Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova přesně tak:) taky mám v plánu si to pořádně užít:) teď jsem si zrovna tiskla obaly na čokoládky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak to ti závidím. V mém okolí žádná floristka bohužel není, takže se budu muset spolehnout na služby standardního květinářství a tam mi bohužel nic nového nevymyslí :-( Všude mi řekli "přineste si fotku, my podle toho uvážeme kytku", ale že by sami přišli s nějakými nápady a návrhy, to vůbec :-| Budu se muset spolehnout na vlastní fantazii a internet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli jsme se brát už loni napodzim. Původní plán byl říct jim to až bude po všem ,ale já nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata dneska jsem dostala nádhernou kytičku z bordových růží, asi se miláček snaží, abych si je do svatby zamilovala :-) Jinak jsme dneska při výročí konzultovali auta, kdo jak pojede:-) lenakvapilova: Jé Leni ty se fakt budeš mít jako princezna:-) janullii: Jaké čokoládky nakonec použiješ? Tak já jdu děvčata 2.6. ve 13 hodin na barvičku a melír:-) tak ve čtvrtek dojdu ještě za kosmetičkou a bude to :-)
Odpovědět
Děvčata zítra je MDŽ, tak jsem zvědavá, jestli si ti naši chlapi vzpomenou:) makinko, ty bys měla zítra dostat druhou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni myslím, že to neklapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala...dneska fakt den debil..nejdřív zamnou přišla budoucí tchýně a striktně mi naznačila, že na svatbu musíme pozvat lidi, kteří s námi nejsou vůbec v příbuzenském vztahu a navíc je fakt nemusím...to mě docela dostala, ale já to tak nenechám, je to NÁŠ DEN a my si tam pozvem koho budem chtít!! Hned sem to zavolala příteli do anglie (kde ted maká), tak snad ji zpracuje :-| , pokud néé tak zakročím já :-) . No a pak sem volala jedné květinářce, která je mistrně ve vázání svatebních květin...s prosbou o uvázání kytičky na náš svatební den..psala sem jí email už začátkem února, bohužel má na svých webovkách uvedenou špatnou emailovou adresu, takže zpráva nebyla doručena...po dnešním rozhovoru mi bylo řečeno, že už má plno :-( to nenííí fééér ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a co vy? jak vám jde plánování? taky máte někoho kdo vám do toho kecá?? nevím jak vy, ale já už se těším, až to všechno budem mít za sebou, moooc se těším na ten náš BIG DAY, ale tyhle stresy okolo mi fakt za to nestojí :-(
Odpovědět
¨No, nám do svatby absolutně nikdo nekecá - zatím ... :-D Celičkou svatbu si hradíme s přítelem sami, takže si asi nikdo ani netroufne ... A já bych se nedala ... Beru jen to, co řekne přítel a tím to hasne .. Stejně už máme všechno zamluvené a udělané a jediné, co se bude řešit, bude počet lidí na svatbě - kdo ano a kdo né ... :-) Jen budeme s přítelem asi bojovat - on chce moc lidí, já vím, že si to nemůžeme dovolit .. takže to bude asi takovej malilinkatej boj ale už teď se krotí a uznává, že největší překážkou jsou penízky :-( Když si člověk hradí všecičko sám - já teď na pracáku - tak je to opravdu boj .. Já jsem měla scuka s květinářkou tak tři týdny zpátky a úplně mě překvapila, jak byla hrozně akční a vymýšlela .. Já jsem jí řekla mou přibližnou představu a ona se už přizpůsobovala ... Tak jsem zvědavá na výsledek :-p Snad to bude stát za ty peníze ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - ja bych taky rada chodila častěji, ale bohužel nemám příležitost.. Honzík ma ted mamankovske období, chce jenom me a na hlídání, hlavně kdyz je přes noc, pláče :( ale budu se snažit zase najet aspoň jednou tydne.. My tím focenim před obřadem chceme ušetřit čas a hosty od čekání, ale zatím je to jen navrh, tak uvidíme. Nepředpokládám, ze by mi pak Mirek řekl NE :) od te doby, co máme Honzika žijeme jako rodina, svatbou se jen sjednotí naše příjmení.. A na to se moc těším. Jinak si užívejte společných víkendu s masazickami :) a tak, az přijdou děti, uz to není tak jednoduché se urvat.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - ja se ani nedivím, ze tvůj muz chce taky :) ja chodila na tyhle masáže obličeje, krku a dekoltu několik let, po přestěhování do Ostravy uz bohužel nechodím, a občas jsem masáž obličeje delala Mirkovi a ten úplne chrochtal blahem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem:) @ptjj tak snad ti taky vykouzlí něco hezkého:) @makinka88 no nakonec použiju ty milka čokoládky, obaly mám hotové a o víkendu si je koupim v německu..no a jak jste si užili první společné výročí? krom toho že jsi dostala krásnou kytičku:) Jinak jak si psala že jdeš 2.6 na barvu, tak není lepší jít o pár dní dřív? mě vždycky trvá tak dvě umytí, než mi slezou různé flíčky z barvy a to mám šikovnou kadeřnici.. @mrazulka tak je jasné, že s malym prckem se to moc skloubit nedá, ale snad se ti poštěstí:) Jinak Gábinko, všechno nejlepší k dnešnímu svátku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj dámy :-) jééé, masáže bych taky brala :-) @ptjj to naštve!! ale tak na netu jsou různé možnosti.. každopádně hodně štěstí! :-) s tím focením jste mě docela dostaly, se budu muset domluvit s naší fotografkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm A ty máš, Mischel, v Příbrami floristku? Říkám si, že to od nás už není tak daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem a krásné MDŽ :-) @ptjj Nic si z toho nedělej, taky mi budou dělat květinu v květinářství a nemyslím si, že bude proto horší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jsme konečně vybrali písničku na příchod, budeme mít jednu společnou, tak jsem ráda, že nám tato starost odpadá. V pátek jdu na zkoušku účesu a potom hned jedu do salonu vyzkoušet si k vlasům šatky, vemu si i závoj, boty, bižu, abych viděla, jak to všechno pasuje :-) :-) Tak se docela těším :-) Co je u vás nového? Řešíte kytičky viděla jsem, já budu mít taky z květinářství a kombinaci tm. fialové, fialkové a růžové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s teda tak to je fajn, že ti to takhle umožní vyzkoušet:) u mě by to asi taky nebyl problém, tak popřemýšlím:) aspoň si to hezky užiješ:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ahojky, můžu se zeptat, jakou písničku jsi vybrala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Určitě, vybrali jsme od Davida Deyla Hry o nás. Půjdou obojí rodiče, pak svědci, pak půjde bráška a ponese prstýnky, na 2. refrén ženich, pak družička s lístečkama a na 3. refrén já :-) Moc se nám líbí i text, takže jsme se shodli, že nakonec klasiky vynecháme a půjdem do zpívané písničky :-) http://www.youtube.com/watch?v=ZJAF4J...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to vůbec neznám, musím si pustit doma, v práci máme youtube zablokované. Já mám vybrané taky zpívané, ale anglicky. Ona tam bude ale šplouchat kašna, tak to bude stejně asi spíš na podbarvení. A co máte vybrané na řeč oddávajícího?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak tak daleko jsme zatím nedošli :-D To ještě nevím, ale tam by to chtělo asi něco na podbarvení beze slov, tak pár tipů mám, tak se musíme ještě dohodnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to jo, já to dávala dohromady jako celek. Tak se pak pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Určitě, my máme obřad na zahradě, původně jsem chtěla i třeba živou hudbu, jako housličky a tak, ale jsou to zase další peníze, tak jsme konečně vybrali aspoň tu hlavní píseň. Další už snad nebudou takový problém, to už něco doladíme :-) A vy máte jaké písničky vybrané? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s hezká písnička:) taky půjdeme na českou - láska na 100let:) pak nám bude hrát Seal-wedding day a pak Nickelback-Far way..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Taky máme obřad na zahradě, právě u té kašny, tak nevím, jak dalece tam bude hudba slyšet, ale živou jsme nechtěli, mimo jiné taky kvůli financím. Já mám zatím vybraných písniček 5, ale budu je muset buď nějak sestříhat a nastavit, nebo vybrat ještě nějaké další skladby. Zatím to máme takhle: příchod ženicha a svatebčanů: Louis Armstrong: What a Wonderful Life příchod nevěsty: Frank Sinatra: Moonriver obřad: Leonard Cohen: Hallelujah prstýnky a polibek: Elvis Prestley: Can´t help falling in love gratulace: Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The Rainbow
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Láska na 100 let je fakt pěkná písnička a mám ráda i ten klip, ale to by mi fakt neprošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nickelback jsou úúúžasný výběr, ty miluju a taky jsme nad tou písničkou koumali :-) Já to vydím určitě na Coldplay a Scientist, jen zatím nevím, kam ji umístíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to jsem ráda, že se vám můj výběr líbí:) já právě nechci žádnou klasiku ale písničky které se nám líbí..když slyším Nickelback, vidím svého muže a on to zas má u mého Seala:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ty jo, já jsem strašně komplikovaná, stěhuji se do berouna, víš? jinak jsem ze západu a květiny si musím ještě dovyřešit, mám velkoobchod ve kterém jsem domluvená na dodání květin, jenže se musím domluvit s květinářkou, že mi udělá vazby květin, ale květiny dodám, takže tak :-) a asi bych tam měla hodit berounsko, já to tehdy dávala kvůli obřadu na dobříši. ráda bych pomohla, ale bohužel nemám tušení v tomto okruhu.. nechceš pomoct s něčím jiným? :-) jo a děkuji za info kvůli botkám, ani jsem ti nenapsala, díky moc!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy mě normálně stresujete :-) my ještě písničky nemáme vybrané :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?