Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tohle já budu řešit až tak dva měsíce před, možná nejbližší rodinu už teď během března, ale spíš až v druhé půlce. Mamka sice tenhle týden říkala, že si babi s dědou stěžovali, že je ještě nikdo nikam nezval :-D , ale myslím, že je na to času ještě dost.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No, panečku, to je mazec, já to vůbec nepočítám, tak docela čučím :-D
Odpovědět
Ahojky, vzhledem k termínu svtaby 11.6.2011 se přípravy naší svatby pěkně rozjíždějí... Obřad v kostele a hostinu v hotelu máme zajištěnou, muziku také, šaty se závojem pro mě a šaty družby také.... ALE těch věciček okolo je moooc - dnes jsem konečně vše objednala - cylindr, vývazky, stuhy, šerpy, ozdoby na dort, truhličku na svatební dary.... S kadeřnicí jsem domluvená - čeká mě zkouška Oblek ženicha a prstýnky -budeme kupovat Fotograf a kameran - ještě chybí Květiny jdeme domlouvat 22.3.2011 Svátost manželství nám začíná 15.4.2011 Uffff, je to fičák - máme to holky stejné? Založila jsem si šanon a ten se už pěkně plní.... Pa a držím palce všem - pevné nervy
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab Ahojky, u nás jsou přípravy také v plném proudu. Držím palce se sháněním fotografa, takhle na poslední chvíli, to bude asi fuška. Já měla problém i v únoru, už byli téměř všichni rozebraní. Můžu se zeptat, co je to ta "Svátost manželství"?
Odpovědět
@mihaji Ahojky, máme svatbu v kostele - pro možný sňatek v kostele (i když jsme křtění), tak musíme 8 týdnů navštěvovat centrum pro rodinu - 1x v týdnu cca 3 hodiny. Pokud bychom nesplnili docházku, či jsme tam vůbec nechodili, tak nemůžeme mít ořad v kostele....
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab Aha, nevěděla jsem, že se tomu tak říká. Díky za vysvětlení :-) . To by nás asi "zabilo" :-D
Odpovědět
@vendulkab to je ale spis priprava k manzelstvi,ne? Mimochodem bych ji doporucovala vsem:)
Odpovědět
@aligator Svátost manželství=příprava manželství :-)
Odpovědět
@mihaji Uvidíme - my máme premiéru :-) od dubna :-) poté mohu referovat.... :-)
Odpovědět
@vendulkab to se prave nerovna... Leda priprava=>svatost:) nam treba na priprave farar vysvetluje,co svatost obnasi,komu/za jakych okolnosti nemuze byt udelena apod. Takze svatost je az to "vyvrcholeni":)
Odpovědět
@aligator :-) je to příprava na svátost manželství :-) asi přesně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to bychom taky nezvládli..chlap kamioňák.:) ale taky jsem nevěděla že jsou u církevního sňatku takový obštrukce..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii tyjo, tak teď koukám, že to dopravné zdarma nad 250Kč bylo zrušeno, byla to prý akce, teď mají dopravu zdarma až nad 1000 :-(.......přitom to tam ani nepsali, že je to nějaká akce, počítala jsem s tím a schválně čekala s objednávkou, až budu přesně vědět, co všechno chci objednat.........fakt mě teda naštvali, objednávku jsem zrušila :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ty jo, taky jsem teď koukala..no tak to je hnus..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ty si to můžeš ještě vyzvednout i osobně, jsou z Jablonce
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no jo vlastně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab o by mi dal ženich asi košem :-D to jsem vůbec netušila, že to takhle je, a to je všude?
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab to by mi dal ženich asi košem :-D to jsem vůbec netušila, že to takhle je, a to je všude?
Odpovědět
@maifa To je každého rozhodnutí a dobrá vůle.... Záleží na partnerech... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab určitě by to nebylo na škodu :-)
Odpovědět
@maifa To určitě, protože je dobré se nad sebou zamyslet....
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já na to včera taky koukala, akorát jsem si říkala, že ty ceny bublifuků a ostatních věcí jsou tam taky dražší.. :-( já už se třetí den přemlouvám, abych vyzkoušela udělat jmenovky. tak snad se k nim nějak dostanu :-) uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm dražší? myslíš na tom svatebním zboží? tam si myslím, že mají zrovna bublifuky nejlevnější
Odpovědět
Profilova fotka
S tou pripravou je to holky v kazdem kostele jinak. My jsme napriklad meli ctyri setkani v ramci kostela jako takoveho a pak trikrat tzv. rodinnou poradnu. Mimo jine nam tam slecna/pani naseho veku vysvetlovala prirozenou metodu poceti, ktera stejne v realu nefunguje... napr. moje kolegyne ji vyzkousela a hned napoprve otehotnela (pritom v te dobe mela byt podle teto metody neplodna). Je to kazdeho vec, ale me osobne ty pripravy nic zvlastniho nedaly, muj vztah s pritelem nijak neobohatily a vlastne si z toho vseho uz moc detailu nepamatuju. Urcite dokazete byt dobrymi manzelkami i bez toho. ;-) ;-) A pokud se mate nekdy pohadat, tak se pohadate i presto, ze jste prosly dvoumesicni predmanzelskou poradnou. 8-) Muj nazor.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jéé, ted nevím na které stránce byly ty bublifuky v akci za 10 kč :-) jo a už se taky přidávám k těm dětem, na svatbě už taky budeme mít jedno menší a jedno starší (asi 6 let asi? :-) ) to je vtipný, ted to fakt nedám, nevim, mám naprosté okno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm jo, to byly za 10, ale jen ty "dorty", jine ne
Odpovědět
Profilova fotka
Huráá, vývazky a stuhy dorazily :-) další kamínek spadl
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. tak jsem se tedy o Vás vůbec nedozvěděla kdy budete rozesílat nebo rozvážet ty oznámka ;-) už máme oznámení a jsme nadšení..jak jinak než sovičkové.. :-D mám ho v soukromém albu pro přátele, tak kdyžtak jukněte.. a už mám domluvenou zkoušku líčení, na duben..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Oznamka - jelikož my děláme malou svatbu pro nejbližší rodinu, svědci a rodiče tak 2 měsíce předem nejméně, babičky a zbytek rodiny tak měsíc až 14 dní předem
Odpovědět
@sarpie Ahojky, my dali oznamka všem i těm, kterým to jen oznamujeme a nezveme na svatbu dva a půl ěsíce před svatbou, Rozváželi jsme je osobně!! Jen asi 4 posílali. Stejně tak budeme rozvážet i koláče týden před svatbou:) Byla to celkem sranda :) a všichni byli poctěny, že pozvání, nebo oznamko dostali osobně :) Jinak v sobotu jdu na zkoušku účesu a líčení :) Jupíííííí Nevěsty do 11.6. vám zbývá 100 dní :) :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?