Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: no nemáš zač ;-) No, mě i kdyby chtěl někdo unést, tak budu křičet, kousat, kopat... takže nemají šanci. :-D Ale horší to má moje svědkyně. Ta se vdává teď v dubnu a únos taky odmítla, tak si kamarádi jejího snoubence řekli, že jim to teda nevadí a unesou si ženicha... vždyť je to přece jedno, hlavně že se chlastá. Děsný.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Já se obávám, že ženich by se byl schopen nechat unést zcela dobrovolně. :-| Mně ty únosy přijdou strašně hloupý, to je spíš takový zkažení toho svatebního dne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz taky budeme mít kytary:) no těžko to posoudit..já osobně bych je tam nechala..mě se právě ten únos úplně příčí..taky bych kousala a křičela :-D @mihaji děkuju moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: můj ženich je naštěstí rozumnej a unést by se nenechal. :-) A souhlasim, únosy mi přijdou hloupý. Navíc, stačí, že zmizíme na to focení ... kdyby byl ještě únos, tak bychom na té hostině snad už nebyly vůbec. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Můj ženich je rozumnej jak kdy, ale snad by se taky unést nenechal. Zato naši kamarádi jsou blázni, snad by se nenechal strhnout davem. No, já každopádně doufám, že nás nic takového nepotká.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja holky doufam ze ten unos ani nikoho nenapadne :) muj zenich tam vubec okoli nezna a tak by me stejnak asi stejne nenasel :D a hlavne je to fakt zbytecny a hoste se zacnou nudit...
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se k Vám holky připojit, i když mě to nehrozí - únosy ne :-) Pročpak se vlastně ty únosy dělávají? Já jako svatebčan to nikdy nepochopila =-)
Odpovědět
Holky, mám stejný názor jako vy. únos nevěsty zkazí oslavu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20: přesně, taky nevim, kde by mě Matt po Praze sháněl ... bez mé navigace je tam ztracený :-D Jaké máte plány na víkend, děvčata? Já plánuju začít dekorovat skleničky na svíčky a kytičky, tak jsem sama na sebe zvědavá, jak to zvládnu a jak to bude všechno pohromadě vypadat. Máme tu teď takové malé skladiště krabic se skleničkama... vynosili jsme je z garáže, takže se do toho můžu zítra pustit. 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem měla zkoušku střihu závoje, docela pěkný, ale je potřeba ho ještě trošku rozšířit, aby líp splýval ;-) o víkendu mě čekají rodinné návštěvy, respektive navštívím babičku a tátu s bratrem, takže sobota je zabitá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s termínem 11.6.2011 pozor, počet dní do svatby ztratil třetí cifru, už jen 99 dní děsme se! :-D
Odpovědět
@maifa Nestraš .. Já na datum 11.6.2011 neslyším nic pozitivního a my máme obřad ke všemu v 11:00 hod, tak to zní dost neblaze ... :-( ... :-D No, já mám jedenáctky moc ráda, tak snad nám přinesou jen a jen štěstí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@slunickowww Tak to máme stejné - 11.6. 2011 v 11.hod :-) a mě ještě ten den bude 2 x 11 = 22 :-))
Odpovědět
@misa_a_fanda Tý jo, to myslíš vážně? tak to je celkem mazec ... No, tak to znamená, že ty jedenáctky jsou určitě šťastné datum ... myslím, že to všechno není jen náhoda. Já byla nejdřív naštvaná, že na nás nezbyla na zámku jiná hodina než 11tá .. chtěli jsme co možná nejpozději :-) Ale pak jsem si říkala, že to byl osud .. takže taky .. jedenáctka snad správná volba - nebylo to úmyslné datum ani hodina tak třeba to opravdu přinese štěstí :-) Ale je to mazec, že už jen 99 dní, co? tak rychle to utíká ..
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww miláček má přesně ten den narozeniny, oba jsme rození 11. v měsíci, takže jedenáctka byla jasná volba. Ale buďte rády za 11 hodin, my to máme hned v 9:30! Ale mám šanci, že si láska alespoň zapamatuje výročí :-D
Odpovědět
@maifa To myslíš vážně, že máte tak brzo svatbu? Hm, tak to teda znovu tý jo .. Ale to je jasný, když není jiná volba, tak neni co řešit, co? ;-) Já chtěla svatbu tak v jednu hodinu, aby bylo dostatek času na to se vyspat do růžova, nasnídat se, dát si v klidu s mýma nejbližšíma kamarádkama a maminkou láhev šampáňa a tak ... prostě pohoda .. Ale všechny mě straší, že když je svatba už v 11hod., tak že musím vstávat už tak v pět a tak .. brrr ... je mě jasný, že asi nebudu moct dospat ale i tak ... No, na druhou stranu, ber to tak, že budeš mít o to delší svatební den .. užiješ si to o to víc .. to bude super, uvidíš ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, budu víc hysterčit den předem, nejvíc problém bude s kadeřnicí ... ale svatbu mám malou, skromnou, takže brzkým termínem nic neohrozím ;-) jen vlastní nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa Teda klobouk dolů,tak brzy svatbu,to snad ani nepůjdeš spát ne? ;-) Bylo to vaše rozhodnutí nebo neměli už na matrice volno? To my jsme na matrikářku tlačili tak dlouho,že nám to postupně posouvala a posouvala.....a máme to ve 13 hod.Ale klidně bych to brala i později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky vanesskamey: Bohužel další termín byl už jen 9:00, takže jsme volili to menší zlo ... do práce vstávám taky něco po čtvrté ráno, takže půjdu hodně brzy na kutě a přivstanu si a s chystáním mi pomůže rodinný arsenál žen :-) mamka, sestra ...
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa No pane, jo, to by mě asi ještě líčili a česali ležící spící :-D . Sice vstávám do práce taky o půl páté, ale nerada bych na svatbě už v 9 večer usínala :-D . Ale chápu, že se nedalo nic jiného dělat. U nás to byla s termínem spíš náhoda, ženichovi totiž dost trvalo, než se rozhoupal s žádostí o ruku a svatbu chtěl mít letos. Takže jsem na matriku psala až z kraje února. Ve Městě jsou vždycky určeny dny pro uzavírání manželství, vždycky jeden v obřadce a jeden na zámku, takže jsme měli vážně štěstí, že měli ještě volno. Sice až ve 14 hodin, ale aspoň bude ráno víc klidu na přípravy.
Odpovědět
No, já taky doufala, že čím později budu svatbu mít, tím líp .. s postupem času mě ale dochází, že můžu být vlastně ráda za to, že ji máme "už" v jedenáct protože si ten den aspoň užiju se vším všudy ... :-) Příjde mě, že když je svatba třeba až ve dvě nebo později, připravíš se o takový to, co patří k předsvatebním přípravám ... prostě brzké vstávání, malinkej chaos a tak ... Já se na to už moc těším. Akorát mám pocti, že to na mě moc rychle utíká a za 98dní bude opravdu už náš velký den a pak ... starosti běžných dní a už žádný únik z reality takovejma krásnejma "starostma".
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy me desíte s tím 2-3 hodinovým focenim.. Ted jsem to říkala Mirkovi a ten říkal, ze tak dlouho se v zadnem případe fotit nebude, s čím teda souhlasím.. Obřad máme ve 13:20, to uz by sluníčko mohlo byt ok, tedy pokud bude svítit :), věřím, ze to stihneme rychle a půjdeme se veselit. Paní fotografku mám kontaktovat tuším 14 dni před svatbou a věřím, ze se nějak rozumne domluvíme.. Jinak ja mám zkoušku úcesu a líčení ted ve středu a mooooc se těším :) program jsme zádný nevymysleli, jen si musíme sednout a trosku to prodiskutovat, jak ten den zorganizujeme. Podklady pro oznámení uz ma grafik, tak snad bude navrh vytvořen, co nejdrive. Pak je osobně rozvezeme a koláčky máme naplánované na 1.6., takže taky pojedeme na dvakrát. Osobně pozvat a pak koláčky. Musím říct, ze na to rozvázeni oznámení se těším, tak nějak to uz bude oficialni, ze se fakt budu vdavat :-D :-D :-D Jinak jedenáctky me nedesi, je to pro nás to nejkrásnější datum, protože, jak všechny víte, Honzicek ma narozeniny x-) únos nevěsty rozhodne v zadnem případe..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak po dlouhé době jsem se na vás přišla podívat... něk¨jak nemám teď čas , ale vůbec :-( POslední dobou je to jen práce, divadlo, práce, divadlo a pořád dokola a unavující, ale nedá se nic dělat :-) konečně jsem dočetla Vaší diskuzi a že jste toho za tu dobu napovídali:-) holky tak já už mám jen 91 dní do svatby, nějak to utíká:-) A jinak my máme sice obřad až od 4 hodin, ale vstávat budu muset stejně kolem 5 hodiny ranní, protože pojedu skoro 30 km ke kadeřnici tak abych všechno stihla :-) Jinak únos nevěsty určitě mít nebude. Akorát přeštický hasičí nás budou zatahovat před radnicí, možná i bolkovský hasičí a DS Úhlavan, tak jsem zvědavá co si na nás vymyslí... fotik se budeme po obředě v parku, u kašny, možná i nějaká fotka u kostel a pak my novomanželé a svědci se půjdeme fotit do muzea:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě se vám chtěla ukázat jednu fotečku, tak tady je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji my nemáme odpolední oslavu, to už se budeme věnovat jen jeden druhému :-) ale fakt se bojim, co na to kadřnice, ještě to budeme upřesňovat
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa tak u nás mám ten den narozeniny já - 11. června :-) a když si přítel liboval, že si bude moci pamatovat moje narozeniny a naše výročí na jeden den, tak jeho kamarád odvětil - hm, a nebo zapomeneš oboje najednou....:-D.........takže to máš lepší, svoje narozeniny asi nezapomene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že o víkendu je tu pěkně mrtvo ... Dneska jdeme oznámit tu "radostnou novinu" rodičum ženicha, jelikož se včera před částí přízně prokecl :-D tak aby to slyšeli radši prvně od nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa A určitě měli radost, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tak první reakce - že si děláme srandu, nemohli uvěřit (hlavně maminka); a potom ji popadlo šílení typu, máte pozvat i babičku a vzdálenější příbuzenstvo, vždyť táta žení jediného syna atd. Bože, jestli nám bude "vnucovat" svoje ideje, tak se asi nevdám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa: jak dlouho jste zasnoubený, že jste to teprve teď ohlašovali rodičům? Tak jsem ted o vikendu zacala s vyrabenim prvni dekorace .... a nemuzu se na ty vsechny sklenicky-svicinky vynadivat, jak se mi to libi. :-D Pozdeji pridam fota. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?