Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a večer selátko a grilovačka, to je jasná věc :)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to taky tak bude..my to budeme mít na zahradě,stavíme roubenku tak chceme veselici u ní..už mám zajištěné stany..jinak u nás taky bude raut a prasátko:) Přemýšlela jsem, že bych pomalu začala vyrábět svatební noviny..je to přece víc časově náročný ale chci mít vše hotové a před svatbou se nechci stresovat.. stejně to všechno tak utiká..se nenadějem a budeme v chomoutu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela o svatebních novinách.. ale spíš než nějaká povídání, tak sehnat fotky všech svatebčanů a napsat ke každému něco vtipného, napsat, jestli patří k nevěstě nebo k ženichovi a tak.. aby všichni věděli, kdo je kdo :)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych taky chtěla..no a něco vtipného co se týká manželství:) docela se na to těšim..
Odpovědět
Profilova fotka
původně mě ani nic takového nenapadlo, ale četla jsem tady jednu diskuzi, a holky si to chválily, že to mělo úspěch.. tak se snad k něčemu takovému vybičuju :) zítra budeme volat do hájenky, tak jsem zvědavá.. doufám, že tam bude volno.. taky si říkám, že bychom měli koupit i nějaké stany, ale ještě uvidím, jaké to tam bude..
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem to tady četla..je fajn tady čerpat inspiraci:)zítra teda budu držet palečky, ať to klapne..
Odpovědět
Profilova fotka
máme v albíčku stejný účes a stejný dort :) vlastně ten dort mám tady ve svých poznámkách.. takový chce můj přítel.. a ho taky miluju!! jo, já jsem v těch diskuzích docela dost čerpala inspiraci.. akorát, že teda moje poznámky jsou v háji.. no nic, už si píšu nové :) odkud vlastně jsi, janullii?
Odpovědět
ahoj holky, taky zdravím:) :) můj přítel bude nosit prstýnek, takže mi do toho bude mluvit. Mluví mi do všeho :( proč je ten můj chlap tak aktivní :( mrazulka: podle fotek to vypadá moc hezky :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: s tim popisem fotek je to super napad! Akora se bojim, jak bych je vsechny sehnala... =-) Pritel prstynek nosit bude. To on je takovej zasadovej. :-) Mrazulka: potvrzuju to noseni prstynku na prave ruce v Polsku. ;-) Ja jsem od Matta dostala jeden prstynek jen tak pred tremi lety (na prstenicek), tak je rad, kdyz ho v Polsku nosim na prave ruce a v CR na leve. Aby jakoze bylo jasny, ze jsem zadana a nikdo me uz neuloupil. :-D Na vysvetlenou - zasnubni mam na prostrednicku, chtela jsem to tak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no máte to teda vážně vymyšleny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem:) mrazulka: no jo ten účes máme..mě se strašně líbí..Já už mám takovejch poznámek,že jsem zvědavá, jestli je všechny použiju :-D Jsem až ze severu čech-okolí Liberecka:) No teď budu kamarádce vyrábět truhličku na přáníčka,tak aspoň si to nacvičim na svoji svatbu:))) Jinak se Vám musím pochlubit se svatebním darem pro ní, mám ho v albíčku, tak jukněte..
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - fotky rodiny, to bude v pohodě a přátelé doufám někdy v našem fotoarchívu najdeme! aspoň doufám :) snad tam budou všichni :) ještě popřemýšlím, co bych do těch svatebních novin dalšího mohla dát, ale nechci, aby byly moc obsáhlé.. proč jsi chtěla zásnubní na prsteníček? aby pak nezavázel snubnímu? já nevím, zda budu nosit snubní a zásnubní na sobě, mám docela malé ruce a krátké prsty, obávám se, že to bude vypadat blbě :( jinak doufám, že příteli se ten snubní bude tak líbit, že to nakonec bude nosit, uvidíme :) janullii - já si do poznámek píšu i kontakty na dodavatele, které doporučují holky tady z ostravy, abych si pak eventuálně mohla vybrat.. a co se týče účesu, tak nakonec si budu volit vlasy úplně stažené, ale nakonec se rozhodnu až podle toho, jaké budu mít šaty..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nevím, honzík byl počat v září a bylo mi 31 a v tabulce vychází holčička :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak příští sobotu se jedeme kouknout na hájenku, zrovna tamj jsou srnčí hody, tak máme přijet trošku dříve a paní nás tam provede.. a říkala, že to vůbec nevadí, že to rok dopředu, že oni už teď mají na příští rok objednávky a toho 11.6. mají zrovna volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky si myslím,že by měli být stručné ale vtipné..dala bych tam něco o nás,o svytebčanech, nějaké ty zvyky,vtípky..je tady i přímo album svatební noviny,tak inspiraci na náměty jistě najdeš.. My taky už budeme jezdit po okolí a shánět nějaké hezké místečko, protože chceme obřad venku,tak chci i hezké místo kvůli fotkám..
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, já už jsem svatební noviny hledala a nějaké poznámky už jsem měla zaznamenané.. budu zapisovat znovu :) chci se jet kouknout ještě na ten zámeček, kde bychom chtěli obřad, zatím jsem viděla jen fotky z obřadní síně, moc pěkná, opravdu zámecká, ale chci se prohlédnout i venek.. taky bych možná, v případě pěkného počasí, uvažovala, že bychom měli obřad venku na nádvoří, ale ještě jsem o tom s přítelem nemluvila, tak uvidíme, až tam budeme.. musím ale říct, že se cítím trošku vzrušená, že jsem vlastně už začala zařizovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,je to krásnej pocit,jsem hrozně natěšená a už se do toho pomalu dostávám:) dneska si chi koupit nějakej materiálek na vyrábění té krabičky a si budu koukat co bych si už koupila pro sebe.. venku to má své kouzlo,snad nebude pršet:( A jak jste spolu vůbec dlouho??
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že nejvíc mě to pohltí, až bude termín černý na blém a budeme mít zařízený obřad a pak se to teprve rozjede na plné pecky :) pokud se domluvíme na té hájence, tak přemýšlím, že z toho řecka toho 1.9. prostě na tu matriku zavolám, ať to máme pojištěné, že ten termín bude, abychom to pak nemuseli přeobjednávat a zbytečně si to nekomplikovali.. my spolu nejsme moc dlouho :) 2,5 roku a máme ročního syna, který zrovna spí :) u nás to byla rychlovka, ale plánovaná :) bydlíme spolu prakticky od začátku.. a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme spolu dva roky a taky spolu bydlíme od začátku..za tři týdny začínáme stavět..když poznáš, že je to ten pravý, tak není co řešit.Všechno je pak úplně normální a přirozený.. Co si to psala o tom Řecku??My tam chceme na svatební cestu, milujeme Řecko:)))
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky mi to přišlo naprosto přirozené.. ikdyž přítel občas žertuje, že jsme na sebe prostě zbyli :))))) tak držím palečky a pevné nervy při stavění baráčku! přítel, když jsme spolu začínali chodit, koupil byt, ten jsme pak už společně kompletně zrekonstruovali, můj byt pustili a přestěhovali se.. my taky řecko milujeme.. honzík je z kréty :))) letos jsme ale hledali něco vhodného i pro prcka, takže letíme na zakynthos.. už se moc těšíme, protože loni jsme rodili, tak jsme nikam nejeli..
Odpovědět
Profilova fotka
téda holky vy mi dávate s tema svatebníma cestama :) já už nad tim taky premyslim... jenze se nejak nemuzeme zatim dohodnout... recko je krásné!!! máte holky nějaký hotel který byste mi mohli doporucit? all inclusive?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo..já měla pořád krátkodobé známosti s žádnou vyhlídkou na budoucnost..pak jsem poznala Péťu a bylo to..asi osud:) Na Zakynthos se chci taky podívat..naposledy jsme byli na Thassosu a super..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prijali me do prace!!!!!! 16.8. natupuju! takze se moje stehovani presouva uz na srpen!! :) jsem hrozne rada :)
Odpovědět
Profilova fotka
my zatím svatební cestu neplanujeme, těšíme se na tu letošní :) jedeme do hotelu the bay, holky ho na modrém koníkovi chválily, že pro děti fajn.. určitě je super i bez děti :), akorát, že tam není moc společenské vyžití, je to trošku dál nějakého většího centra, ale to nám letos nevadí.. my budeme večer sedět se skleničkou vína na terásce a prďolka klidně spinkat.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: tak to gratuluju a co budeš dělat za práci?? All inclusive jsme byli jen v Tunisu, v Řecku to máme buď na polopenzi nebo jen snídaně, takže nevim..a tyky záleží kam chcete, na který ostrov..
Odpovědět
Profilova fotka
januli: budu delat vychovatelku v centru pro handicapovane.. .a castecne i ucitelku v prakticke skole :) takze proste super! no my bychom chteli all inclusive. No o ostrove jsme jeste nepremysleli... jen se spis tak snazim ziskat reference kde to je hezke co nam treba ostatni mohou doporucit...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn práce:) My preferujeme menší ostrovy,jsme trošičku aktivnější..půjčíš si tam nějakýho skútra,projedeš si celý ostrov a poznáváš nový pláže a zátoky..je to super..Thassos má asi 98km,ten jsme projeli snad třikrát,ten můžu doporučit,krásnej zelenej ostrov..Pak jsem byla na Korfu a ten je taky boží..pak už ti může poradit Mrazulka:)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je neco pro nas!!! pritel nesnáší byt celých 14 dni na jedné pláži... takže hledáme neco kde se dá i cestovat a neco poznávat.... jsou tam i nejako pamatky? aspon trosku? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jsou..jsou tam úžasné pláže(na Thassosu jsou mramorové,takže máš pocit,že jsi někde v karibiku),jsou tam i hory,památky..vyžití tam opravdu je..domamám i foto,tak ti pak kdyžtak pošlu na mailík:)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli na krétě jen 7 dnů a fakt jsme leželi.. odpočívali jsme po rekonstrukci bytu a sbírali síly na další.. a ani letos to nebude nijak aktivní, protože se budeme řídit potřebama malého.. ale jinak jsme tam měli all inclusive, ale využívali jsme jen snídaně, zbytek jsme se stravovali venku, protože milujeme řecké jídlo.. na corfu jsem byla s bráchou a taky se mi tam líbilo.. krásné moře.. a jinak na thassos jsem taky slyšela jen chválu!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?