Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tady je pod mrakem :-) ale zatím neprší, tak snad to tam i zůstane!! :-) @mihaji no je tu výstava těch zvířat co už vyhynuli, mě to hrozně připomíná dobu ledovou, protože jsem tam viděla lenochoda, tygra i mamuta :-D a další zvýřata :-) tak jsem na to zvědavá! viděla jsem reportáž na to, tak jsem fakt zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) hihi můj přítel je vodnář a já sem ryba, takže plno věcí spláchnu!! ale jsou věci u kterých se teda rafnem a oba dva se držíme svých verzí :-) fakt zábava!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Teď jsem na to koukla, vypadá to zajímavě. Děj pak vědět, jaké to bylo. Možná se taky zajdeme mrknout. Myslím, že ryba a vodnář se k sobě docela hodí. Veselo máme občas asi všichni, ale považuju to za normální. Spíš mi jsou "podezřelé" takové ty až moc idilické vztahy, jestli víte, co myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm tak snad to vydrží, tak si to každopádně užijte, vypadá to zajímavě:) @mihaji myslím, že vím co myslíš..ale nic ideálního není..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak od zítra přesně za tři měsíce...........snad poprvé na mě dnes padla nervozita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo za tři a někdo až za pět..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už ale také neni za dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa_a_fanda to jo..utíká to hrozně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii strašně moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlavně klid, sice toho zbývá ještě hodně zařídit, ale nejdůležitější je si to užít, však je to jen jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer děvčata:-) Takjá bych tchýni ani tchána nevyměnila... Dneska jsem jim uvařila, sice polívku tchýně nejedla (nemá ráda pivo), ale tchán mlaskal a druhé jídlo chutnalo všem :-) Zase jsme se celej den pošťuchivali ( no ona mi na výletě řekla, že co se škádlívá, to se rádo má) tak já se toho držim:-) Byli jsme na zahrádce, skládali puzzle, jen tak kecali, popíjeli kávičku... No prostě skvělej den .... Tchán mi začal říkat snacho... :-) No jinak dneska miláček přijel dřív z práce tak jsme šli na prstýnky a jsem ráda, že jsme se schodli na jednich :-) a hned na poprvé... prostě mam radost... Taky jsem si koupili věci na auta, jen z toho ještě udělat to, co z toho chci :-) Dneska jsem psala do práce, do jak jdu zejtra do práce a holky představte si, že jsem už od soboty doma (dovča) a nejsem na rozpisu napsaná až do neděle, tak mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vvstávat a cvičit! Teda děvčata, Vy ještě snad spíte? To já jsem skoro celou noc nespala, protože jsme maminu odvezli v 10 večer do nemocnice, tak čekám jestli to bude dobrý nebo bude muset na opreci :-( Neflákjte se :D:D:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No dobré ráno:) teda @makinka88 , ty jsi ale ranní ptáče..no snad bude mamina v pořádku!! No a jaké že prstýnky máte vybrané?? Já jsem si včera koupila několik papírů na oznámení, tak budu zkoušet tisky:) @maifa tak já jsem v klidu, rok si vše pomalu zařizuju,tak snad mě nic nerozhází..jen to hrozně utíká ale moc se těšim!
Odpovědět
Ahojky slečny :) :) tak já jsem taky v klidu a to nám do svatby už zbývají necelé dva měsíce! Máme snad už opravdu vše kromě výzdoby, kytek, menu a to vše zařídíme v jeden den 2.4. V pondělí jsme domluvili dorty, zákusky, cukroví, frgále a výslužkové koláče :) a ve středu jsme byli s družičkou pro šatičky! Jsou jak kdyby byli šité na míru na moji svatbu :) Bílé se zelenou mašličkou. Mám ji v albíčku :) @makinka88 Držím palečky s mamkou!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni, ta družička je výborná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no není nad to si to plánovat rok dopředu viď..teď už máš klídek:)já to budu mít obdobné..na družičku jsem koukala,krásný ;-)
Odpovědět
@janullii Jo jsem ráda, že jsme začali rok dopředu s přípravama, teď se už jen těšíme a odpočítáváme dny :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova to jo, aspon si to hezky užijeme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii : Janičko děkuji, bohužel jde dneska na operaci :-( Musím najít nějakou fotečku a dám do alba :-) @lenakvapilova Leničko děkuji.... A družička nádherná :-)
Odpovědět
@makinka88 Budu moc držet pěsti ať vše dopadne dobře a je brzy zase vpořádku!!
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to mě mrzí..a co se jí stalo??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata!! @makinka88 budu držet palečky taky, aby to dobře dopadlo!! jinak sme měli vybrané svatební koláčky a mini zákusky v jedné cukrářské výrobně, kde dělají fakt výborné věci za dobrou cenu a dozvěděla jsem se, že snad od začátku března skončili!! tak jsem tam dneska volala abych se ujistila a už i telefon mají odpojený!! :-( takže budu muset vyřešit jiné místo. mám teda už jedno či dvě, ale uvidíme kolik to tam tak bude stát.. jsem na to zvědavá.. :-( jo a ta doba ledová na té matějské se mi líbila!! :-) sice ze začátku jak byla všechna zvířata na jednom místě sem si říkala že to asi bude zkouknuté za chviličku a že to teda na to stojí celkem dost peněz, ale pak jsme tam strávili hromadu času a pořád sme pobíhali od jednoho k druhému :-) takže já sama za sebe byla spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc holky... Má kýlu, už čtyřikrát operovanou a dneska to bude po 5 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Maki, moje babička je v nemocnici už 4 týdny se srdcem, dneska ji převáželi do Brna a taky to vypadá na operaci...takže s tebou cítím.... Holčiny moje, dneska jdu na zkoušku účesu a šatiček, tak snad potom přihodím nějakou fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak hodně štěstí taky, at to dobře dopadne! a ty fotečky sem pak určitě hoď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den všem :-) @makinka88 Držím palce, ať má maminčina operace hladký průběh a je brzy v pořádku a to samé přeju babičce Veriska. Já dneska měla strašný sen o mojí mámě, probudila jsem se úplně vyřízená. Ještěže to byl jenom sen. @mischel.mm Ta výstava zní zajímavě, možná se tam taky vypravíme. Nám všera dorazila hotová oznámka a pozvánky. Vypadají moc pěkně, mám z nich radost. Kocourek je už po operaci, zatím ještě spinká, ale pomalinku se začíná probouzet. Doufám, že nenastanou žádné komplikace a bude brzy v pořádku, prďolka.
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s @makinka88 Holky, hodně zdraví vašim nejbližším, ať všechno dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pisete tu, ze vam budou hrat ruzne pisnicky (pri prichodu na obrad), to vam bude hrat ziva hudba nebo z "kazetaku" :) a uz mate teda doresenou prvni pisnicku na hostine?
Odpovědět
@betka20 nám budou hrát z "kazeťáku" :) a první písnička bude na písničku láska na 100 let :) tu už budou zpívat živě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn :) no my to mame v kostele, tak by kazetak asi moc dobre nesel :) ma to nevyhodu ze nemuze mit uplne vsechny pisnicky ktere chceme, ale zase ty varhany maji taky sve kouzlo, takze prvni pisnicka bude klasika :) pak behem obradu mame Imagine od Beatles, Happy day, nebesti kavalerove, ave maria... .a tak :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?