Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa ale vdáš, uvidíš:-) @bibicz no tak jsem zvědavá na fotečky :-) šup sem s nima :-) Holky já jdu do práce až v pátek :-) mám dovču, tak jeden den vyrazíme do Prahy, já a tchýně :-)
Odpovědět
Čauky holky, já už začínám zase dávat dohromady pomalilinku tombolu ... 8-) Sháním věci, který vydrží a nezkazí se .. takže mám zlaté stránky, katalog ikea, špunty do uší a tak ... musím využít toho, že mám teď víc času :-D Taky chci zítra po fitku koupit nějakej perličkovej náhrdelník, aby ladil ke korunce ... No, pomalinku se to začíná r ýsovat :-D Jinak, co se týče našeho oznámení svatby ... tak i po téměř 8 měsících jsou členové rodiny, kteří se s tím nesmířili a na svatbu půjdou "jen, aby se neřeklo" ... :-( Bohužel, mezi ně patří i můj tatínek, což mě hodně mrzí ... Další členové mojí rodiny "vydírají", že ani oni tam nemusí být ... :-( Takže taky mazec ... No, ale já to neřeším .. Nenechám si takovejma lidima zkazit svůj den. Je pravda, že to mrzí ale co už, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata:-) Tak jak se máte po víkendu? Mě teda všechno bolí po sobotním tréninku a bále, ale snad to vydržím :-) Dneska máme s miláčkem výročí a já vůbec nevím co mu mám koupit :-( V 9 hodin mám být u kadeřnice, holky já už se taaaak těším :-) Vy snad ještě všichni spinkáte? :-D
Odpovědět
Také krásné ráno všem :-) Mě čeká zase na devátou posilovna, tak se taky moc těším .. Musím z těla dostat včerejší večerní obžerství ;-) Já bych chtěla jít taky už na zkoušku účesu a líčení ale zdá se mě to pořád nějak moc brzo ... nemyslíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww mě se to nezdá brzy, protože aspon budu moct jít víckrát, než vybereme ten nejlepší účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda tady to ale žilo o víkendu:) já jsem byla sama bez muže, tak jsem měla čas si vyžehlit,udělat vývazky a pěkně si odpočinout:) Jinak si teda nedokážu představit, že bych svatbu měla už tak brzy ale to je samozřejmě každého věc..my máme obřad ve 13hodin a budu ráda,když vše zvládneme:) bibi. tak to jsem taky zvědavá na tvé tvořníčko:) taky už se do toho pouštím.. @makinka88 no tak to gratuluji k výročí:) no my vždycky když máme výročí,tak jezdíme na romantický víkend:)
Odpovědět
@makinka88 No, mě se to taky nezdá brzy ale jde o to, že si všichni v mém okolí klepou na čelo, že všechno děláme moc brzy ... když jsme zamlouvali loni v listopadu místo hostiny, hudbu a tak .. tak si všichni mysleli, že jsme se zbláznili ... to je tak, že dokud si to člověk nevyzkouší, tak sám neví, co? No, domluvím se se svou kamarádkou na zkoušce účesu ale chtěla bych to nějak zkombinovat i s kosmetikou, abych viděla, jak to bude vypadat dohromady .. myslíš, že je to blbej nápad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my taky už začneme pomalu zkoušet účesy..určitě brzy není.. Koukám, že je to tu samý sportovec:) Já jsem ke svému oblíbenému Power plate přidala i vacushape:)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww nemyslím,spíš naopak, dobrej nápad.... Ale já to takhle bohužel udělat nemůžu, protože mam kadeřnici o 30km dál než kosmetičku, ale to nevadí, obě jsou kouzelnice, tak ze mě bude určitě princezna :-) Tak za půl hodky vyrážím... se tak těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: Ahojky Janičko:-) U nás teď taky otevírají někdy v březnu Power plate, tak to snad taky půjdu vyzkoušet :-) I když po sobotním tréninku si nemůžu sednout ani na bobek, jak mě bolej nohy:-) a včera mě ségra vytáhla opět trénovat... Jinak my na romantický víkend jet nemůže, protože áme každý víkend zkoušky a to je nanic :-( Ale ono mi to neuškodí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww - určitě to není blbý nápad, taky to tak budu mít, protože mám paní vizážistku, která dělá účas i make-up.. a zkoušku mám teď ve středu.. jak píše @makinka88, taky počítám, že uděláme dejme tomu pak ještě jednu zkoušku, takovou finálovou :-) @janullii - můj power plate teď vzal za své :-( moc práce, honzíček nemocný, teď já nemocná.. no na prd.. ale až to všechno odezní, tak se do toho zase pustím!!!! jinak začínáme přemýšlet o focení před obřadem..
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no mě to hrozně baví a opravdu vidím výsledky:) Tak to je škoda, pro nás je to nejhezčí oslava..my máme totiž víkendy vždycky hrozně hektický,tak na sebe nemáme ani tolik času, tak si to pak opravdu užijeme:) ale i třeba odpoledne s masáží,nějakou výřivkou a dobrou večeří by stálo za to, ne? :) @mrazulka tak to je škoda, ale snad se ktomu zase brzy dostaneš..já chodím dvakrát týdně a výsledky jsou znatelné:) taky bychom se klidně fotili před ale ženich mě chce vidět až v uličce:) ale jinak jsem určitě pro, ušetří to spoustu času a nemusíš se pak stresovat..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii No to by stálo za to, musím to promyslet, než dneska dojede z práce :-) Děkuji moc Janičko za tip :-) Holky já vůbec nevím jakej účes :-( nevím jestli rozpuštěné, nebo naopak sepnuté, jsem bezradná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já mám právě raději dárky požitkové:) takže různé masážičky atd.. hlavně si to užijete oba.. můj chlap totiž na nějaké dary moc není. No záleží včem se cítíš líp..já se třeba v drdolu vůbec necítím tak budu mít asi poloculík nabo úplně rozpuštěné, ještě taky nevím..ale kadeřnice ti určo poradí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Vím,že mi poradí, já bych chtěla rozpuštěné, protože si myslím, že když mám culík, tak mě to dělá ještě kulatější obličej, ale možná se pletu, beru s sebou i časopis nevěsta, kde jsou i účesy :-) Pokud něco kloudného vymyslíme, tak se vyfotim a dám fotečku do alba :-) Tak zatím páááá děvčata a já vyrážím :-)
Odpovědět
@makinka88 Tý jo, držím palce, aby ten účes byl podle tvých představ. Já teď písla taky své kadeřnici, jestli to nesfoukneme, ať to máme za sebou - tak uvidím, co napíše ;-) Jinak ještě k tomu předsvatebnímu focení ... Mě se to zdá divný ... Je pravda, že pak ten čas a to všechno se asi v den svatby hodí ale nevím ... Určo do toho nepůjdeme. Taky jsem chtěla aby mě přítel viděl až v uličce před oltářem ale bohužel .. úplně se podivil tomu, co jsem řekla .. řekl, že je to holý nesmysl. To je vlastně jediná věc, na které jsme se neshodli .. tak ho budu respektovat a budu si aspoň o to dýl užívat snad jeho obdivných pohledů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne všem. :-) Já jsem tedy ke kadeřnici i vizážistce objednaná až měsíc před svatbou a v jeden den, ale to hlavně z důvodu, že obojí mám v blízkosti místa svatby a z Prahy nejezdíme zase tak často. Tak snad to bude stačit.
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem byla v sobotu v salóně krásy. Poznala jsem perfektní kolektiv lidí.Nakonec jsme účes nezkoušeli ani líčení, protože to považují za vyhazování peněz klientky :) Pouze jsme diskutovali a konzultovali a získali si moji 100% důvěru! jejich názory se shdovali s moji představou! Řešili každé detajly, aby ladil účes s bižuterií i šatkama. Dokonce se postarají i o mého nastávajícího :) Před svatbou jdeme oba na kosmetiku, manikuru,miláčka ostříhají, upraví bradku, mě udělají melír a nalíčí, abysme věděli, jestli přidat, nebo ubrat ve svatební den :) Potěšilo mě, že než jsem jim ukázala fotku šatů a bižuterii, tak mi řekli, že jsem "princeznovský"typ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tak to je hezký Leni:) takový přístup se jen tak nevidí..věřím, že princezna budeš..už za dva měsíce:) Já mám zamluvenou floristku, říkala že kytky bude objednávat tak dva týdny dopředu..řekla jsem jí že svatba bude smetanovo fialková a hned věděla, co se ke mě bude hodit, tak jsem taky byla ráda..u nás na mě většinou každej čučí že jsem blázen, že to řešim pro ně moc brzy.. ale já jsem ráda,aspoň na vše mám klídek a nebudu se pak stresovat.. Jak jsem v sobotu dělala ty vývazky a pak viděla Bibiino tvořeníčko tak mě to docela nakoplo k dalšímu tvoření..:)
Odpovědět
@janullii zjistila jsem, že ve svatební den je opravdu důležité zaplatit si komfort, který mi ty vyzážistky, kadeřnice dají!! V ceně mám i relaxační masáž celého těla :) Opravdu mě přesvědčili, že jsou ty pravé :) a příčesek mi taky půjčí bez nějakých příplatků :)
Odpovědět
@janullii Jojo bibi to má nádherné :) kde jsou tvoje jmenovky??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii a odkud máš floristku, Jani?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, diky holky ... jste mi udelaly radost, ze se vam ty moje vytvory libi. Jde to pomalu, ale mam z toho radost. Musim to vsechno zvladnout behem tohoto mesice, protoze pak jedu na sluzebku a pak hned den po navratu do CR a musim ty vsechny vazicky, svicny atd. vzit s sebou a predat pani floristce. Chce si podle toho naplanovat pocet kyticek i zbytek kvetinove dekorace a my potom do CR prijedeme az na svatbu. :-) Ty jo, to uz zni opravdu tak, ze ta svatba je za chvili!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jsem zpátky od kadeřnice a byla to krása:-) předčila moje očekávání i když na fotce to není moc vidět a jak řekla ona sama, ve svatební den to bude ještě krásnější, protože to bude pěčlivější a víc navlněný a tak:-) ale byla jsem moooc spokojená i všem co mě viděli se to moooc líbilo :-) dám fotky do alba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky něëvíte jak vymažu jen jednu fotku z albíčka? vběhla mi tam ségra a nechce ven :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak nejsem debil, už je fotka vymazaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no já den před svatbou jdu taky na relaxační masáž:) ale jak říkáš, je to určitě důležité..jinak já dělala zatim vývazky, ostatní je v plánu:) pak udělám hromadné foto:) @ptjj floristku mám kousíček od nás asi dva baráky nad náma :-D je to hrozně milá a ochotná paní..vždycky si tam nechávám dělat všechny kytičky.. @makinka88 hned se musim juknout:)
Odpovědět
@janullii Já byla překvapená, že i chlap se hlásil, že chce kosmetiku, masáž. :) mě den před budou večer dělat peeling obličeje a dekoltu a masáž ráno po vaně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova teda, no jako princezna se budeš mít:)
Odpovědět
@janullii možná je to poprvé a naposledy, ne?:):) Tak si to musíme užít!!!!!!!!!!:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?