Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak mně se určitě nejvíc líbí 4, ale je to jen 1 fotka, takže tam byl nějaký problém, který není z fotky vidět? pak následují 2, ale usoudila bych, že sis vybrala 5, mám pravdu? Ty jsou taky krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ale jak říká @bibicz je fakt, že v těch 6 se tváříš nejspokojeněji :-) já nejsem moc na šlehačkové sukně, ale taky ti sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, @janullii - mě se líbí č.2 a 4, ale řekla bych, že sis vybrala č. 6 :-) jinak taky držím palce, ať se to s tím hajzlem stavitelem konečně vyřeší!!!! jinak, co se týče dětí na svatbě, já doufám, že jich tam bude, co nejvíce, aby se náš honzík nenudil a taky proto, že bude mít narozeniny.. takže nakoupím nějaké pastelky, omalovánky, tabuli, křídy a tak a věřím, že to bude fáájn.. všechny dítka by měla být věkově si blízké (od 10 měsíců po 3 ročky), takže věřím, že vše bude ok :-) všem děkuji za pochvalu prstýnků! taky jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, šatičky Ti moc sluší snad všechny, myslím, že sis vybrala č.5 nebo 6.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem se konečně dočkala vytouženého - MAMI :-) jéééééééééééééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Gratulacé. a ted už to uslyšíš stále dokola ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib - však jsem se taky načekala :-) honzík už má rok a 8 měsíců a pořád to bylo - babi :-) a konečně se naučil "M" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to si dal na čas klučík. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé jsem ráda, že se vám líbí:))) no váhala jsem mezi č.5 a č.6 ale u těch č.6 jsem opravdu cítila že to jsou ty ONY:) takže u mě vyhráli č.6:) všem děkuju za názory i za podporu!
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib - on už skládá věty, mluví hezky, jen to "M" mu pořád nešlo.. jinak je moc šikovný, od 11 měsíců chodí, od 17 měsíců bez plenečky.. ale v tomhle si dal fakt na čas :-) @janullii - budeš krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to je opravdu pašák. Taky se těším aýž jednou budume mít doma malou ratolest. Starost, ale radost. až na kost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Gratuluju :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka jéé tak to je hezké:) ono jim to stoum mámou vždycky dlouho trvá..táta říkají skoro hned ale smámou si dávají načas:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já sice na ty šlehačkové sukně nejsem, ale Tobě moc sluší a vypadáš v nich opravdu spokojeně. Gratuluju k výběru :)
Odpovědět
Ahojky holky, moc zdravím!! @janullii JANIČKO všechny šatičky jsou krásné, vypadáš skvěle :) pro mě, stejně jak pro tebe vyhrávají 6ky:) jsem na ty šlehačky princeznovský :) a tobě ten střih opravdu sluší :) @mrazulka moc gratuluji k "mami" :) já bych potřebovala jedno dítě naučit říkat teto :) pořád na mě volá mami :) Jinak holky, jak máme vše naplánované, tak se´to trošku bortí, asi budeme oba měnit svědky :( přítelův svědek dostal nabídku práce do Anglie, tak se ptal, jestli by v tom byl problém! Přejeme mu to, protože je dost v krizi, ale mrzí nás, že nebude na svatbě :( a u mě je to složitější! Mamčin přítel se nějak škaredě pohádal s mým bratrem a řekl, že buď on nebo brácha, takže nepojede na svatbu. Měl mě odvést k oltáři.Jsem na něj dost naštvaná, já mu totiž nic neudělala a on je sobecký a vůbec si neuvědomuje, že nás to raní! Pohádali se už v listopadu, tak jsem si myslela, že ho to přejde, ale nepřešlo :( Je ješitný a tvrdohlavý a jak něco řekne, tak to neveme zpátky :( Takže já budu muset porosit svého svědka, jestli by mě neodvedl k oltáři (je to mamčin brácha,kterému jsem stejně vždycky říkala, když ještě mamka neměla přítele, že jedině on mi nahrazuje tátu) a kamrádku aby mi to odsvědčila. Je mi to blbé, že jsou prostě náhradníci :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já na ně taky nebyla ale cítila jsem se vnich báječně:) @lenakvapilova děkuju Leničko,to mě potěšilo:) No koukám že to taky nemáš jednoduchý..mě tohle udělala máma,nemluví s tátou a kvůli tomu tam nechce být..víš je to hnusný,že to některým vůbec nedochází že je to tvůj den a ne jejich a když tam někdo být nechce tak je to jeho smůla..netrap se tím!!Pokud máš ke strejdovi hodně blízko,tak ať tě odvede on a co se týče svědků,tak to mě v tvém případě taky mrzí..tak snad už žádné komplikace nebudou!!držim palečky
Odpovědět
@janullii DĚKUJI za podporu :) strejdu i kamarádku mám moc ráda a vždycky jsem chtěla, aby mě vedl k oltáři a ona mě svědčila! Ale bylo mi hloupé vynechat mamčinýho přítele, který mě ve všem pomáhá... a teď kvůli němu změny :( je mi to hloupé vůči ním :( Nechápu co si tím on i tvoje máma dokážou, že tam nebudou!!! Nic :( Kdyby měli sedět u jednoho stolu tak nařeknu, ale takhle. Ale my si nenecháme zkazit krásný den a budeme tam s lidmi, kteří o to stojí, viď :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Vybrala sis dobře, moc Ti sluší a je vidět, že se v nich cítíš dobře a to je nejdůležitější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - tak teta nám šla parádně :-) netrap se, leni, prostě je to nakonec tak, jak sis to v srdci přála.. ti, kdo jsou uražení, ať si trhnou nohou.. nenech se tím otrávit.. a jak se k tomu staví tvoje mamka, že tam její přítel nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova přesně tak..užijeme si to i bez nich,uvidíš:) @mihaji děkuju moc, opravdu se v nich cítim skvěle a hlavně vim,že takový typ se líbí i mýmu Péťovi,tak o to víc jsem znich nadšená..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím ,jestli Vám do toho můžu vstoupit, pěkně jste se rozpovídaly... :-) Také se přidávám k tomuhle datu-už jsme zapsaní na radnici. Já si šaty nechávám šít, měly by dorazit cca do 14dní. Stojí me cca 2500Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak gratuluji k výběru, z pár fotek se nic nepozná a každá máme jiný vkus, slušely ti moc skoro všechny a jestli jsi z těchhle měla nejlepší pocit, tak jsou to určitě ony, budeš moc krásná!!! @lenakvapilova Leni, to je fakt hloupý, co se stalo, ale zase to bude lepší než kdybys tam měla hosty, kteří se na sebe budou celou svatbu mračit a případně ten den dokážou i zkazit. Takhle si to třeba víc užiješ, než kdyby tam nakonec přítel tvé mamky šel a novým svědkům určitě nevadí, že jsou náhradníci.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj cítila jsem se vnich nejlíp:) ty č.4 jak se ti líbili,tak jsem se vnich vůbec necítila,nebylo to ončo..ale mooc děkuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak to je jasné, z jedné fotky (a kolikrát ani z víc) se nic nepozná, já jsem zkoušela spoustu šatů, které pak na fotce vypadaly dobře, ale jen já jsem věděla, že byly třeba krátké nebo jsem je nedopnula nebo se v nich prostě úplně necítila, na fotce tyhle věci často prostě nejsou vidět
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já bych se osobně taky rozhodla pro ty poslední :-) ale zmátla mě u tebe ta věta že budeš mít závoj, tak sem si říkala jestli to nebudou náhodou i ty páté nebo předposlední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm jéé děkuju:) ne budou to ty poslední:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koupila kolíčky na jmenovky :-) jsou v albíčku.. a pak už udělám jmenovky.. ještě přemýšlím, jestli budou zelené nebo bílé, ale nejspíš bílé, aby ty barevné kytičky na kolíčcích hezky vynikly..
Odpovědět
Holky děkuji za podporu :) @mrazulka: mamka je na něj dost naštvaná, už s ní nebyl kvůli bráchovi na vánoce, takže toho má plný zuby! Brácha není svatej, ale je puber´ták a on nechápe jeho vyjadřování :(
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem ještě do albíčka fotky honzíka na oznámko.. @lenakvapilova - to je blbé :-( chápu, že je mamka naštvaná, taky bych byla.. a pokud je tvůj brácha puberťák, tak už se měl nad to přítel tvé mamky povznést..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Honzík je kouzelnej:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?