Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme jednoduché, ten pán co obvykle hraje na zámku má ten týden dovolenou, takže si budeme vybírat písničky my, akorát musím dořešit kolik bych jich tak měla použít. protože to nemají časově rozplánované :-) paní z matriky mi říkala, že to ten pán měl už naučené, takže si to budu muset naplánovat nějak sama :-) ale bude to z kazetáku, a na svatbě nebudeme mít živou hudbu ale bude tam DJ :-) a jsem ráda alespon za něho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Jééé,my máme úplně stejný text na oznámení...:-) Jen jsme tam přidali,že oznamujeme atd.Přišlo nám to takový bez začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mamina už je naštěstí po operaci a dobrý, ale já se tady teď třesu zimnicí a před chvíli jsem musela běžet blinkat, ale bylo to tak rychlí, že jsem poblinka na chodbě, tak jsem to musela uklïdit... Holky i jsem se normálně rozbrečela, že nestihnu doběhnout ani na WC :-( je mi mizerně, ale máme divadlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni,můžu se zeptat kdo vám to cd na obřadu bude ovládat?Já mám taky písničky z cd,varhany a recitaci nechceme a paní říkala,že musíme někoho z rodiny na to mít...Jsem taková nervoznější,budou mezi tím určitě nějaký pauzy a jak ten dotyčný bude vědět kdy to má zrovna pustit?Jak to máte vy naplánovaný?Díky :-)
Odpovědět
@vanesskamay my máme obřad u hotelu na louce, takže nám to bude pouštět provozní hotelu a ten s tím má zkušenosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno holky :) s tou muzikou si taky lámu hlavu, ráda bych něco na pochod nevěsty a obřad pro podbarvení, ale nevím, jak to tady u nás vůbec řeší, mají aparaturu někde vzadu ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja jsem ted uplne vydesena ... cetla jsem, ze letosni Avon pochod vychazi na 11.6. a startuje se ve 12 hodin ... vetsinou ty tisice pochodujicich zenskych zablokuji silnici a mne se zda, ze budou mit presne stejnou trasu, jakou chceme jet my tramvajkou. A pak vetsinou celej pochod konci ve Zlutych laznich, kde my mame v restauraci hostinu a hlavne chteli jsme se jit do tech lazni fotit, coz mezi ruzovymi tricky bude asi tezko mozny. Nic proti teto akci nemam, ale proc zrovna v "nas" den?!?!?!? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no.....to je teda hezký......a nevíš kudy má vést ta trasa? nemohu to nikde najít.....
Odpovědět
Profilova fotka
@misa_a_fanda: to nevim presne, ale budou vychazet ze Staromestskeho namesti a ja bych to pak videla na Parizskou, Krizovnickou, Smetanovo, Masarykovo a Rasinovo nabrezi az ke Zlutym laznim. Vyrazeji ve 12hod a my mame naplanovano vyrazit tramvajkou od kostela ve 12,30, tj. kolem 12,45 bychom meli byt u Narodniho divadla ... coz bych predpokladala, ze ruzovy tricka budou taky, tj. zablokujou nam trasu. :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz není co závidět, ale třeba se Vám to vyhne ;-) držím pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa: taky doufam :-) snad pujdou vic po chodnicich nez po silnicich. Nicmene to nemeni nic na tom, ze Zlute lazne v ten den vubec nebudou klidnym mistem a my jsme doufali, ze se tam hoste budou moct jit projit, na slapadla a my pak pripadne na skok vyfotit. Ale snad to nejak dopadne.... uz se trochu dostavam z prvotniho soku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz připomíná mi to ty růžové slony z reklamy na t-mobile :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky držím palce, aby se vám to, Bibi, vyhlo!!! To fakt naštve.. Člověk si to plánuje a pak takova pecka.. Jinak jsem si dneska na svatebním veletrhu koupila botky. Shodou okolnosti jsem si je před par dny vyhlídla na netu a dneska koukám, ze ony na mě koukají :) tak uz je mám doma :) mám je v albicku.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer dámy :-) @bibicz : Bibi taky přeji, aby se Vám to vyhlo... snad ano! @mrazulka: Botičky krásný... Tak holky po pátečním poblijonmaratonu jsem v sobotu strávila krásnej den s budoucím mužem a mojí sestřičkou na přehlídce amatérských divadel v Horažďovicích a viděla jsem 3 krásné představení... Dneska jsme měli zkoušku s divadlem my... Ve čtvrtek máme generálku, v pátek hrajeme 2 představení pro školy a v sobotu předpremiéru a premiéru, ale jedna z našich hlavních hrdinek je v nemocnici ( bohužel maminka moje, jak už jsem psala), tak se teď její roli musí učit ségra, tak vlasně vůůůbec nevíme jak to dopadne, ale snad dobře :-) Jo ještě jsem byly dneska za mamkou v nemocnici a už nemá dren a začíná pomalu chodit, tak snad už nám jí brzy pustí... Holky omlouvám se Vám, že píšu o divadle a mamině, ale divadlo miluju a maminu taky, ale mám o ní také hrozný strach... Nechci o ní přijít jako jsem přišla o tatího :-( No a jdu raději spát, protože teď tady řvu jako malá :-( Dobrou noc holky a NEZLOBTE SE NA MĚ!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ráno všem. @bibicz S tím pochodem to je vážně blbá situace, držím moc palce, ať se vám to vyhne. Jsem vážně ráda, že nemáme svatbu v Praze. @makinka88 Mamince držím moc moc palce, ať se z toho brzy vykřeše a je v pořádku. Nám ve čtvrtek dorazila poštou oznámka a jsou moc pěkná, tak jsem měla radost :-) . Kastraci s kocourkem jsme zvládli taky dobře, teď už zase čile pobíhá a zlobí, tak snad nenastanou žádné komplikace. Ale aby toho štěstí nebylo moc, v sobotu nám odvezli do nemocnice babičku :-( . Před 3/4 rokem měla mrtvičku a teď se to nejspíš zopakovalo. Zdá se, že je na tom lépe, než minule, ale i tak o ni mám hrozný strach a je mi jí strašlivě líto. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ráno:) teda to byl tak krásný víkend, doufám, že jste si ho taky hezky užili:) @bibicz mrzí mě, že nastávají takové kompikace!!Rok si vše zařizuješ a nějaký pochod ti to má překazit??Už víš podrobnost?Snad to bude vše O.K.!! @mrazulka koukala jsem na tvé botičky, jsou moc hezké:) @makinka88 vůbec se neomlouvej, taky si tu občas ulevím od straostí, které zrovna mám!Snad vše bude v pořádku,mamince bude dobře a zase svámi bude hrát..je fajn, že máte takový krásný společný koníček! @mihaji gratuluju k oznámenín:) já už tento týden taky začnu tisknout:) taky ti přeju ať se babička uzdraví!Mojí babičce je 97let a taky byla před měsícem v nemocnici..teď je zase doma a vypadá moc dobře, tak se ta tvá taky určo uzdraví:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Pane jo, to mám babička opravdu krásný věk. Naše má v sobotu zrovna 80.narozeniny, to je chuděrka tedy fakt "pěkně" oslaví ;-( . Ale doufám, že bude v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji asi máme tuhý kořínek :-D tak snad to hlavně oslaví ve zdraví!to je nejdůležitější..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to v té nemocnici nevím nevím, hlavně aby se z toho ale vykřesala. Kdyžtak to oslavíme potom.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no já to myslela tak,ať je hlavně zdravá..oslavit se to pak dá vždycky..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jasně, jsem si to nějak pomotala. Ono o nějaký slavení nejde, spíš mi jí je líto, že má takový pěkný kulatý výročí a musí ho trávit v nemocnici :-(
Odpovědět
Krásné ráno holky, tak nám dne v brně začínají jarní prázdniny, takže valím s našima školákama na týden na Vysočinu! Držte mi palce, ať to přežiju :) ono 5 skoropubertálních kluků si vzít na krk není žádná sranda :) Snad vyjde počasí a pořádně si to užijeme :) :) Až se vrátím, tak mi počitadlo bude ukazovat 47 dní :) to už není ani možný, je to fakt za chvilu!! @makinka88 Neboj, maminka bude určitě v pořádku!!! Hlavně, že nebyli žádné komplikace! A neomlouvej se, ulevit si a poplakat je zdravý a nikomu to tady nevadí!! @mrazulka Krásné botičky!! @mihaji Taky přeji babičce brzké uzdravení!!! @bibicz S tím pochodem to vyšlo blbě, ale nenech si tím zkazit náladu! Snad vás to moc nezdrží! Tak se tu mějte krásně a za týden páá
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Děkuji a užij si prázdniny, nebo spíš je přežij ve zdraví ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju vám všem za podporu. Ted to vypada, ze daleko vetsi problem bude akce, co nasleduje po pochodu. Jak jsem psala, je ve stejnem arealu, jako je nas restaurant. Bude tam tisice lidi a hlavni tribuna jenom par metru od restaurace, takze vsechno uslysime. :-( Uvazujeme o presunu svatby na nedeli ... ale s tim by museli souhlasit vsichni dodavatele a hlavne i pan farar. Ach joooooooooo, ze jsme radsi neleteli nekam na Bora Bora a nevzali se treba tam. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak to mi je vážně líto, že máte takovéhle probléma..a nejde spíš vymyslet jiné místo pro hostinu, než vše přesouvat na neděli?ach jo, jsem zvědavá jak ti to dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tyyyyjo, bibi, co to tady čtu? to je tedy fakt smůla, asi bych taky radši zvolila jiné místo hostiny.......oni to v té restauraci předem nevěděli? to je fakt pech :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj, @janullii: nevim, jestli to v restauraci nevědeli, ale datum pochodu byl vyhlášen minulý týden ... vzhledem k tomu, že mám restauraci zabookovanou už rok, tak předpokládám, že tenkrát to opravdu neveděli. No a místo hostiny se mi právě vůbec měnit nechce, to naše je takové moje vysněné a žádné jiné se mi zatim tolik nelíbilo. Čekám na email z restaurace a taky od pořadatelů pochodu. Zatim mi napsali jenom, že veškeré detaily pochodu budou zveřejněny 11.4., což je pro nás samozřejme strašne pozdě.
Odpovědět
@bibicz tak jsem sem po dlouhé době nakoukla a tady takovýhle zprávy :-( To mě moc mrzí...já bych asi radši změnila datum, než místo,....taky jsme museli měnit datum kvůli akci na našem místě, a stejně to teď vypadá, že i ten den tam nakonec taky bude nějaká akce, ale bez hudby,jen lidi :-( ale co se dá dělat, to si asi člověk nevybere nikdy.... Pro mě bylo důležitější místo a to, že to bude probíhat jakž takž v klidu, než mermomocí chtít datum, na který si v ten den ani nevzpomeneš :-( Držím palce a budu se chodit dívat, jak se to vyvíjí....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) včera to tu nějak vázlo..kde všichni jste?? jsem zvědavá @bibicz , jak to nakonec dopadne! jinak mám doma už dvě bedny výzdoby, jsem se docela rozšoupla, tak až se mi vrátí Péťa po třech týdnech tak bude koukat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata @janullii K=é tak to toho už máš fůůůru :-) @bibicz: tak snad to vyjde tak jak jsi si to naplánovala... Držím palečky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?