časem takový pocit.. teď se to zase trošku pohlo dopředu.. @scvrcek @sarpie - já jsem si říkala, kde se holky touláte.. :-) ale já taky toulám, většinou jen čtu a nic nepíšu :-) @maifa - zajímavá volba prstýnků! takový bych si asi nevybrala, chtěla jsem mít s mužem stejný, ale máš ho krásný..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme včera dojednali podrobnosti s cateringem, tak se to zase trošku pohlo.. ale už aby ty přípravy byly za mnou..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?