Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já bych tak ykoupila ty svatební a klíďo jich kup víc když je vybublaj:) taky bych se bála fleků a tyhle jsou ověřené--
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsem našla levné bublifuky:) http://www.svatba-eshop.cz/svatebni-b...
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii @mihaji ty jo, tak to asi taky půjdu do těch bublifuků, jsem o nich hodně přemýšlela, ted jen sehnat, kde je mají tak nějak za rozumnou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Chtěla jsem ti doporučit Svatební doplňky s.r.o., já tam kupovala nedávno kus za 10,-Kč a teď koukám jak blázen, že je zdražili na 20,-Kč, to je tedy docela síla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm ja bych kdyztak kupovala asi na svatebnizbozi tecka cezet
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem vám posílala odkaz víš, tak tam mají kus za 10kč:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ja vim, ale za tech 10 maji jen ve tvaru dortu a mne to prijde hrozne preplacany :-S navic tam, co jsem posilala ja, se nad 250 Kc neplati zadne postovne
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj aha, tak na to jsem zase nekoukala..je fakt že stim poštovnim se to pěkně prodraží..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj, presne tak
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tam myslim mají i jedny z nejlevnějších košíčků na koláčky, tak asi to taky nakoupim tam..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčinky, vůbec nemám teď čas nic zařizovat, mám toho šíleně moooc v práci. Co u vás nového? @janullii Jani, viděla jsem šatičky, ty 6 ti sluší opravdu nejvíc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já už jsem poslala objednávku ;-) už jsem tam jednou nakupovala a docela spokojenost, jen vizelín neměli moc pěkný, jsou v něm takové nitky různých barev jiných než je barva vizelínu, koupila jsem si třeba zelený a sem tam je žlutá nitka, myslíte, že to tak je u každého vizelínu? Mám od nich i ubrousky, tak jsem teď ještě přikupovala, protože nás asi bude víc než bylo původně plánováno :-) Košíčky na koláče kupovat nebudu, u nás se poskládá celá výslužka na talířek s velkým koláčem a zabalí do celofánu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s Ahojky Veu, moc děkuju:) ciítím se vnich úplně nejvíc..aspoň už nejsem poslední..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no všude se to balí jinak:) u nás jsou zvyklý na klasický košíčky:)tak děkuju za radu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii nemáš za co, snad budeš spokojená ;-)
Odpovědět
Krásný den holky :) řešili jste bublifuky, taky je máme a rozhodla jsem se, že budeme mít i rýži :)zrovna pracuji na kornoutech :) dám to všechno do jednoho košíku a ať si to rozeberou :) Krabičky na výslužky neřeším, vezme mi je cukrářka z velkoskladu. Jinak už nemůžu dospat :) v sobotu jdu na zkoušku účesu a líčení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ;-) @lenakvapilova no však to máš už skoro za dva měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj My máme koupený ty svatební,aby to nějak vypadalo,ale to víš,té náplně tam moc není.Kdybychom měli ty obyčej.bublifuky a na svatbě 5 dětí,nevím jak by to dopadlo.....byl by z nich jeden velkej flek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova tyjo, Leni, moc se těším na fotky, budeš asi první z téhle bandy, koho to čeká, že? taková průkopnice ;-)
Odpovědět
@janullii jo za 2 měsíce a přítel šílí, že nic nemáme :) přitom máme všechno :) kromě šatů družičky :( chudinka chytla nějakou virózu a je na kapačkách, protože nic neudržela v sobě :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni, páááni, ty už to máš za pááár!!!!! Mooooc se těším, jak nám tu budeš vyprávět, jaké to bylo :-) :-) Strašně to letí ten čas, je to neuvěřitelné, je to jako teď, co jsem loni v létě dostala prstýnek a začal celý ten zařizovací kolotoč a ono už to bude rok :-) A já budu zrovna tento týden objednávat šaty pro družičku na ebay, už ji mám změřenou, tak budu vybírat, mají tam krááásnéé cca za 600,- Kč, což u nás není ani na půjčovné...
Odpovědět
@ptjj jojo průkopnice :) pak vám budu radit, jako zkušená mladá paní :-D :-D :-D :-D když nezapomenu foťák tak vám sem pak dám fotečky,abyste posoudili co mi na té hlavě vykouzlili :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jj, to sem určitě hoď, budem se těšit :-)
Odpovědět
@verisek.s Veru, je to opravdu šílené, mám pocit, jak kybych si před měsícem jela pro šaty a přitom je mám už od července doma :) a musím se pochválit :) jen jednou jsem si je oblíkla :)
Odpovědět
Nevěstinky co máte termín 11.6. už jen 101 dní:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova To číslo mě ještě neděsí, ale za dva dny už asi bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no opravdu to hrozně letí:) už se taky těším na fotečky a zážitky:) @verisek.s mě nabídli půjčení šatiček pro drůžičku za 300kč jedny..jsou taky od Maggie Sottero tak budeme hezky ladit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte????doufám že dobře u nás taky zařizujeme o 106 :-D @lenakvapilova jo to je pěkné číslo ale času dost horší číslo máš ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě nemáme šaty pro družičku holky co máte termín jako já už zvete rodinu na svatbu???,nebo kdy se chystáte je objíždět???moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
no já to mám nejdýl..ještě 156!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?