Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova já bych to právě ráda rozvážela rovnou s koláčkama a ty mi tak dva měsíce předem přijde brzo..na svatbu je už mít nebudeme, proto jsem to chtěla rozvést najednou.. myslíte, že není blbý dávat koláče 2 měsíce před svatbou?
Odpovědět
@sarpie A ví lidi všichni co jsou zvaní, že jsou zvaní??? Pokuď jo, tak nevidím problém, aby dostali oznamko třeba 14 dní před svatbou!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no úplně všichni ne..ale většina ano..jenže já se už nemůžu dočkat až to oznámko všichni uvidí, tak to asi rozvedeme takhle brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie My teda oznámení budeme rozvážet 2 měsíce před svatbou a výslužky pak 2-3 dny před svatbou.....ale jak si to každý udělá,tak tak to bude mít...to je jen na vás,každý to má jinak
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: přesně, udělejte to tak, jak to cítíte vy ... mně kdyby někdo přivezl koláčky s oznámením 2 měsíce před svatbou, tak mi to vůbec divný nepřijde a ještě si řeknu, jak je to pěkné gesto a 'mňam, to se mám ale na co těšit' ... hm, ale vy tam ty koláčky vlastně už míž nebudete 8-) ... ale to je fuk. Prostě na tom nevidim nic zvláštního. Teď jenom, jestli to do toho začátku dubna ještě vydržíš a nakonec ty oznamka (i s koláčkama) nerozdáš ještě dřív. ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek @bibicz no kdybychom měli koláčky i na hostině, tak je taky rozvezu těsně před svatbou, ale budeme mít místo toho jiné a velké koláče, tak vím, že se by se to pak nesnědlo a výslužky nebudeme dávat po hostině, ale právě před svatbou, tak to chci vzít právě najdenou, rozvážení koláčků a oznámení.. @bibicz no to je taky možný, ale my než seženeme nějakou tiskárnu, tak to stejně vyjde až na ten duben :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @sarpie no já bych to taky rozvezal najednou i skoláčkama..my budeme oznamko rozvážet tak dva týdny před svatbou skoláčkama..u nás to všichni stejně vědí:) Jinak jsem včera měla schůzku s fotografem, moc příjemnej člověk, mám zněj dobrý pocit..ptal se mě opravdu i na detaily,zajímal se o celé dění kolem svatby,tak myslím, že jsem vybrala dobře:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) janullii To je dobře, že máš dobrý pocit :-) . Já s naším fotografem komunikuju pouze přes email i telefon, ale taky na mě působí moc dobře. Snad si s náma nějak poradí :-D Včera mě zase "potěšil" můj nastávající. Začali s tchýní vymýšlet, že bysme oběd mohli mít před obřadem, když je až ve 14 hodin. A že by se tam mohlo pozvat klidně i víc lidí, než jen rodina a svědkové. A na tohle přišli, když je už všechno domluvené a zařízené, bych se picla. Naštěstí si to myslím nechal rozmluvit. Hlavně, že jsme všechno vymýšleli spolu, jak to bude a všichni s tím souhlasili. Mimochodem, já bych ten oběd, klidně zrušila úplně, dělá se hlavně kvůli nim.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no nedokážu si představit že bychom měli oběd před obřadem..my ho máme v jednu a je fakt, že můj chlap taky hned halekal co chudáček bude jíst:) ale jelikož mě uvidí až v uličce,tak by to opravdu nešlo..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No, mně to přijde celkově postavený na hlavu. Já jsem celkem ráda, že takhle bude dopoledne dost času na přípravy a kdo bude mít hlad, stejně si někam na oběd před obřadem zaskočí, nebo něco malého zobne. Měla bych z toho akorát strašný nervy a stejně nic nesnědla. Navíc vzhledem k tomu, že je v restauraci ještě jedna svatba a budeme tedy v menším salonku, se na oběd ani jeden člověk navíc už nevejde. Mám koupené jmenovky, pozvánky ke stolu se tisknou společně s oznámeními a i pozvánky na večer, který kvůli pozdnímu obědu začíná až v 18:00. Takže by se všechno muselo měnit. No to se na to můžu z vysoka.... :-D . Já nechápu, že nejsou schopný si to rozmyslet hned, když jsme to už řešili a hledali vhodnou variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no já jsem ráda, že všechno si zařizuji sama..nikdo mi do toho nemluví :-D a lavně, jsem to ještě nikdy neslyšela..focení před obřadem jsem zažila ale tohle ne..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No mně do toho taky nikdo naštěstí moc nemluví, ale samozřejmě jsme spolu řešili, jak ten svatební den zorganizovat a na tomhle jsme se shodli. Ono to tak nakonec bude, protože já odmítám zase všechno řešit odznovu. To focení před obřadem není špatný nápad. To bych ještě mohla navrhnout.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji kamarádka měla svatbu ve 14:30 tak to řešili tím focením před a ušetřilo se spousta času..my jsme se s fotografem domluvili,že po obřadě uděláme skupinovky,pár fotek z místa činu :-D pak na oběd a po rozkrojení dortu budeme pokračovat..to už sluníčko nebude tak ostré, pokud teda nějaké bude:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já to zkusím dneska navrhnout. Přímo do zahrady bychom tedy asi před obřadem nemohli, ale že by se předtím udělali aspoň fotky z okolí náměstí a někde z přírody. Po obřadu by se už vyfotily jenom skupinky a fotky v zahradě a to už by na nás ostatní svatebčané i tu chvilku mohli počkat a pak by se jelo na oběd. Taky mě napadlo, že bychom nemuseli dort jíst v restauraci, ale mohli bychom ho rozkrojit až na té večerní grilovačce. A tam by se pak mohlo taky třeba ještě udělat pár fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a na kolikátou máte naplánovaný oběd?? jinak mi včera přišla výzdoba, tak jsem ráda, ještě teda pár drobností musim doobjednat ale už se mi to taky hezky kupí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My ještě přesný čas oběda neurčili. To budeme ještě s majitelem restaurace domlouvat. Zatím si jenom napsal, že máme obřad ve 14:00. Akorát na pozvánkách na večer máme uvedený čas, ale tam bude někdo stejně od rána dělat prase, takže není problém, když někdo náhodou dorazí dřív. Pochlub se, co Ti všechno přišlo? Mně se to už taky pěkně schází. Na poště mi ještě leží figurka na dort, na cestě je pompadůrka a košíčky na koláčky. Oznámení už se tisknou (mám v albíčku). Polštářek, trička a magnetky se taky vyrábějí. Snad to všechno klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no u nás ten oběd vyjde tak na třetí..taky budeme dělat prase:) no došli mi organzy a vlizelíny,plátky růží,balonky,stuhy na vývazky a lampiony štěstí..chybí my bublifuky,jemný dekorační písek-mám jen hrubý,košíčky na koláčky a košíčky pro družičky.. oznamko už mám vymyšlený a ted ho musim konečně nechat vytisknout..trička taky budu nechávat dělat,u nás jedno tríčo přijde na 100kč ale to udělám až těsně před rozlučkou.. a jaké magnetky?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak z toho co píšeš, já objednávala akorát vývazky, ale už hotové. Bublifuky teď někdo myslím nabízí i v bazaru, ale záleží, jaké chceš. Ty už máme taky doma :). Mně tričko pro ženicha vyrábí kamarádka, je tam obrázek piva + srdce = obrázek ženicha a nevěsty. To na něj fakt sedí (dám mu ho jako svatební dar, společně se svatebním toaleťákem :-D a žabkami na svatební cestu. Měla jsem ho objednané, ale už ho doprodali a prý se už nedělá. Já mám objednané tričko se stejným motivem, jako je na těch magnetkách (ty jsou jako poděhování pro hosty). Taky je mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak to s tim focením máme podobné... původně jsme plánovali, že se odjedeme fotit rovnou po obřadu, hosté se mezitim dopraví historickou tramvají na místo hostiny a my bychom tam dorazili cca hodinku po nich. To by bylo tak akorát, než oni by se usadili, objednali pití, trochu popovídali. Všechno jsem to měla krááásně vymyšlený až do schůzky s fotografkou, která mě upozornila právě na to nevhodné světlo - původně bylo focení v plánu od 12 hod, což je nejhorší, co může být. :-D Takže jsme to všechno přeorganizovali, na hostinu pojedeme se všemi hosty, což mi nakonec přijde mnohem lepší, protože ta tramvaj je fakt kouzelná. Budou proslovy, dáme oběd, dort místo zákusků, malinko odpočneme a od tří pojedeme fotit. To bude trvat tak 2-3 hodiny, což mi nejdřív přišlo strašně hloupý vůči hostům, ale vymysleli jsme jim několik aktivit, takže věříme, že se rozhodně nudit nebudou. Max. do šesti budeme zpátky, bude první tanec a pak zbytek programu a zábava. :-) Nakonec se mi to takhle moc líbí. Hlavně naše restaurace je napojená na Žluté lázně (rekreační zóna u Vltavy), takže je to tam i hezký na procházku, jsou tam šlapadla na řece, hned u restaurace dětský koutek s prolézačkami ... bude to nakonec určitě mooooc hezký. A zkusí někdo stěžovat!!! 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji už jsem na to koukala, je to hezký nápad:) a jak to bylo nákladné??taky pořád přemýšlím nad nějakým dárečkem.. jo a oznamka se mi líbí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no tak vymyšlený to máš krásně! tak ať ti to vše vyjde podle plánu:) no jsem ráda, že jsem se s fotografem taky sešla, tak aspoň víme jak to všechno uspořádat..přijede už na osmou ráno aby mě dokumentoval,tak jsem na to zvědavá..hlavně se modlím aby vyšlo počasí!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: no ja se nemodlím, ale taky v to hezké počasí doufám. :-D To je snad jediné, na co nemáme vůbec žádný vliv. :-D A na jak dlouho plánujete to odpolední focení vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkujuuuu :) Co se týká těch magnetků, tak chtějí 29,-Kč za 1. Mají i více motivů.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz To mě vůbec nenapadlo, že v poledne není dobrý světlo na focení, sakryš. To by nám to focení akorát vyšlo, kdybychom ho měli před obřadem. :-| . Vy to máte krásně vymyšlený. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se počasí týká, modlím se taky. Máme obřad v zámecké zahradě. A i kdyby pršelo třeba noc předtím, tak se obřad automaticky přesouvá do zámku a tam se mi to moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no máme to tak na dvě hodinky,možná déle,ale to uvidíme..svědci se o program postarají..bude tam jak kapela tak i DJ,tak snad nám tam nudou neumřou:) proto u nás taky odpadá nějaké unášení nevěsty, ten zvyk se mi stejně nelíbí..ztoho dne bych moc neměla..focení,pak unos.. @mihaji tak to je hezká cena:) tak mi pošli kdyžtak kontakt do IP,juknu na to..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak únos nevěsty ja nechci za žádnou cenu! Určitě to všem řekneme, ať pak nenastane nějaká komplikovaná situace. No, já mám domluvené kytarové duo na ty tři hodinky našeho focení, ale nejsem si jistá, jestli to neni zbytečný. Přijde mi, že se hosté půjdou radši projít, zajezdit na těch šlapadlech atd. a v restauraci samotné jich zase tolik nezůstane. Takže nevim, jestli ty kytaristy nemám odvolat. Ale hrají super. Dilema. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: no, slunce budeš mít přesně nad hlavou, takže to nedělá hezké stíny a hlavně budete mít tmavé pod očima ... to nemám samozřejmě ze své hlavy, protože já se ve fotografování nevyznám vůbec. :-D No a taky je slunce v poledne hodně ostré. Ale třeba zrovna žádné svítit nebude ... je to těžký odhadnout, no.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Máš to tam ;-) . Co se týká únosu, jsem taky zásadně proti. Musím to všem kamarádům důrazně zakázat. I když se bojím, že něco stejně vymyslí. Hlavně, když to ale nebude únos.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz No jo, to je pravda, tak to asi není dobrý nápad. I když kolem toho náměstí by to možná šlo, tam je podloubí, na zadomí je to taky částečně kryté domy. No, ještě uvidím. Každopádně děkuji za upozornění. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?