Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: taky jsem spíš pro změnu datumu, tak nějak je mi jedno, jestli se vdám 11. nebo 12.6. Ale to bude záležet na hodně moc lidech, jestli to půjde nebo ne. Blbý je to, že hosté už počítají s 11.6., už jsme změnili kostel a teď jestli budeme měnit i datum a hodinu, tak nás budou mít za blázny. :-D A kde máte hostinu vy, že je to takové na akce frekventované místo? Jinak abychom toho holky neměli společného málo, tak moje maminka se vrátila z nemocnice včera. Slepák. A ještě k tomu chytla nějakou chřipku, tak snad se z toho všeho brzy dostane a na svatbu, ať už bude kdykoliv, bude fit. @janullii: já taky pořád po večerech vyrábim ty moje skleničky, mám ruce od vteřinového lepidla, jsem unavená, ale vypadá to moc hezky. :-) A když jsem ty všechny, ještě nenazdobené, sklenky vyskládala na jedno místo, tak jsem se nestačila divit, kolik já jich vlastně mám. Až jsem jich musela spoustu vyhazet. :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, děkuji všem za pochvalu botek, taky jsem spokojená :-) podpatek je sice trošku vyšší, ale před mateřskou jsem byla na podpatky docela zvyklá, tak snad to přežiju :-) na tom veletrhu byly o 400,- levnější než na internetu, prý veletržní sleva :-), tak ta cena docela šla.. no, ikdyž na to, že je budu mít obuté jen jednou :-D jinak jsem taky trošku nakupovala a koupila jsem ozdoby na auta, snad už budou na cestě.. koupila jsem samolepky ženich a nevěsta, k tomu ozdobné kytičky, pro mě žluté a pro mirečka zelené a takový ten široký tyl na ozdobu kapoty a pro svatebčany klasické stuhy.. teď v pátek máme schůzku v hájence, akorát honzík je zase nachlazený a má zvýšenou teplotu, tak snad tam budu moct jet i já.. jinak jsem se na veletrhu potkala se slečnou, která přijímala naši objednávku na prstýnky a pamatovala si mě, tak říkala, že prstýnky už budou hotové, tak se těším.. @makinka88 - držím palce mamince, ať všechno dobře dopadne! a ono dopadne, neboj se! @bibicz - asi bych taky změnila datum.. klidně i na tu neděli.. hlavně, aby to všechno bylo v klidu a v pohodě..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - tak já myslím, že to přeci hostům může být úplně jedno, zda je to v sobotu nebo v neděli, v tom či onom kostele.. teda aspoň mě by to jako svatebčanovi bylo úplně fuk.. je to práce hlavně pro vás, hosté si přeci jen přivezou prdelky a budou se veselit.. s tím bych si hlavu nelámala.. myslím, že problém by mohl být snad asi jen s dodavateli, ale snad ten jeden den by to mohlo být v pohodě.. moc držím palečky..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no ty jsi šikovná:) to já mám zatim ty vývazky a hromadu materiálu kolem sebe.. :-D teď aktuálně vybírám koupelny,dveře,dlažby, tak to vyrábění nějak moc nezvládám.. @mrazulka taky se už těším až pojedeme na prstýnky..zatím jen slintám nad obrázkem:)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi napsali z toho internetového shopu, kde jsou objednávala ty dekorace na auta, že mi ji paní přiveze domů, že jezdívá do ostravy, abych nemusela platit poštovné.. to je servis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka teda, tak to je fakt luxus, stim jsem se ještě nesetkala:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - taky jsem paní psala, že to se jen tak nevidí.. jinak takhle ochotní lidé jsou na veveveteckakrasnasvatbateckacz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to se opravdu nevidí:) no taky jsem na ty stránky koukala..ještě potřebuju košíčky na koláčky a tyl na auto a mám vše:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - mě toho chybí :-) ale už začínám zase pomalu odškrtávat.. už to nejsou žádné velké věci..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, přeji krásné dobré ráno!! sem jenom nakoukla a nestačím zírat!! @bibicz už máš nějaké další informace od dodavatelů nebo těch pořadatelů? snad se to nějak vyřeší. a souhlasím s mrazulkou, já jít někomu na svatbu, tak se přizpůsobím a bude mi jedno jestli to bude v sobotu nebo v neděli. akorát je pak otázka, jestli všichni v tom jiném datumu budou mít volno.. :-( máš někde vyfocené ty skleničky? :-) @mrazulka to je fakt luxus mrazulko! to se jen tak nevidí a jdu juknout na botičky! :-) jak se jinak máte a co je nového? přiznám se, že jsem měla jenom chvilku času to projet, tak se zase tak blbě ptám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se teď pěkně pobavila:) myslím, že tu někdo psal, že bude mít nějaké vystoupení ale tenhle manželský tanec mě fakt pobavil:) http://www.youtube.com/watch?v=H2hEup...
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - hodně šikovní :-) parádní!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka to jo, to já bych to s mým mužem nezvládla:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - buď v klidu, ani my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka @janullii holky, se podívám až doma, ale jsem zvědavá, na youtube sem viděla jeden manželský pár tancovat a jenom jsem zírala, tak jsem zvědavá jestli je to to samé nebo další perlička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm koukni, docela jsem se nasmála:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii obdivuju a žasnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem si v klidu obešla obchody a zaměřila se trošku na kosmetiku, abych se před tím velkým stresem i trošku rozmazlila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak to byl fakt mazec!! :-) ale to nebylo to video, tamto co jsem viděla já bylo fakt podobné :-) @maifa hihi, kosmetiku jsem taky obešla a stála mě fakt nehorázný peníze!! :-) co já bych neudělala o pokus vypadat líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak to jsem ráda, že se Vám to holky líbilo, třeba vás to nabudí:D Já včera tiskla tři verze oznamka, tak až to doma projde schvalovacím procesem, tak ho sem dám.. no mě moje skoro švagrová zamluvila líčení u její kamarádky v oriflamu abych prej měla představu, tak jsem zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, tak to jsem na oznámko zvědavá :-) . Já začínám docela uvažovat o nějakém příčesku na svatbu, nemáte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji děkuju:) no já si budu obědnávat ty clip-iny protože sice dlouhé vlasy mám ale mám jich málo:( nestojí to zas tolik a máš hřívu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já mám vlasy docela krátké, asi tak po bradu. Nevím tedy, zda by ty clip-iny byly vhodné. Odkud je budeš objednávat?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji máš to v IP tak jukni:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Díky za odkaz, to nevypadá špatně. Zkusím se poradit s kadeřnicí a uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahojky,můžu taky poprosit o odkaz na ty klipy,díky.Ale to ti objednávala kadeřnice ne?Nebo jsi se trefila do barvy?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy....:-) Tak mamina už je od včera doma :-) a snad OK, v pátek jde na stehy, tak uvidíme.... @mihaji : JAk jsi psala o příčesku, tak kámoška ho měla a vypadalo to dobře, podle mě . @vanesskamay : Mě kadeřnice řekla, že když si budu objednávat nebo kupovat příčesek nabo clip-iny, tak že si mam vybrat ty které se mi budou líbit a ona mi podle toho udělá hlavu- nabrví a promeríluje a tak :-) @janullii: Janičko můžu taky poprosit?
Odpovědět
Nazdar holky, tak už jsem tu nebyla přes dva měsíce... Měli jsme totiž trošku jiné ale zato příjemné starosti :-) Zjistili jsme,že čekáme miminko :-) :-) :-) Sice to bylo plánováno až po svatbě ale vůbec nám to nevadí, jen musíme udělat pár změn. Já například chtěla šít šaty od návrhářky,ale domluvily jsme se,že začneme až v květnu a zkoušky budou vždy po týdnu,protože nevím jak budu vypadat... Zatím jsem přibrala jen kilo ale budu už v 6 měsíci,takže nemůžu kupovat ani spodní prádlo, ani botky... Copak já vím,jestli mi natečou nohy, prsa rostou šíleně rychle :-) NO abych to zkrátila,tak svatba šla teď jaksi mimo a řešíme miminko, ale máme už první tři kritické měsíce za sebou a všechno je v pořádku... :-) Přeji krásný den všem papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno děvčata :-) jakpak se máme? @janullii tak jsem zvědavá taky na to oznámko, tak dej info až ho tam dáš :-) jo a jestli můžu taky poprosit ty klipy :-) děkuji :-) @makinka88 makinko gratuluji! to jsem fakt ráda že to dobře dopadlo!! :-) @terous1984 terousku moc blahopřeji k miminku!! :-) tak to se vůbec nedivím že šla svatba tak trochu víc stranou! no a taky si prožívala po ránu krušné chvilky nebo si to měla v pohodě? :-)
Odpovědět
@mischel.mm No já právě vůbec netušila a docela dlouho,že jsem těhotná. Vůbec nic mi nebylo. teda kromě toho,že mi praskla cysta a měla jsem hrozné bolesti břicha... byla jsem u doktorky ale ta ještě nic nepoznala a až vlastně 14 dni po tom,když se nedostavila MS tak jsem zkusila test a už se tam ukázaly dvě čárky...Musela jsem ale být v klidu na lůžku,takže měsíc strachu zda to dopadne dobře nebo ne... JInak to ale snáším opravdu dobře :-) Mimouš už je 8 cm velký a za měsíc už budeme vědět co to je :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?