Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm nemáš zač ;-) i tak díky za info, s ničím jiným momentálně poradit nepotřebuju a kdyby, tak sem hodím dotaz mezi vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj v poho, jsem chtěla pomoct :-) tak příště
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Vůbec se nestresuj, na tohle je ještě spousta času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm jj, díky za nabídku, určitě někdy v budoucnu využiju ;-)
Odpovědět
Krásný den :) přeji všem plno sluníčka, když máme ten svátek :):) a Gábinka má dva svátky, tak dvakrát vše nej, nej :) Holky na lásku na 100let budeme tancovat první novomanželský :) kamarádka pro nás vymýšlí překvapení, tak mám takovej pocit, že to odzpívá jedna naše společná kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova To bude krásný, romantický :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to jo, jenže se nám to nějak krátí, stresovat se nechci, ale já už se musím přidat i ke skupině nevěst, které už měly i noční můžu!!! mě se nedávno zdálo v tom snu, že vlastně vůbec nic nemám zařízené!!! :-) a nejlepší je, že se mi zdálo o věcech, které opravdu ještě nejsou dořešené!! :-) takže opravdu vtipné :-) už bych se asi měla pustit do jmenovek, vybrat oznámko, vybrat hudbu, doladit menu atd atd atd :-) a já teď nic nedělám, protože řeším byt.. :-) ach jo.. navíc na mě něco leze, takže nemám ani chuť ani náladu něco dělat, akorát se vidím v posteli, takže taky nic moc.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm No tak to opravdu nezávidím, když do toho musíš řešit i jiné věci. Já mám naštěstí docela klid, momentálně řeším jenom svatbu a daně :-D (svatební cestu naštěstí plánuje přítel). Noční můry mám sice taky, ale spíš z práce, než ze svatby. Neboj, určitě to všechno zvládneš. Ještě je opravdu čas, hlavně, když máte zařízené takové ty zásadní věci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jéé tak to bude hezký:) koukám, že i na písničku máme stejný vkus:)
Odpovědět
@janullii I na obřad bude krásná :) zítra jdeme konečně tancovat a vymýšlet choreografii, tak už se nemůžu dočkat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jéé to je hezky:) jsem pak zvědavá až nám budeš za dva měsíce vyprávět..hrozně to letí..
Odpovědět
@janullii no já jsem taky zvědavá :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova a jak si se rozhodla vůbec stěma čokoládkama, budeš je mít nebo nakonec ne??
Odpovědět
@janullii Nakonec ne! Přítel mi řekl, ať nevymýšlím blbosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tak to já se otom raději nezmiňuju:) já to budu mít jako takový malý dáreček a sladkou vzpomínku na náš den:) u nás to nikdo ještě neměl,tak budou překvapeni..
Odpovědět
@janullii jo je to hezké, taky se mi to líbí, ale má pravdu pžítel, že je to další investice a ne tak důležitá! Ono pro 80 lidí se to celkem prodraží :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no tak to jo..to my budeme mít 50..přijde mě to na 9euro,tak to není zas tak moc.
Odpovědět
@janullii jo to je v pohodě :) já jsem místo čokoládek vyráběla kornouty na rýži, tak moje touha po manufaktuře se zasytila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova @janullii holky, já nevyráběla ještě nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Já taky ne a ani se nechystám, to by to dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahhoj holky, pěkný svátek :-) To já bych chtěla čokoládky, nebo tak něco, ale doma to bylo striktně zakázáno, prý už tak dost se svatbou vyšiluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa Tak já se radši předem neptala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý nápad, ale zase bych se nerada zhádala se svým mužíčkem hned ve svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste toho dneska teda napovidaly. Nemam moc casu psat, ale poctive vas ctu. :-) @verisek.s: dorazila figurka ... dala jsem fotku do alba .... jsem unesena, doufam, ze budes taky. ;-) Pani ti udelala uuuuuuzasny saty!!! Je to foceny ted vecer, takze barvy nic moc, ale uz je tvoje figurka i na strankach, tak muzes kouknout i tam.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za přáníčka k jmeninám! :-) jdu vás dočíst..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: ja se taky pridavam - vsechno NEJ!!! :-) Jak jsem mimo CR, tak nemam vubec prehled o svatcich... ale cesky kalendar doma mam, s receptama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Jééééééé, tak ta je nádherná!!!! Super, parádní, děkuju moc!!!!! To mi připomíná, že jsem ti neposlala penízky na účet, takže hned to napravím, číslo účtu vyštrachám někde ve zprávě, určitě jsi mi ho posílala. Ještě jednou moc moc děkuju, máš to u mě ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz A můžu tě poprosit ještě o odkaz na stránky? Je fakt perfektní :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii : Janičko, ona mi právě říkala, že je lepší jen 2 dni předem, protože nechce, abych si mejla v pátek hlavu, že mi ve čtvrtek večer udělá melír, barvu a umyje... Kdybych si jí ještě v pátek mejla, tak už by se jí dělal účes o hodně hůř, pak Ty vlasy nedrží a jsou rozlítaný, tak se budu držet jejích rad :-) Jinak dneska jsem byla celej den v praze a užila jsem si to i s tchýní :-) Jo a holky mám mooooc velikou radost, miláčkovi už se šije oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Gábinko, taky Ti přeji vše nej k svátku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?