Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa Já mu to samozřejmě řekla, ale až když jsem je měla objednané :-D , kupodivu ale ani neprotestoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jéé, moc se omlouvám, sem ti včera vůbec nepopřála k jmeninám! tak aspon dodatečně všechno nejlepší! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak přeji také všem dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak jsem se právě vrátila z výletu z Prahy..Péťa byl na otočku v čechách a pojede další víkend, tak jsme si aspoň užili romantiku v kamionu :-D makinka88: tak když ti to kadeřnice poradila, tak asi ano..já vim, že u mě to musí být tak týden..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, jak sis to v Praze užila? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata :-) @janullii: řídím se jejích rad a vždycky se mi to vyplatilo:-) Romantika v kamionu zní dobře :-) závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nevím jestli je co závidět..teď se vidíme hrozně málo, většinou jezdí na dva týdny a víkend je doma ale teď ho poslali na tři, tak jsem bala ráda aspoň za tu chvilku..přijede až příští týden, snad dřív,ať si ho trochu užiju.. ale užila jsem si to, sice jsem šíleně rozlámaná,spát ve dvou na 70cm matraci, to je nářez :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to Ti věřím, že jsi rozlámaná :-) I já jsem vděčná za každou chvilinku, kdy se vidíme, když mám odpolední tak se taky nevidíme celej tejden:-( no jo, ale nedá se nic dělat, jsme přeci holky stateční tvoři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to už je opravdu hodně dlouhá doba, to si pak jste hodně vzácní. My se tedy taky moc nevidíme, když přítel směnuje, ale rozhodně víc, než vy. Ta noc tedy musela být vážně náročná, ale aspoň jste se mohli pěkně tulit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no je to těžký ale není to napořád..to mě uklidnuje..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to je hlavní:-) Mamky přítel dělá na Moravě(on tam odtud pochází) ale jinak bydlí u nás.... Někdy třeba nepřijede celej měsíc, někdy zase každej víkend, ale já bych tohle asi nevydržela :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmm, tak to mi pripominate, co nas ceka po svatbe ... Matt bude mit staz na druhe strane Polska a predpokladam, ze se uvidime tak jednou za mesic. :-| Ja zatim planuju kvuli praci zustat v Poznani a pak se uvidi, snad se to samo nejak pouklada, abychom mohli co nejdriv zit opet spolu a jako manzele.
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt, že jsme si fakt vzácný a veškeré společné chvíle si naplno užíváme..už vymýšlí plán co by mohl dělat za stejné peníze a být každý den doma, tak uvidíme jak to dopadne..kdyby byl přes týden pryč a každý víkend doma, tak je to taky jiné..tak uvidíme.. no všude je něco že..
Odpovědět
Profilova fotka
všechno a koukám že i všude je to komplikovaný, přes rok jsme se spřítelem vídali třeba jednou za týden nebo za dva, protože studoval na druhé straně republiky a o víkendech pracuje, takže máme možnost se vídat pouze všední dny na večer, protože jinak jsme oba v práci. takže my nemáme ani společné víkendy, protože tam chodí na dvě dvanácti hodinové štace, takže nic moc.. :-( ale zvládáme to! akorát když má po dlouhé době volný víkend nebo se náhodou sejdeme, že máme volno jak jsou státní svátky (on se v práci řídí rakouskými, takže ani v tyto dny nejsme celý den spolu) tak ani nevíme, co máme pak dřiv dělat.. je to fakt zábava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kásné dobré čtvrteční ráno děvčátka:-) Tak co budete dneska dělat? Já teď povezu miláčka do práce a pak jedu ke tchýni atchánovi a dnešní den si budeme užívat společně :-) A už se těším:-) Takovou tchýni by mi mohl kde kdo závidět :-) Dneska budu u nich vařit a tak.... No těším se, co budeme dělat za koniny :-) Takže holky šup....Vstávat a cvičit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dobré ránko :-). Já mám tento týden poslední pracovní den, protože zítra jdeme s kocourkem na kastraci, tak si beru dovču. Kočkourovi dnes začíná hladovka, tak se bojím, jestli nebude vyvádět, on je takovej malej žrout. No, už abychom to měli za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) @mischel.mm tak koukám, že to taky nemáš jednoduchý..aspoň si nezevšedníte :-D @makinka88 buď ráda, že máš super tchýni, to já mám na jednu stranu taky ale občas mě pěkně štve, hodně často nám do všeho mluví a pořád se jí něco nelíbí..mýmu chlapovi ještě ve třiceti říká moe miminko..no občas nechápu ale v jádru je to dobrá ženská ikdyž hrozná Kelišová :-D já jdu dnes do velkého papírnictví co tu máme, kde mají prý i spoustu kreativních věcí, tak to okouknu a kdyžtak něco pořídim:) @mihaji tak ať to s kočičákem dobře dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuju, už abychom to měli za sebou. Co se týká tchýně, taky si nemůžu moc stěžovat. Je to sice docela generál a ráda by organizovala život jiným, ale my se nedáme a ona si na to už myslím zvykla. Taky je hodně náladová, ale to až asi poslední rok, což přičítáme přechodu a zdravotním problémům. Věřím, že až to všechno přejde bude zase v pohodě. A tchán, ten je úplně skvělej. Je to už starší pán v důchodu, ale hrozně hodnej a zlatej a pro mě má slabost. :-) Říkat chlapovi ve 30-ti "moje miminko" je fakt síla, docela se divím, že se nechá :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-) já si na budoucí tchýni ani tchána stěžovat nemůžu! ale je taky fakt, že my si s přítelem do hodně věcí nenecháme vůbec kecat a oni už to vědí, takže tím je také plno věcí vyřešených :-) @janullii to je fakt, ale zvládáme to :-) jo a moje miminko si nejsem jistá, jestli by si to přítel nechal takhle říkat!! :-) @makinka88 makinko, tak si to dneska užij, já zase pekla včera :-D @mihaji a mihají hodně štěstí s kocourkem!! :-) já sem dneska v práci jenom do oběda, pak jedu za rodinkou, sem přijedou do prahy, tak uvidíme co dneska budem vyvádět :-) možná i matějská se juknout na tu výstavu těch zvířat co je tam nově a zrcadlové bludiště a cukrová vata!! jé já bych si dalal cukrovou vatu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to já mám tchána taky super:) No to víš, on je takovej flegmouš, že je mu to jedno.. Jinak mám holky radost, už se nám montují okna,podlahy v patře jsou hotové,jen dodělat elektriku a vodu a nahoře se dá už bydlet:)Od té doby co jsme odstoupili od smlouvy jdou práce rychlejí, čím to asi bude:) ale stejně si nedá pokoj a pořád vyhrožuje, už je to dost vyčerpávajicí..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Děkujeme. :-) Co je tam na novou výstavu zvířat?
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm tak to máš na dnešek hezký program, snad je u vás líp než tady..u nás prší a je zataženo..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Můj Honza je spíš cholerik a má to po mámě, takže, když se zhádají, stojí to za to. :-| To samé tedy platí o nás dvou, když bouchneme oba, je to čóro. A s miminkem by tchýně fakt nepochodila, nehledě na to, že Honza má do miminka fakt hoooodně daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak můj taky ale jak říkám, on to přejde jako nic, to mě vždycky stojí vlasy hrůzou..do svatby jí to ještě budu tolerovat ale pak má šmitec! To my se nehádáme, jen já se občas vztekám a Péťa ztoho má akorát srandu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No, to by mě vytočilo do vrtule :-D . On je problém, že my jsme oba dva stejní (taky dva vodnáři), takže se naštveme kvůli stejným věcem, oba vybouchneme a pak se to zase zklidní. Dokážeme se vzájemně "bezvadně" vytočit. Ale jsou to většinou takové rychlovky. Právě i díky tomu, že jsme stejní, jsme zase schopní toho druhého pochopit. No, všude je něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No neboj, taky mám kolikrát co dělat..nejsem sice tak rychle splachovací ale tím jak jsme spolu málo,tak se hodím do klidu..jsou to takové malichernosti,nic vážného..Máš pravdu , všude je něco..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky se většinou hádáme kvůli blbostem, až je to hloupý. V důležitých věcech se naštěstí shodneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je důležité!! to my naštěstí taky..Rozumíme si,vážíme si sebe a máme se rádi,to že někdy přijde malý konflikt,tak nezmění to, že je to pro mě to nejlepší a jsem šťastná,že si beru zrovna jeho:) Snad nám to všem vyjde a budeme spokojené!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Vidím to podobně. Sice bych ho někdy nejradši přetrhla (a on mě), ale máme se rádi a neumím si svůj život představit po boku někoho jiného. Nepředpokládám, že by to vždycky bylo úplně jednoduchýa přijdou určitě i těžká období, ale i tom je manželství a ti dva by to měli spolu zvládnout. Tak snad se nám to podaří. A i všem ostatním :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?